هانیه
پسندها
323

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• شوکااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا عشقمممممممممممممممممممممممممممممممم ان هستیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مسا عزیزم من اصن یادم نمیاد کدوم روزو میگییییییییییییییی
    این حرفا چیه
    هرجا هستی سلامت باشی
    بهترین تصمیم ممکنو گرفتی
    :heart::rose:
    صفحه ی پیغام شوکا بسته است بگو اینو بخونه .
    شوکای عزیزم میدونم اون روز که محمدم تو مکه بود و داشتی به شوخی میگفتی اس بده سوغاتی بیاره لحنم باهات درست نبود ازاون روز همینجوری تو دلم سنگینی میکنه امیدوارم حلالم کنی
    مواظب خودت و محمد باش .
    عزیزمی.
    نوه ی خوب دوست خوبم بیق ددی چه غیبتهایی که باهم نکردیم
    مواظب خودت باش
    خیلی دوستت دارم دوست خوبم.
    سلام عزیزم
    سوژه هفته شدم
    خوشحال میشم نظرتو راجع خودم بدونم
    هنوز زنده این عایا؟!!!
    نان یوفکا بوفکا چیه دیگه
    یه تاپیک میزدین بهتر نبود !!!:21:
    خخخخ
    نه دارین میمرین آخرای عمرتونه.. الآن داغین نمی فهمین، بذار یه چند روز دیگه میفهمین خخ
    نخیر، 6 نئو 7:20
    داشتم تاپیک آموزشی درست می کردم، چند هفته ای هست درگیرشم
    بعدم جمعه شبا شب بیداریه، خیلی خشه تا صبح بیدار باشی =)))) بعدم 2 دیرتر بخوابم نماز صبحم قضاست واسه همین بیدار میمونم.
    میگم چقدم قشنگ بود خخخخخخخخخخخخخخخخ با وضوح عالی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ:4d564ad6:ایوای مردم از خنده
    ایوای صاباهاجان گولجم دا ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
    وای ترکیدم ...........ای خدا دل درد گرفتم ایواییییییییییییییییییییییییییییییییی دلم
    اره پیش مویاد هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
    :25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:
    عجب کوی ماشی بود
    :25r30wi::25r30wi:
    لباس صورتیاتو بپوش منم میپوشم باهم ست کنیم خخخخخخخخخخخ
    خخخخخخ اقاتون چخد اپن ماینده اروپایی فک میکنه:4d564ad6:
    عب نداره خاهر اشخالی نداره جلسه مهم نیس شام مهمه موخایم بیایم صله ارحام کنیم خخ
    خخخخخخخخخخخخخخخخخ دیگه مجبور شد جلسشونو کنسل کنن یه سانی بیشتر ک نداره :25r30wi:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا