oranus
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام دوست من دوس داشتم خبری از بگیرم. دلگیرم مثله اوقات تلخ تنهایی:sad::sad:
    سلام میشه لطف کنید یه کم از خوابگاههای تهران اطلاعات بهم بدین
    که کدومشون بهتره؟
    خودمون خوابگاهمون را انتخاب میکنیم یا اینکه خودشون مشخص میکنن؟
    ممنونم
    salam oranus jan,bebakhshid mikhastam bedoonam shoma soalate ziste janevariye salhaye gozashteh ro che tor be dast avordid?
    سلام.میشه بگین ارشد از کجا قبول شدین.درصدهاتونو هم برام بگین.ممنون میشم
    سلام دوست عزیز نه متاسفانه من ارشدم هم کسیو نمیشناسم چه برسه دکتری ببخشید
    سلام خوبید؟می خواستم بدونم شما جزوه فیزیولوژی دکترقاسمی رودارید؟نظرتون درباره جزوش چیه؟به درد رشته تغذیه می خوره؟آخه می خوام جزوشوبخرم.
    salam,khoob hastid? sharmandeh hamisheh mozahem misham mikhastam be2nam shoma vase ziste janevari az che ketabi test zadid?mamnon misham javab bedid
    شما موقع خوندن ارشد از کی شروع کردین و حد اقل ،حداکثر روزی چند ساعت میخوندین؟ من میخوام تابستون 4 ساعت بخونم بعدا زیادترش کنم،اینجوری خوبه؟ یا از اول ثابت باشه(مثلا روزی 7،8ساعت ) بهتره؟
    البته این سوال رو از مدیر انجمن هم میشه پرسید،،ولی نمیدونم کیه!! فکر کنم همون که نام کاربریش ادمین هست،درسته؟
    با عرض سلام و خسته نباشید ،، و ممنون از راهنماییهاتون...........من تقریبا تازه عضو شدم،،جواب بیشتر سوالامو با گشتن توی تالارا و همینطور خوندن سوالاتی که به صورت پیغام براتون دادن،،گرفتم.....میخواستم بپرسم کلا اگه سوالی ازتون داشتیم به صورت پیغام (همین جا ) بپرسیم یا توی تالار گفتگو بپرسیم؟؟
    خب خوندن که می خونم ولی منابع رو ؟؟؟؟

مثلا درسی مثه فیزیولوژی گایتون رو من از منبع بخونم که دیگه داغ می کنم
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا