مطالعه ي گروهي دكتراي تخصصي تمامي رشته ها

mr1371

New member
سلام با احتمال50-50شدن مصاحبه دکتری با لیسانس میکروب دانشگاه آزاد و ارشد قارچ پزشکی دانشگاه تهران .....به مقطع لیسانس من که دانشگاه آزاد بوده آیا گیر میدهند ....ومانع از قبولی من در دکتری میشود ...من دوسال دیگه کنکور دکتری دارم....اگر پاسخ بدهید ممنون میشوم......وآیا بودن با این شرایط وقبول شده باشند؟

12500

Member
سلام با احتمال50-50شدن مصاحبه دکتری با لیسانس میکروب دانشگاه آزاد و ارشد قارچ پزشکی دانشگاه تهران .....به مقطع لیسانس من که دانشگاه آزاد بوده آیا گیر میدهند ....ومانع از قبولی من در دکتری میشود ...من دوسال دیگه کنکور دکتری دارم....اگر پاسخ بدهید ممنون میشوم......وآیا بودن با این شرایط وقبول شده باشند؟

برای قبولی در ازمون دکترا مجموعه ای از موارد در مصاحبه مهم است و کیفیت دانشگاه کارشناسی هم یک امتیازی دارد ولی تاثیرش انقد قوی نیس که به شما گیر بدن و مانع قبولی شما بشود

سلام دوستان یک سوال داشتم
زمان برگزاری کنکور دکترا از این به بعد همیشه در مرداد است؟؟؟
کنکور 96؟؟؟

آیشن

New member
سلام دوستان خسته نباشید
کسی نمیدونه تایپیکی برای مطالعه گروهی آزمون دکتری بیوتکنولوژی پزشکی هست یا نه؟ من تازه میخام شروع کنم. امتحان زبان هم ندادم هنوز

*hadis*

New member
سلام بچه ها..کسی هست بخواد mhle امتحان بده؟ چرا لینک ورود به ثبت نامش نیومده هنوز؟ شروع ثبت نام از هشتم بوده.. شما هم نتونستین ثبت نام کنین یا من نمیتونم فقط؟ :(

empress

New member
طبق اطلاعیه جدید

زمان شروع ثبت نام آزمون دکتری تخصصی (PhD) سال تحصیلی 95-96 دهم خرداد ماه می باشد

phd-ohe

New member
سلامممممم
بچه ها یه گروه تو تلگرام بزنیم برا دکترای امسال
موافقید؟؟؟؟؟

empress

New member
سلام
دوستان یه سر به این لینک بزنید. درباره ازمون دکترای امسال مطالب جدیدی تصویب شده !!
مصوبات هجدهمین نشست شورای آموزش علوم پزشکی!
http://mbs.behdasht.gov.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=176&pageid=6805

داوطلبان آزمون دوره هاي دکتري تخصصی ). (Ph.Dسال تحصیلی 95-96براي شرکت در مرحلـه دوم آزمـون بـا توجـه بـه
انتخاب رشته محل خود حداکثر به 3محل )منطقه آمایشی( معرفی خواهند شد

محدودیت حق انتخاب داریم!

آخرین ویرایش:
بالا