shenya
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• shenyeجونم مطمئنم سال بعد تو یه دانشگاه پیش همیم.ایشالاااااااااااااااااااا
    shenyaجونم مطمئنم که ایشالا سال دیگه تو یه دانشگاهیم.ایشالااااااااااااااااااااااااا
    سلام گیان.خوبی مهندس عزیزم.مگه میشه نشناسمت لییییییییییلییی من.از ته دلم برات بهترینارو ارزو دارم .بخدا دلم میگیره کاش الان به هم میخاستیم بریم واسه ثبت نام.
    همیشه به یاد داشته باش

زندگی ساختنی است نه گذراندنی:riz304:
    سلام.کوشی؟تنبیه آبجی بدقولها چی میتونه باشه؟
    اعتبار آدم ها به حضورشان نیست به دلهره ای است که در نبودشان درست می کنند
    صاحب یک دیوارم
    بی در بی پنجره
    واین مفهومی است از خانه ای که من در
    در تصورات خویش ساخته ام
    تا با شما به نظاره بنشینم بر آنچه که
    که مینویسم ، و مینویسند بر آن ، و چنین است که
    آن دیوار هستی میابد به بودن ...!
    سلام عسسسیسم .خوبی؟ قبل از همه چیز از شما به خاطر اینکه همراهم بودی و دعام کردی وکمکم کردی که با روحیه قوی دوباره به جمعتون برگردم و با پیغام های زیبا وآموزندت منو شرمنده کردی و باعث شدی انرژی مضاعف در من به وجود بیاد ممنونم.من در این دو روز کامل به گذشتم فکر کردم و نقاط ضعف و قوتم رو نوشتم و از طرفی هم که هفته آینده امتحان فینال داشتم تصمیم گرفتم وقتمو هدر ندم و در زندگیم از بودن در جمع دوستان عزیزی مثل شما لذت ببرم و بازم مثل قبل دست به دست هم بدیمو با اراده مصمم شروع کنیم به خوندن.از طرفی هم دلم واسه شما و سایت خوبم تنگ شده بود.و الان وقتی اومدم اول از همه آواتارم رو عوض کردم.بازم ممنونم:4d564ad6::a2d3:
    دوست خوب مثل کامپیوتره
    وارد زندگی میشه
    تو رو توی قلبش ذخیره می کنه
    مشکلاتت رو فرمت می کنه
    تو رو به خوشبختی ارسال می کنه
    و
    هرگز از حافظش پاکت نمی کنه
    سلام قربونت برم عزیزم ایشالاه نوبت شما شنیا کلی دنبالت گشتم کجایی دختر؟تو چیکار کردی؟
    قابل توجه دوستان ؛با سلام و عرض ادب و احترام،به دلیل شرایط وخیم روحی و بنا به توصیه برخی عزیزان و به خصوص روانشناس محترم سایت چند وقتی در جمع گرم و صمیمانه شما حضور نخواهم داشت(شاید چند ساعت/روز/هفته) و نگران بنده حقیر نباشید.برام دعا کنید که خودم رو از نو بسازم و با روحیه قوی به شما بپیوندم.دوری از شما با اینکه برام سخته ولی ashel گمگشته باز آید به جمعتون ،غم نخورید و منو از پیغام های زیباتون محروم نکنید. و خدا رو شاکرم که این فرصت رو در زندگیم در اختیارم قرار داد تا با چنین افرادی در سایت علمی و مفید آشنا شوم. به خاطر همدردیتون ممنونم
    هر چقدر میخوام ،بهتر بشم وضع روحیم اجازه نمیده ،شروع کنم به خوندن.بازم از دوستان انجمن ممنونم که همراهم بودن و بهم روحیه دادن و میدن.ممنونم
    eeeeeeee khoshbakhtam manam kordam fadattttttttttttttttttt:bunnyearsmiley:
    سلاممممممممممممممم عزیزم ممنونم مرسی گلیییییییییییییییییییی
    سلام دوست عزيز
    ممنونم كه تبريك گفتين
    اميدوارم شما هم سال آينده قبول شيد و خبرشو بهم بديد
    بازم ممنون
    سلام .خوبید؟ منم موندم تو حکمت خدا،نمیدونم چرا اینجوری شد و الان شوکه ،نا امید و داغونم.و ممنونم که دوستانی مثل شما تو انجمن همراهمید.تشکر
    سلام کجایی خبری ازت نیست چیکار کردی دختر؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا