A
پسندها
107

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• بله دیدم..بسیار عالی..در ضمن بنا به تجربه ام میگم که طراحی سایت خیلی عالی و کار باهاش راحت و آسونه
    خیلی ممنونم از شما و خسته نباشید.
    سلام جناب ادمین
    خیلی ممنونم از فراهم کردن امکان خرید اینترنتی..واقعا نمیدونم چه جوری تشکر کنم
    فقط تو بخش راهنمای خرید تو ضیحی در مورد پرداخت از طریق فیش نبود یا من ندیدم؟!
    ..من چون از طریق فیش پرداخت میکنم به چه شماره حسابی و به اسم کی باید پرداخت کنم؟
    سلام
    میشه یه تاپیک که خودمون ایجادش کردیم را ببندیم؟
    اگر میشه چطوری
    واگر ما نمیتونیم اگر بخواهیم تاپیک را ببندیم باید چکار کنیم؟؟؟؟؟؟
    اوکی حداقل بگید چطور میشه بعض از لایک هایی که دریافت کردم و یا زدم رو حذف کنم مث خالی کردن صندوق پیام
    ادمین عزیز میشه توضیح بدی چطور میشه از اینجا حذف عضویت کرد؟
    ممنون میشم اگه زود جواب بدی
    سلام آدمین
    با فایر فاکس صفحه اول سایت نصفه نیمه باز میشه..هیچ کدوم از ارسالها دیده نمیشن..اما با اکسپلورر مشکلی نداره
    اگه قابل رفع هست مرتفع کنید....ممنون میشم
    سلام ادمین عزیز
    من کاربر عادی سایت هستم قبلا میتونستم سوالات رو دانلود کنم ولی الان پیغام میده کوکی ها فعال نمیباشد من چکار باید بکنم
    سلام ادمين،
    متاسفم كه اينو ميشنوم.
    من خودم آموزشگاه رفتم و فقط تجربه اي كه داشتم رو در اختيار دوستان قرار دادم، نه قصد تبليغي بوده نه هيچ چيز ديگري، هيچ اجبار و زوري براي ثبت نام تو اين موسسات نيست، خداروشكر همه عاقل و بالغ هستن و قدرت تصميم گيري و انتخاب دارن.
    بهرحال اگه منظور دوستان گزارشگر، من و امثال من بوده و اين قضيه موجب نارضايتي سايت شده ، ديگه به هيچكدام از دوستاني كه ميخواهند اطلاعاتي داشته باشند پاسخي نميدهم.
    سلام ادمین محترم؛
    با تشکر از سایت خوب و مفید تون.یه خواهشی ازتون داشتم و اونم اینکه وضعیت انجمن ریخته بهم ،به دلیل نتایج ارشد تایپیک های زیادی ایجاد شده که اکثر مطالب تکراری هستند،اگه لطف کنید و مطالب ها رو دسته بندی کنید ممنون میشم.
    دوستان تورو خدا بگین از کجا در صدتونو آوردین؟هر چی میگردم چیزی دستگیرم نمیشه.بعضی از دوستان نوشتن درصداشونو .از کجا آوردن؟ممنون میشم کمکم کنین تا در صد درسامو ببینم.انفورماتیکم
    دوستان تورو خدا بگین از کجا در صدتونو آوردین؟هر چی میگردم چیزی دستگیرم نمیشه.بعضی از دوستان نوشتن درصداشونو .از کجا آوردن؟ممنون میشم کمکم کنین تا در صد درسامو ببینم.انفورماتیکم
    سلام
    ممنون ادمین جان...امیدوارم بتونم از عهده ی این کارهای مربوطه بربیام.:riz304:
    سلام ادمین
    مرسی از سایت خوبتون من قبولیمو مدیون سایت شمام

مرسی از سایت خوبتون
    سلام آدمین لطفا چت باکس رو برقرار کن تا ببینم بقیه چکار کردن.....چرا هی بر میداریش؟؟؟؟
    ممنون میشم
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا