نوتر
پسندها
1,336

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• بلــــــــــــــه سرگروه ها رفتن رده بندی:j58r36j3gcr4suxymup
    ان شالله میبریم ایتالیا رو...:a2d3:
    سلام...نه هستم هنو :)))
    امشب چرا اینقد بی حوصله بودن :| خسته بودن اصن :|
    مهمونی دعوت بودیم مجبور بودم سایلنت بازی رو دنبال کنم همچین خوشم نیومد :|
    ب نظرتون سوم چهارمی با برزیل یا ایتالیا؟ب نظرم امشب ایتالیا میبره....

اوهوم..روسیه...:dadad4:
    خواهش می کنم.پس من اول تبریز رو بزنم بعد ارومیه،بعدشم نمی دونم چطوری بزنم. اگه ارومیه قبول شم واسه دکترام بد میشه؟ ارومیه خودش دکترا داره؟ببخشیدا هی مزاحم میشم.
    سلام
    ممنون که جواب میدین و وقت میزارین.راستش من چیزی که برام مهمه قبول شدن توی دکتراس.فک می کنم اگه تبریز یا شهر نزدیک بزنم فرصت مطالعه ام زیاد میشه. و هزینه ای که میخوام به رفت و امد به تهران یا شهر دیگه ای بزارم برا تقویت زبان و.... استفاده کنم.البته الان کمی از ظرفیت ها نگرانم.به طور کلی نظر شما چیه؟ مثلا اول تبریز رو بزنم بعد ارومیه؟
    میگما تغذیه خیلی سخته؟ من ک قراره فیزو و بیوشیمو زبانو بخونم .... یدونه تغذ یه می مونه فقط دیگه
    ووووووووووووواااااااااااااااااااای خداااااااااااااااااااااا من باز دودل شدم:13::13::14:
    داداش عکساتون خیلی قشنگ بود(توی تاپیک عکسایی که خودتون گرفتین)
    خواستم امتیازبدم ولی امتیازام تموم شده بود.درضمن پست 81 خیییییییلی دیدنی بود!
    :riz304::riz304::riz304:
    نه قشنگه اون جمله!
    مهنا هم خیلی خوشش اومد..به شما هم تبریک گفتااااااااااااااا:rolleyessmileyanim:
    ببخشیدا از امضاتون خوشم اومد و نوشتمش...
    بعدم قراره ی عده امین محل جمع بشن و منو از گوشی آپ تودیتم جداکنن!!اینقدکه ما به هم وابسته ایم!:25r30wi:
    داداشی لطف داریدااااااا
    ولی خط من فانتزیه؟؟؟؟؟؟
    سلام جناب نوتر.به نظر شما من با رتبه 75 و احتمالا 10 درصد استعداد درخشان ، بعد از انتخاب اولم که تبریزه، دو انتخاب بعدی رو کجا بزنم؟ تبریز شانس دارم ؟چون خودم مال تبریزم . ارومیه خیلی بده؟؟؟ تو دکترا تاثیر داره؟ مرسی.
    وااای نوتر مرسی واقعا از محبتت
    اول لطف خدا و بعدم کمک ها و راهنمایی های خوب شما بود نوتر !! واقعا ممنونم انشاا.. ی رتبه خوب تو دکتری نوتر :rose::rose::rose:
    آره مریم جونو میشناسم واقعا گل کاشته...
    :thanks:
    سلام داداش نوتر نماز و روزت قبول امیدوارم حالت برعکس من خوب باشه من که له شدم رفت داغونه داغونم انقدر گریه کردم چشام باز نمیشه داداش نوتر من حاضرم قسم بخورم امسال بهتر از پارسال داده بودم اگرچه پاسخ نامه رو نگاه نکرده بودم ببخشید سرتو درد نیارم یه سوال داشتم رتبم شده 122 نمیدونم چه خاکی رو سرم بریزم نمیدونم امیدوار باشم یانه یه جا خوندم نوشته بود پارسال یکی با نمره حوای233 قبول شده بود منم مجاز زده ولی امید ندارم خیلی داغونم چیگار کنم؟؟؟؟؟/ راستی پیام خصوصی دادم ولی ارسال نشد لطفا جوابشو برام خصوصی بفرستین مرسی
    خخخخخخخخخخ میسی :ad54ad::ph34r-smiley::smilies-azardl (113:rose:
    نوتر من ک رتبه یک میارم خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    :whistle::black_eyed: مثلا چقد خرخونی باید کرد ؟! سال اول اونطو اوردن ؟ خو اونا کارشناسیشون تغذیه اس فک کنم:black_eyed:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا