A
پسندها
3

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• سلام
    پارسال قبول شدم
    مشاوره مامایی قزوین
    خیلی ممنون
    سلام عاطفه جون
    خوبي؟ خيلي وقت بود اينجا سر نميزدي
    ارشد كدوم دانشگاه قبول شدي
    ؟
    خيلي تبريك
    تو مشوق من برای ثبت نام در این سایت بودی و من هیچوقت این محبتتو فراموش نمیکنم......ولی هیچوقت ندیدم خودت اینجا سر بزنی................بحرحال از اینکه یه دفعه بین نویسنده ها دیدم روشنی خوشحالم...امیدوارم که کنورو به خوبی داده باشی و راضی باشی و انشااا...نتیجه بگیری
    از صمیم قلب برای شما آرزوی موفقیت میکنم...هم شما هم بچهای مید نت

خوشحالم که دیدمت
    پاینده باشی
    سلام عاطفه جان..خوبی
    کم پیدایی.....
    دوستی خوش به حالتون شما فاینالتونو دادین
    من 80 زایمانو گرفتم 20 تیر تموم شد آمارم.ترم 8 رو هم تموم کردم ولی متاسفانه چون بقیه بچها تازه 2 زایمان گرفتن مدیرگروم گفته باید همه 80 تا بگیرن و بعد امتحان میگیرم...موندم...ناراحت بودم مدتی چون ممکنه آذرماه بگیرن...ارشدم قبول نشدم همون 3 درسی که خوندمو خوب زدم بقیه نه...

ولی امیدوارم شما راضی بوده باشی
    خیلی خوشحال شدم بهت پیغام دادم پیدات نمیکردم نه اینجا نه تو مدنت...یه دفعه در لیست دوستان دریا دیدمت و اومد پیشت....
    موفق باشی
    خدانگهدارت
    سلام عاطفه جان
    انجام شد.
    انشالله موفق باشی.
    نوزاد اولین نگاه معصومانه اش را به تو هدیه میکند و تو اولین کسی هستی که گریه اش را صبوری می کنی ، صبوری و معصومیت بدرقه راهت . روزت مبارک
    :smiliess (2):سلام
    وقتی همه چیز رو پیچیده نگاه کنی همین میشه دیگه...
    خیلی ممنونم...درست شد:a2d3:
    ولی من که عوض نکرده بودم! :21:
    salam atefe jan.ehtemalan zabane aslie sait ro az farsi be englisi taghiir dadi.entehaie safhe aslie sait ro negah kon bebin zabanesh farsie ia english??
    سلام عاطفه جان.احتمالا زبان سایت رو از فارسی به انگلیسی تغییر دادی.انتهای صفحه ی اصلی سایت رو نگاه کن.ببین زبان فارسیه یا انگلیسی...
    تولد تولد تولدت مبارک بیا شمع هارو فوت کن که صد سال زنده باشی
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا