RBC!
پسندها
5

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام
    آر بی سی امسال ارشد چه رشته ای قبول شدی؟
    ان شاالله موفق باشی :auizz3ffy9vla57584x...برات آرزوی بهترین ها رو می کنم...
    سلام ار بی سی جان
    خوووبی؟
    امسال ارشد قبول شدی ب سلامتی؟؟؟چ رشته ایی؟؟؟
    گودلااااک
    سلام
    آر بی سی 14 تا از پست ها رو پاک کردم
    مونده شش تای دیگه که اونها دیگه باید باشن عزیزم:dadad4:
    دقت کردید میگم اگر حتی یه پست هم پاک بشه باز میشه روز از نو روزی از نو. الان هرکی از اول داره میخونه میرسه به پست دایجوکسین در جوابش پست میزنه. ما هم پستامون رو پاک کردیم طرف فک میکنه کسی جوابشو نداده و بر خودش واجب میدونه که جوابشو بده.
    والا اگر توی بخش بیوشیمی بود یه دونه از این پستارو نمیذاشتم دیگه نیازی به التماس کردن و تذکر نبود همون لحظه پاکشون میکردم. من فقط توی بخش بیوشیمی منوی مدیریتی دارم.

من مشکلی ندارم چون جز طرفین دعوا نیستم. از خدامه همشون پاک بشن.

اگر همه پاک بکنن خوب قطعا مشکلی پیش نمیاد ولی یه دونه پست باقی بمونه میشه مثل روز اول.
    اگر مدیر از اول اقدام بکنه همون لحظه همه اسپمارو پاک کنه میشه جلوشو گرفت ولی الان نمیشه یکی حذف میکنه یکی نمیکنه یکی ناراحت میشه یکی پست دیگه ای میزاره این میگه من چیزی نمیخواستم بگم ولی مجبور شدم و ... .

با پاک کردن پستای منو شما الان دیگه چیزی درست نمیشه چون اگر حتی یه مورد هم بمونه باز یه نفر از دنیا بیخبر از اول تاپیک رو میخونه میرسه به اون پستی که پاک نشده و باز اون جواب میده و روز از نو روزی از نوع. این اتفاق خیلی توی انجمن افتاده.
    از تبریکات که نمیشه گذشت چون 80 درصدش تبریک و تشکر که اشکالی نداره.

میمونه تذکر و نقد که اگر پاک بشه اونوقت صورت مسئله پاک میشه. از روی خوشحالی تذکر و نقد ننوشتم که در پاسخ به یه چیزی نوشتم که اگر این هم پاک بشه باز پستای غلط پاک نمیشه.

اینی که شما میگید رو من همون ساعات اول امتحان کردم 2 صفحه و اسپم بود هم تذکر دادم بعد تذکر خودمو پاک کردم باز دو سه نفر حذف نکردن بهم پیام خصوصی دادن که تا اونیکی حذف نکنه من نمیکنم. چون تا اینجا تمام نتایج در پست 2 خلاصه شده مشکلی نیست. هرکسی خواست میتون اونجا بره نگاه کنه. امیدوارم از این بدتر نشه موقعی که جوابای بهداشت میاد.
    سلام ...تنظیمات کنترل پنل رو دستکاری کرده بودم...فکر کنم الان به حالت اول برگشته باشه.:ahi5slcgm04mi8jqqkl
    :smilies-azardl (113
    دکستر، چرا قسمت نظراتت بسته ست؟ :دی
    روز تو هم مبارک با بوووووووووس اضافه :*
    اون روز زنگ زدی داشتم می رفتم بیرون .فکر کردم تک زنگ زدی...ببخش ..ایشاالله خودم بهت زنگ می زنم...
    تقدیری سراسر خیر ، برکت ، خرسندی ، سلامت ، خوشبختی و سعادت دنیا و آخرت توشه شب قدرتان باد .

التماس دعا :rose:
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا