mahsa.
پسندها
441

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• درس باجی درس امتحان دارم

آواتارشو چه خوکشل..مبارکه عزیزم..دختر خواهرته؟
    مهسا باجی له شدم :(((

فردا می بینمت انشاله :)
    :riz304::riz304:برای مهسا.....اره ایمونو من وفریبا رو اینقدر دوس میداره...خیلی ها....:sadsmiley::sadsmiley:::دیدیش بگو شیرینی خامه ای با جوجه کباب اضافه نمیخام....اون دیگ امو که فریبا گفت پولاشو توش قایم کنی اونو بده با پول های فریبا
    ببخشید آره واسه یکی دیگه فرستادم.....
    به یکی از استادام گفتم میگه تو نمیتونی آموزش پزشکی بخونی...نا امیدم کرد.....میشه راهنماییم کنی واسه ارشد...ممنون میشم...
    سلام عزیزم....من دانشجوی بهداشت عمومی ام....تازه اینجا عضو شدم...و هیچی نمیدونم...که چطوری مطلب بزارم یا صفحه درست کنم..دوست دارم یک کاربر فعال باشم...
    میخاستم بدونم چطوری اینجا میشه هم رشته ای هامو پیدا کنم ؟من میخام ارشدمو آموزش پزشکی بخونم...چطوری اینجا از کسی که این رشته رو میخونه کمک بگیرم؟
    تو چت خصوصی تو رو به من معرفی کردن...ممنون میشم جوابمو بدی....
    ووووووووووووی اینجارو چت باکس کزدین خخخخخخخ
    فریبا تو ایمونورو داری هانی بیق ددیشو ولی من تهناااااااام.
    همینجا بنویسین من نرم پروف شما .
    خدا را بخوانید و به اجابت دعای خود یقین داشته باشید و بدانید که خداوند دعا را از قلب غافل بی خبر نمی پذیرد

مهسا تو عین ایمونونباش ابجی.....اره فریبا یادش بخیر...بگذار هی پیاماشو چک کنه ببینه خبری نیس...خودش کلی دعوت نامه میفرسته بریم اونجا بنویسم...نریا یک وقت...بگذار بیشتر منت بکشه...به امید ان روز:riz481::riz481:
    آره ایمونو هم دیگه جوابمون رو نداد ما هم خودمون با زبون خوش رفتیم1خخخ
    نه من با مهسا رفیقم...اره دیدم چقدر بیرونمون نکرد ایمونووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو.....فریبا من اواتارمو عوض کنم یا نه؟چه زود به نقشه های شوم یک بیق ددی ونوه اش پی بردی اخه...ایششششششششش...
    ایمونو آه در بساط نداره هانی!پول کجاست!؟نیست هانی پیشی خورد!خخخخ.
    هانی دوباره پروف مردمو چت باکس کردی!مهسا مثل ایمونو نیست بیرونمون میکنه هااااا.بیا با زبون خوش سنگین و رنگین بریم !!خخخخ
    فریبا چرا چراغ خاموش مویایی با؟روشن بیا قشنگ....(هی من حس نکنم تو کمپی)
    مهسا منم بیق ددی ندارم که.هیییییییییی.بیا خودم تشک و بالش های تو رو میشورم البته علی رو هم میارم کمک فقط نظارت میکنم اگه چیزی توش بود خودم دست به کار میشم!!خخخخخ
    یعنی ایمونو اصلن نگذاشت بالشش دیگه؟فریبا به ایمونو بگو بگذاره تو اون دیگ من اونجا اصلن مشخص نیستش....اصلن نمیفهمیم اونجاست ...باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    (یا خداااا لو رفتم بذارمشون جای دیگه!)!نه بابا پول کجا بود هانی!اصلا هم پیش میلاد نیست!خخخخ.هانیییی برو سر درس و مشقت!خخخخ
    مورد مشکوکی ندیدم.....نکنه دارن جای پول ها رو عوض میکنن؟
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا