D
پسندها
4

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• خوشبخت باشید ...

همان باشید که میخواهید ،

اگر دیگران آنرا دوست ندارند ، بگذارید دوست نداشته باشند ،

"خوشبختی یک انتخاب است"

زندگی ، راضی نگه داشتن همه نیست ... :)

همشهری یکی یه دونه باشه همینه دیگه!آرش دیوونه:25r30wi:.دیگه عمرا ازت خدافظی کنم!:25r30wi: :25r30wi:
    زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست ..هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود..صحنه پیوسته به جاست..خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد:riz304:
    سلام....شنیدم غذای دیروزتون مسموم بوده...غذای ظهر دانشگاه تهران؟سالمی؟یک خبر بده...
    یك ستاره می تواند راهنمای قایق گمگشته ای باشد،

یك واژه می تواند در برگیرنده هدفی باشد،

یك شمع می تواند سیاهی را به در كند،

یك گام می تواند آغازگر یك سفر دور و دراز باشد،

یك كلمه می تواند آغازگر یك دعا باشد،

یك نوازش می تواند نشان دهنده ی مهر و محبت باشد،

یك قلب می تواند بر حقیقت واقف باشد،

یك زندگی می تواند تحولی ایجاد كند،

می بینی كه همه و همه به تو بستگی دارد:riz304:
    سلام آقا آرش. خوب هستید؟ باز چرا میخواید تشریف ببرید؟ مگه اینجا حضورتون باعث آزار و اذیت کسی میشه؟ همیشه گفتم و بازم میگم ، چون از قدیم ایام شنیدیم که اونی که میخواد بره بدون خداحافظی میره و اونی که میخواد بره و دلش نمیخواد که بره هر جوری شده موندگاره . بازم تصمیم خودتونه ، امیدوارم هر کجا که هستید و در هر زمانی موفق و شاد باشید.:rose::rose:
    سلاام..دوباره چرا خداحافظی آقا آرش؟:mad_majidonline:
    این سری هم مثل دفع پیش زود برمیگردین؟
    اصن چرا خداحافظی یه مدت کاری دارین وخسته این اصن برین ولی با یه به امید دیدار..امیدوارم هرجاهستین موفق باشین و زود برگردین آقای شب زنده دار انجمن:sarma:
    آرش!!!یعنی اینقد سختی کشیدی دم ماهی می خوری!؟خخخخ.خوراک بوقلمونش رو خوردم ولی دم ماهی رو همیشه دور میندازم میخواد دم ماهی اروپایی باشه یا آفریقایی! :25r30wi: :25r30wi: :25r30wi:
    سلام به آرش عزیز.....خوبی داداش؟؟؟
    یهووو باز غیب شدیا.....

ممنون.... خیلی لطف کردی..... :*
    یه چند روزی بود سرم شلوغ بود پ.ب نمیدام تا دوستامو اذیت کنم... گفتم قبل رفتنم اخرین اذیتمو بکنم و برم خخخخ

دلتون رو کباب میکنم

اصلا هم اینطو نیس ببینین آشپزمون روووو دلتون بسوزه (ایییییییییییش انتظار داشتین بگم فرماندهم هس؟! اونم یه دختر؟! نهههه آشپزه) پسرا داوطلب بشین بیاین سربازی خخخخ

اینم از خوشبخترین و پولدارترین خرگوش

اینم عین حقیقته. دخترا حرص نخورینااااا ...پسرا جیغ و دست و هووووورا

سربازی واسه پسرا مثه حاملگی واسه زناست.
    هر دو ظاهرتو خراب می کنه و هر کی میبیندمون میپرسه چند ماهته؟

شرمنده بازم مزاحم شدم... ایشالله 45 روز یا فوقش 2 ماه دیگه باز مزاحمتون میشم..
    همتونو به خدای بزرگ میسپارم..دلم برا تک تکتون تنگ میشه :) حلالم بفرمایید.
    مرسی که همیشه تحملم کردین.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا