MAHSABANOO
پسندها
281

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• خیلی ممنون
    بله فک کنم یه هفته کفایت بکنه منتها احتمال به درازا کشیده شدنش هم هست به دلیل قضایای اخیر پس اگر لازم شد بیشتر از یک هفته هم میتونم در خدمت باشم.
    نظرسنجی از همه کاربران برای موفقیت انجمن علوم پزشکی - نمایش نتیجه های نظرسنجی ها
    لطفا تو نظر سنجی شرکت کنید...
    http://olumpezeshki.ir/thread15693.html#post592849
    سلام در اولین فرصت به این تاپیک برو و ببندش هرکسی بجز من هم پستی گذاشته بود پستشو پاک هر کسی با هر موضوعی که بود پستو پاک کن.
    وقتی خاستم نفرات بعدی رو اضافه کنم میگم تاپیکو باز کنی
    حراستش دیگه باخودته دخدر
    خیلی ممنون.:rose:
    اوهوم دقیقا همون چیز که گفتم مشکله :) قربونت برم مهربونم..توام بچسب به درست ..بوووس کله ای آتشینی والبته در حال حاضر ویروسی من بر تو خخ:tonguesmiley::28:دوست دارم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییی
    سلوم بانوی گلم ؟ خوبی عزیزلم؟ آره بهترم مهسا اما اصلا درس نخوندم امروز ..افتادن رو در همین نزدیکیها می بینم :) نه گلی ناراحت چی باشم آدم دیگه حرف میشنوه همین حرفا آدما رو به انسانیت نزدیک میکنن خخ (یا خدا فیلسوف شدم ) به من میگن ناری جنبه خخ
    قربونت برم :bunnyearsmiley: باشه سعی میکنم زود ب زود بیام........... من برم دیگه خیلی موندم زیادی استراحت کردم.............:1dco2x0p1lilzhfpg1t
    این خابگاهمون نت اش خوب نیست باید کمین کنی تا بهت برسه ولی این ترم ک خوابگاه ام رو عوض کنم فول تایم نت دارم........ حتما میام.... چون دوباره معتاد شدم.......
    حیف .کاش میشد دوباره همه باشیم......... وایبرم رو هم در ایام امتحانا کلا حذفش کردم که ب درسام برسم........ بعدا اگه نصب کردم حتما بهتون میگم.......
    صندلی داغ ها رو هم خوندم خیلی هاشون رو....... لامصب خیلی داغه راستیاتش جرات نشستن روش رو ندارم.........
    چی ازدواج.......... نه بابا من زیر بار زور نمیرم....... مگه خلم برا خودم آقا بالا سر بگیرم....... مجردیو عشق است............
    از دست این استادامون......... پدر صاحابمونو در آوردن همه جا ارشدا دو یا سه روز بیشتر ندارن ولی ما 5 روز تو هفته داریم 8 صب تا8 شب واقعا وقتی بر میگردم خوابگاه شکل جنازه ام..... فک کنم از این ب بعد باید خودمو تشریح کنم...........
    چ خبر از بقیه دوستان.... دلم برا همه تنگیده...............
    چی ازدواج.......... نه بابا من زیر بار زور نمیرم....... مگه خلم برا خودم آقا بالا سر بگیرم....... مجردیو عشق است............
    از دست این استادامون......... پدر صاحابمونو در آوردن همه جا ارشدا دو یا سه روز بیشتر ندارن ولی ما 5 روز تو هفته داریم 8 صب تا8 شب واقعا وقتی بر میگردم خوابگاه شکل جنازه ام..... فک کنم از این ب بعد باید خودمو تشریح کنم...........
    چ خبر از بقیه دوستان.... دلم برا همه تنگیده...............
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا