ثبت نام دانشگاه

Dead.Man

New member
سلام بچه ها
من بدون معرفی ضامن و ... ثبت نامم انجام شد!
ضامن و محضر دیگه چیه؟
لطفا یکی توضیح کامل بده

msh.2012

New member
سلام
اره عزیز شما یا 1ام یا 2ام دانشکده باش نه دانشگاه و باید انتخاب واحد کنی و مدارک تحویل بدی
و طبق حروف الفبا از 1 ام تا 5 ام باید دانشگاه باشی
دیگه در کل باید بیای تهران بری هتل چند روزی
البته احتمال خیلی زیاد خوابگاه تا اول مهر درست میشه چون ثبت نامش 23 ام تا 27 ام شهریور انجام میشه.

مرسی عزیزم .لطف کردی :riz304:

8521413

New member
سلام بچه ها
من بدون معرفی ضامن و ... ثبت نامم انجام شد!
ضامن و محضر دیگه چیه؟
لطفا یکی توضیح کامل بده

سلام... برای کسایی که میخان از خابگاه و وام استفاده کنن... باید حتما فرم تعهد محضری رو از سایت دانلود کند... و به همراه یک ضامن که میتونه کارمند یا کاسب دارای پروانه کسب باشه، به محضر برید و اونجا سند محضری صادر بشه... بعد سند محضری رو اسکن می کنین و ارسال می کنین... البته این کار اجباری نیست و چون در قسمت ارسال مدارک... ستاره دار نیست... بدون این فرم ثبت نام کامل میشه...

microb2012

New member
اگه مدارک کامل باشه و بررسی شده باشه از کجا باید بفهمیم که همه چی درست هست!!؟ الان جلوی مدارک ارسالی من زده شده تکمیل مدارک میخواستن ببینم یعنی چی؟ الان مشکلی دارم یا نه؟

ariya21

New member
تعهد محضری فقط واس خوابگاه و گرفتن وامه دوستان غیر از وام ضروری و تحصیلی آیا وام دیگه ای هم به دانشجویان ارشد تعلق میگیره؟

slpe

New member
سلام، من خابگاهی هستم... مشکل شما چیه؟

سلام

دوست عزیز ثبت نام خوابگاها از 23 هس اما براش اگه الان برید تو سایت شماره دانشجویی میخواد که لطف کردن میگن از 25 شماره دانشجويي رو تازه شايد بدنش
این چه وضعشه:smiliess (2):
خودشونم میدونن دارن چیکار میکنن آیا؟؟؟
ما چیکار کنیم خب!!!
شما چيكار ميكنين
چيزي ميدونين در اين باره آيا؟؟؟
:sadsmiley:

vb2

New member
بچه ها همتون تعهد محضریتون تایید شد واسه؟؟؟؟ من همچنان نوشته در حال بررسی :smiliess (2):

slpe

New member
بچه ها همتون تعهد محضریتون تایید شد واسه؟؟؟؟ من همچنان نوشته در حال بررسی :smiliess (2):

آره منم تأييد شده!!
عجب!!!
امرو 20 شهريوره ها
گيرت نندازن دقيقه نود!!
زنگ بزن به شماره اي كه سايت داده اگه درست فرستاديش
:smiliess (14):

8521413

New member
سلام

دوست عزیز ثبت نام خوابگاها از 23 هس اما براش اگه الان برید تو سایت شماره دانشجویی میخواد که لطف کردن میگن از 25 شماره دانشجويي رو تازه شايد بدنش
این چه وضعشه:smiliess (2):
خودشونم میدونن دارن چیکار میکنن آیا؟؟؟
ما چیکار کنیم خب!!!
شما چيكار ميكنين
چيزي ميدونين در اين باره آيا؟؟؟
:sadsmiley:

سلام... وضعیت بنده هم مثل شما هست!
شروع از 23 واسه ترم بالایی هاست... جدیدالورودها همه شرایطشون همینه... کاری از دستمون بر نمیاد... باید صبر کنیم شماره دانشجویی صادر بشه... بعد بریم درخواست خوابگاه بدیم!!! البته یکی از دوستان میگفت شاید زودتر صادر بشه...

ariya21

New member
شروع از 23 واسه ترم بالایی هاست... جدیدالورودها همه شرایطشون همینه... کاری از دستمون بر نمیاد... باید صبر کنیم شماره دانشجویی صادر بشه... بعد بریم درخواست خوابگاه بدیم!!! البته یکی از دوستان میگفت شاید زودتر صادر بشه...

عجب بابا ما کارت دانشجویی هم گرفتیما واس ما هم میگن به بعضیا خوابگاه دولتی میدن بعضیا خودگردان معیارشون چیه خدا میدونه

slpe

New member

ممنون:rolleyessmileyanim:
حالا اومديمو يكي 26 و 27 مرد نتونس بياد واسه اسكان!!
دو روز فرصت كميه
بايستي اول ش.دانشحجويي رو ميدادن بعد اسكان خوابگاه

vb2

New member
آره منم تأييد شده!!
عجب!!!
امرو 20 شهريوره ها
گيرت نندازن دقيقه نود!!
زنگ بزن به شماره اي كه سايت داده اگه درست فرستاديش
:smiliess (14):

زنگ زدم صبح امور دانشجوییش گفتن تعداد زیاده داریم بررسی میکنیم ایرادی نداره دستی هم میشه بیاری

حالا فردا هم میزنگم

Dead.Man

New member
what's happening!

آقا کسی نیست که علوم پزشکی مشهد قبول شده باشه بما بگه این انتخاب واحد قبولی های ارشد امسال بالاخره کی انجام میشه؟
Please help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

TUMS

Well-known member

اول اینکه ویدا واسه منم تایید نشده!!!!!!!
و واسه ثبت نام ضروری نیستش!!!
و واسه خوابگاه نگران نباشید
ان شاالله که مشکلی پیش نمیاد
اگر ش.د زودتر دادن اطلاع رسانی کنید لطفآ:riz304:
من دارم میرم عروسی تشریف بیاورید همگی از طرف من دعوت:4d564ad6:
هورا ا ا ا ا ا:4d564ad6:

vb2

New member

اول اینکه ویدا واسه منم تایید نشده!!!!!!!
و واسه ثبت نام ضروری نیستش!!!
و واسه خوابگاه نگران نباشید
ان شاالله که مشکلی پیش نمیاد
اگر ش.د زودتر دادن اطلاع رسانی کنید لطفآ:riz304:
من دارم میرم عروسی تشریف بیاورید همگی از طرف من دعوت:4d564ad6:
هورا ا ا ا ا ا:4d564ad6:
مرسی ایمونو جان که گفتی واسه منم تایید نشده احتمالا تا فردا میاد دیگه.اداره تحصیلات تکمیلی نیم ساعت بعد تایید کردن ولی اوموردانشجویی هنوز نه

بالا