B
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• ای وای...چرا آخه؟بیشتر مواظب باش خب
    خداو شکر حالت خوب شده دیگه کامل ؟
    خیلی بیشتر مواظب باش
    سلام
    تبریک پیشاپیشم را بپذیرید
    عیدتون مبارک ... سال خوبی داشته باشید
    حسین بیشتر از آب ، تشنه لبیک بود، اما افسوس به جای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادند، و بزرگترین درد او را بی آبی نامیدند.
    "دکتر شریعتی"
    سلام.منم همین روزا شروع می کنم.آخه تاحالا یه کلاسی می رفتم که امتحان اونو داشتم و کلا کارای دیگه اما الان سرم خلوت تره...خوشحالم که اینقدر جدی می خونی...موفق باشی
    وقت کردی بازم بیا سر بزن...
    عيد کمال دين .سالروز اتمام نعمت وهنگامه اعلان وصايت و ولايت امير المومنين عليه السلام بر شيعيان وپيروان ولايت خجسته باد
    من راستش می خوام امسال امتحان بدم...منظورم اینه که تقریبا قطعی شد امسال بخونم نه سال بعد اما هنوز شروع نکردم ...:sadsmiley:
    خوبه که از همین الان که خیلی وقت داری شروع کردی...اینطوری می تونی از پایه بخونی ...موفق باشی
    امیدوارم جزو نفرات برتر ببینمت
    سلام
    خوشحالم که برگشتی
    نگران شده بودم که نکنه اتفاق بدی افتاده باشه
    خبر هم که...خبر خاصی نیست...موفق باشی
    salam haletun chetore rastesh man 2nbale ye hampa migardam ke vase arshade hemato bekhune idie yahoomo vasatun mizaram khoshhal misham addam konin
    mahak_matrix@yahoo.com
    ba tashakor
    ممنون داداش لطف داري اشالا توام قبول ميشي
    سلام دوست عزيز
    من بچه اردبيل هستم ليسانس آمار از دانشگاه پيام نور دارم امسال براي اولين بار ارشد آمار پزشكي دادم يه كوچولو هم اميد دارم قبول شم منابع رو همونايي خوندم كه دفترچه اعلام كرده بود خريدم خوندم
    هیچ وقت از دو منبع استفاده نکنید... چون باعث سردرگمی می شه!!
    فکر می کنم همون گل افشان بهتر باشه چون سالی رادمن ترجمست و متن های ترجمه هم روون نیستن.
    برای زبان , توصیه ی من اینه که اگه وقتش رو دارید حتما کلاس زبان برید ( مثل کانون زبان که از نظر آموزش لغات و فهم متون فوق العادست ) اگه نه لغات 504 رو بخونید و بعد که مسلط شدید لغات تافل رو مطالعه کنید.
    آره..فکر می کنم شاید برای شما سنگین باشه اما بانک خون از حبیب الله گل افشان خیلی روان هستش.
    سلام دوست عزیز ( داداش نیستم , آبجی هستم...فکر کنم به خاطر عکس پروفایلم اشتباه کردید)
    اینا منابع هستند
    هماتولوژی----هافبراند , یا هنری دیویدسون
    زیست شناسی-----لودیش
    ایمونولوزی----ابوالعباس یا رویت
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا