parhey
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام عزیزم...خسته نباشی
    ایا عضو گروهید؟کدوم قسمتو به عهده گرفتید
    چون این سوالا برا اعضا گروهه و من مسئولیت دارم
    مدیر گروهمون هم ساناز خانومه...اگه مبحثی رو برا خودتون برداشتید به ایشون بگید
    رزو دارم نوروزی که پیش رو داری ،

آغاز روزهایی باشد که آرزو داری ..
    چرا ناراحتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟به شهاب بگو یک جک های دست پنجمی عهد بوق برات بگه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا .......روحیه ات ازاین رو به ان رو میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تو هم زود زود بیا دیدی از تو بهترون رو پیدا کردم ها اعتباری به من نیس گفته باشم از الان ................هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
    وی میگم بهت توجه نمودم ای ...اخر توجه بودم اونشب .....
    من تو عمرم اینهمه یس یس نگفته بودم که اینا همش توجه بود هههههههههههههههههههههههههههههههههه
    شهاب دوستت که با معرفت تر هستش میاد جک میگه هرچند دست چهارم ولی کلی میخندیم میره تقصیرخودت نامرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت به من چه /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////البته منم سعی میکنم کم بیام دیگه .........................................
    اخه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ببخشید نمیخاستم ناراحت شی:33::riz513::14::dadad4:
    یس یس یس..............................................................:ad54ad::25r30wi::4d564ad6::riz303:
    روم نشد بهت زنگ بزنم
    تو رو خدا برای شب یلدا به کسی قول نده
    باهات کار دارم
    با خودت نه با اون صدای قشنگت کار دارم
    میخوام رو وانت داد بزنی:
    هندونه هندونه
    سلام عکس جدید من:
    صندوقت پر بود مجبور شدم اینجا بگم عکس ها درست نیو مد
    مرسی مشکلت با دیکشنری چی بودش ؟ اول باید اینو دانلود کنی http://www.intelisoft.ir/download/idictionary/Dictionary_Windows%207.rar بعد مهارت یک رو دانلود کنی از حالت زیپ دربیاری بعد اسم لزگی رو به یه نام انگلیسی تغییر بدی بعد طبق عکس وارد نرم افزار کنی
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا