پیچک
پسندها
282

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• Cell entry by a novel European filovirus requires host endosomal cysteine proteases and Niemann–Pick C1
    بیشین بینیم با.. من زمانی میخواست وزیر انجمن خوشنویسانم کنن قبول نکردم کوجای کاری :smiliess (3):

خدا قوت پس، ایشالا همش رو 20 بشی :)
    یه ماه بعدش سمینار ..اونم چه سمیناری ..نگو یادم می افته قلبم می ایسته بعد کارآموزی هم زمان باهاش ..ینی پایان نامه هم این وسط گمه انقد سنگینه پایان نامه م نگو ..با وجود اینکه شروعشم کردم امیدی ندارم تا سال بعدم تمومش کنم/ راستی پیچی سوژه کاربر منم اگه خواستی برو عکس بذار دعوات عمومی کردم در خونه های ملت نرفتم.
    سلام پیچی عزیزم خوبی سلومتی منم دلم برات تنگ شده خیلی زیاد

عزیزم ببخش من یادم نبود
    از بن خارجت کردم
    میتونی به راحتی به باکس زفت و امد کنی
    دوست دارم
    :riz304:
    سلوم بر پیچنده عزیزدل ..من هم به شدت میست کرده بودم..نه امتحانم سه شنبه تموم میشه و بدبختیام از همون روز شروع میشه

معلومه که به یادتم امتحانت تموم شد؟
    به پیچی من نگووو مرده میزنمت نصف میشی :sdasdasd: پیچی من دختر با کمالاتیه آخرین بار گفت میرم حداقل ده روز دیگه برمیگردم :motat:
    پیچییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:smiliess (7)::sad:
    سلام سوژه هفته شدم ...امتحانا بود تبلیغات دیر شد وقت داشتی ممنون میشم برام بنویسی:riz304:
    حد اقل 10 روز باید از اینجا دور شد.........

تا آرامش برگرده.......
    میسی خوشحالم که میدوین من تنها بانویه اینجا هستم :thanks:
    سلام آجی پیچک خوشلللللله خودم..
    فدات شم,اتفاقا منم دیروز به یادت بودم,نمیدونم چرا یادم رفت پیام بدم,البت تو شوکه خداحافظیه نوتر بودم که فراموش کردم..
    تو خوبی آجی؟اوممممم خهلی خوبه که بهت میگم آجی:28:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا