sane
پسندها
106

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• نسملن دختر خیلی خوبی بودش اخه عین من............................................................ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه هر چقدر خواستی جیغ بنفش بزن.......................
    نه خیرم خودت ایثار فداکاری کردی؟اینقدر گشنمون بودش میخاستیم ظرف رو هم قورت بدیم یادت رفتش>>>>>>>>>>>>>>>>>>>ویویویویویویو ی چایی رو هم میخوردیمش به به یک چرتم میزدیم .....یویا وسط رفتش نمازخونه بخابه :4d564ad6::4d564ad6:
    سانی عزیزم کم کم برو ...... آفرین بچه خوب:tsimuzpzwoap1t9y3o7 سانی بروووووووووووووووووووووو سمینار داری:sdasdasd::sdasdasd:
    تسبیح هم داشتش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هههههههههههههههههههههه:28: نسملن بودش میگفت اتوب الیه اتوب از دست شوما ها
    ای وای سانی ؟؟؟؟؟؟؟ نگو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در ظرف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/دارم غش میکنم ؟؟؟؟؟///خودشم با چنگال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:4d564ad6::4d564ad6:
    ههههههههههههههههههههه چه گلهای قشنگی؟مال حاج خانومه دیگه؟؟؟؟؟؟؟ به قول دوستمان نیک کم کم برم شب میبینمت.بای بوس:rose:
    ولی سانی هیچی قورمه سبزی وجوجه کباب خوردنمون وسط سالن دانشگاه نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟یادته رفتیم کلاس؟؟؟؟//بعدش پسره چایشم گذاشت رو صندلی رفتش:4d564ad6::4d564ad6:
    هر چقدر قسم میخوردم باور نمیکردش.......... یادته میگفتش گذشته از شوخی حالا بگین کی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    گفتم ع بیاد ببینه هنرمون رو .....عوضش نکنی....گفتش میام ببینم........ منم برم سرمان میدردد.مرسی سانی روح ام رو شاد کردی:rose:
    منم یکبار شکلات صبحونه خوردم بعدشم ترشی خوردم؟؟؟؟؟؟؟؟ دبه های ترشی .........................هههههههههههههههه بگذارشون تو عکس خوابگاه ........کتری نصف ونیمه رو داری عکسشو بگذاری ملت بخندن یکم ................
    وووووووووووووووووی میرم میاما بازبعدا زیاد مطلب ننویسیم من وقت کنم بعداهمروبخونماااااااااااااااا...افرین...........نیک تو هم نخون بروسردرست بچه
    سیب رو تو راه نخوردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چقدر اعتماد به نفسی...به رومونم نمیاوردیم....:28:
    اوه اوه بچه ها مهنا اومد من برم دیرم شدباز..........روزتون خوش خوش بگذره.هانی بچه تو هم برو سر درست بچه
    شوکا قاشق گنده ههه مال نسملن.................البته این برای ایام امتحاناتمون بودش ها ..................
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا