ف
پسندها
1

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• لبتان پرخنده
    قلبتان از مهر آکنده
    دولتتان پاینده
    و نوروزتان فرخند

"عیدت مبارک"

ممنونم انشاا.. سالی پر از خبرهای خوب باشه..بخصوص خبر قبولیامون
    برای جواب دادن مشاهده مکالمه رو بزنی منم متوجه میشم که جواب دادی
    این سوال کلا مشکل داره.از بین این گزینه ها تراکوماتیس و اوره آ پلاسما عامل اورتریت غیر گونوکوکی هستن ولی دو گزینه دیگه نیستن.مایکوپلاسما زنیتالیوم عامل اورتریت هستش نه م.هومینیس.پس چه آخر سوال است باشه چه نیست گزینه ها درس نیستن
    من کلا جاوتز رو به مورای ترجیح میدم.جاوتز توضیحاتش کامل تره مخصوصا تو بخش کلیات.
    کلیات جاوتز تقریبا 120-130 صفحه اس.
    اگه دقت کنی گفتم بعد اینکه 2-3 بار خوندی و 3-4 روز بعد آخرین بار خوندنت تست بزن.حداقل 3-4 فصل رو 2-3 بار بخون بعد تست اون فصل ها رو باهم بزن
    در مورد مورای جابه جا گفتمببخشید..من سیستماتیک مورای خوندم...وخوب بوده و تقریبا 99 سوالات پوشش داده...بخش اول عمومی نخوندم..برای عمومی مورای بخونم یا برم جاوتز؟عمومی جاوتز چقدره؟
    واینکه من بلافاصله نباید تست بزنم درسته؟
    سوال گفته کدام یک عامل اورتریت غیر...نیست!!!!!!!منم همینو میگم ک تراکو عاملش هست ولی ک.پنومیه نیست پس گزینه چهار میشه
    در مورد اولین سوال.گزینه درست همون 2 هستش. ک.تراکوماتیس عامل تراخم و التهاب ملتحمه چشم و اورتریت غیر گنوکوکی و چنتا چیز دیگه که یادم نیست هستش.
    ک.پنومونیه هم از اسمش معلومه باعث عفونت دستگاه تنفسی میشه .هرجا این اسم پنومونیه رو دیدی مطمئن باش که به دستگاه تنفسی مربوطه
    در مورد دومین سوال.این طبیعیه.با یه بار خوندن نمیشه باکتری یاد گرفت.هر وقت 2-3 بار یه فصل رو خوندی و تونستی 3-4 روز بعد آخرین خوندنت تستای اون فصل رو بزنی بدون که باکتری رو یاد گرفتی ولی بعد از این هم تکرار نباید فراموش بشه چون بعد 2ماه میبینی که همه چی یادت رفته.
    برای سیستماتیک در حد امتحان ارشد جاوتز جوابگویه.البته منظور از جوابگو اینه که حدود 80-90% سوالات رو پوشش میده.بقیه سوالات رو هم بیشتر از مورای و 3-4 تاسوال هم از کتابای دیگه میدن.ولی تو همون جاوتز رو چند بار بخونی و خوب یاد بگیری 40-50% میتونی بزنی که برای یه درس ضریب یک درصد خوبیه.پس توصیه میکنم همون جاوتز رو خیلی خوب بخونی
    کار خاصی لازم نیست.فقط تکرار.در مورد من که جواب داد مخصوصا تو کنکور ارشد.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا