aram ft
پسندها
22

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام ميشه كتابايي كه خوندين رو هم بنويسين؟من علوم ازمايشگاهي خوندم .سركار ميرم .بنظرت با اينكه دوسال از تحصيلم گذشته ميتونم ادامه بدم؟
    سلام آرام جان
    چند تا سوال از خدمتت داشتم
    شما گفتید کارورزی می رفتید در عین حال درس هم خوندید و امسال قبول شدید ....می خواستم ببینم روزی حدود چند ساعت برای درس خوندن وقت صرف می کردید؟
    و دیگه اینکه همه ی درس ها رو باهم پیش می بردید یا اول یکی یا دوتا درس رو شروع کردید و بعد درسای دیگه رو ؟
    ممنونم ازتون
    امیدوارم شنبه به سلامت در اهواز و سر کلاستون باشید
    دوباره مزاحمتون میشم
    منم دانشگاه تهران بودم استاد خودمم بودن
    یه سوال دیگه ممکنه توی تکمیل ظرفیت ماهاروهم حساب کنن آخه من بعد تهران تبریز زدم واینجا نفر اول تبریزم فقط یه نفر با تهران فاصله دارم دوری یکم سخته وگرنه دانشگاه زیاد برام مهم نیست
    سلام بهتون تبریک میگم
    شما کلاسای دکتر بشاش رو رفتین؟
    میدونین چند نفر قبولی داده؟
    سلام آرام جان
    من صحرا هستم رشته میکروبیولوژی حالا می خوام ارشد هماتو بدم د. دو بار کنکور دادم ولی زیاد نخونده بودم آخه کتاب هنری خیلی کند پیش می رفتم خیلی واسم سنگینه
    جزوه ی دکتر بشاش رو که می گید خوندید رو می خواستم
    آدرس بدم می تونید واسم بفرستید؟یا می تونم خودم از همون دانشگاه تهران گیر بیارم یا نه؟
    مرسی عزیزم
    ممنون میشم کمکم کنی.
    salam haletun chetore rastesh man mikhastam vase arshade hemato bekhunam chanta soal azatun dashtam idie yahoomo vasatun mizaram khoshhal misham addam konin
    mahak_matrix@yahoo.com
    ba tashakor
    سلام
    بیولوژی سلولی شنبه 10-8کلاس 8
    پاتولوژی 3شنبه 10-8بیمارستان شفا
    سیستم های اطلاع رسانی 1شنبه 10-8 کارگاه کتابداری
    روش تحقیق 3شنبه 4-2 کلاس 3
    خونشناسی تئوری شنبه14-10 کلاس 7
    خونشناسی عملی 2شنبه 10-8
    ایمنی شناسی معلوم نیست.
    به اداره تغذیه هم زنگ زدم گفتن هروقت اومدید کارت دانشجویی رو بیارید تا براتون فعالش کنیم.:smiliess (11):
    سلام دوست عزیز
    جزوه ی دکتر بشاش رو از کجا خریدید؟
    می شه لطفا راهنماییم کنید.
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا