taranom
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

• دوستي، يک عادت بسيار قديمي است. رينا ماريا ريکل
    خودت باش شاید بدترین پندی باشد که به بعضی ها می توان داد . تام سامسون
    جایی که راه نیست خداوند راه می گشاید . اسکاول شین
    آنقدر غرق زندگي روزمره مي شويم كه متوجه گذشت زمان نيسيتيم . بچه ها به دنيا مي آيند ، يزرگ مي شوند، ازدواج مي كنند ...............و اين سيكل ادامه دارد ، وانسانهادر ميان چرخ دنده هاي ماشين روزمرگي له مي شوند ، بدون اينكه روزي عشق ورزيده باشند ، روزي خدارادر قطرات شبنم گلبرگهاي شمعداني ها جستجو كرده باشند، روزي طعم آواز قناري هارا چشيده باشند، تنها راه راسپري مي كنند ، راهي را كه اجدادمان نيز سپر ي كرده اند . وناگهان راه به پايان مي رسد . وآنجاست كه بايد گفت آه ناگهان چه زود دير مي شود .
    سلام مهندسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
    خوب بيديييييييييييييييييييييييييييييييييييييي؟؟؟؟؟
    بخونيد وواسه دوستاتون بفرستين: 1-مرام فقط مرام گاو چون نگفت من گفت ما 2- صفا فقط صفاي مورچه كه هر وقت گريه كرد هيچكس اشكش نديد 3- رفيق فقط كلاغ نه بخاطر سياهيش به خاطر يه رنگيش 4- معرفت فقط معرفت كرم نه به خاطر كرم بودنش به خاطر خاكي بودنش 5- يه رنگي فقط يه رنگي ديوار كه هرچي مردو نا مرده بهش تكيه ميدن 6- نامردارو خيلي دوست دارم چون اگه نباشن مردا مشخص نمي شن
    هفت قانون شاد بودن: 1_هرگز متنفر نشو. 2_نگران نشو. 3_ساده زندگي كن. 4_كم را قبول كن. 5_زياد بد است. 6_هميشه بخند. 7_يه دوست خوب مثل من داشته باش
    میگریم در اشکهایم تو را میبینم اشک هایم را پاک میکنم تا کسی تو را نبیند
    خدایاای مهربانترین مهربانان ... کسی به شوق تو می خواهد پرواز کند تو پروبالش باش ... کسی به شوق تو می روید تو بآلش باش ... کسی از سوزش دل با تو سخن می گوید تو زبانش باش ... کسی تو را بی آنکه بداند جستجو می کند تو مقصد و مقصودش باش ... کسی تو را صدا می کند تو ندایش باش ... کسی تو را عشق می ورزد تو معشوقش باش
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
  • در حال بارگیری...
بالا