مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 95

Ashvini

New member
با سلام.
wow! خفن!:black_eyed:
بنده کتاب تست بهتری سراغ ندارم و گمان هم نمی کنم باشه، اما نمونه سوالات م.و.سسات خلی.لی و سنا پزشکی رو دیدم، خوب و نسبتا پرمغز بودن!

کتاب تست من یه کم قدیمیه.. بله خودم در آزمون آزمایشیهاش خ...ل.ل شرکت کردم ...و به نسبت طراحی سوالاش خوبه...

درود بر همه دوستان / جاووتز 2016 که دیدم بخش ویروس یکسری تغییرات داشت / داروهای جدید اضافه شده/ کرونا ویروس mers با خصوصیت اضافه شده/ پیکورنا پروتیین هاش بیشتر باز شده/ بخش اربو ویروس ها نیپ های جدید با خصوصیت جدید/ وقت کردین نگاهی بندازید ضرر نداره/ شاد باشید

شما چقد به روز هستید...من دارم از رو ج..ز.و.چند سال پیش درس میخونم...استرس گرفتم:sadsmiley:

love virology

New member
بحث استرس نیست کلا روند سوالات عوض دارن میشن سنگ بناش با باکتری شروع شد امسال ایمنی دکترا سوالاش متفاوت بود البته تکراری داشت ولی روند سوالات دیگه مثل سال های قبل دیگه نیست / نمیدونم بگم خوشبختانه با بد بختانه

Hobbit

New member
سلام.دوستان عذر میخام سوالمو اینجا میپرسم تو تاپیک گروه خودمون مطرح کردم جواب نگرفتم ممنون میشم کمکم کنید خیلی سردرگمم:14:
من برای سلولیمون ک ضریب4 هس خود لودیش رو میخوندم اما موقع تست زدن متوجه شدم خیلی از سوالا خارج از لودیش اومده و لودیش تو خیلی از مباحث ناقص گفته.بعضی دوستان گفتن کتاب محمدنژادو بخون.اما کتاب محمدنژاد خیلی خلاصه کرده وفهمش سخته.خاستم بدونم کسی یک جزززوه ی خوب سراغ نداره ک بشه باهاش بالای 70 زد؟؟
بنظرتون جززوه ی دکتر اقدم چطوره؟؟اگه جزززوه ی دیگه ای میدونین لطفا بگین.ممنونم:riz513:

vet lab sciences

New member
سلام.دوستان عذر میخام سوالمو اینجا میپرسم تو تاپیک گروه خودمون مطرح کردم جواب نگرفتم ممنون میشم کمکم کنید خیلی سردرگمم:14:
من برای سلولیمون ک ضریب4 هس خود لودیش رو میخوندم اما موقع تست زدن متوجه شدم خیلی از سوالا خارج از لودیش اومده و لودیش تو خیلی از مباحث ناقص گفته.بعضی دوستان گفتن کتاب محمدنژادو بخون.اما کتاب محمدنژاد خیلی خلاصه کرده وفهمش سخته.خاستم بدونم کسی یک جزززوه ی خوب سراغ نداره ک بشه باهاش بالای 70 زد؟؟
بنظرتون جززوه ی دکتر اقدم چطوره؟؟اگه جزززوه ی دیگه ای میدونین لطفا بگین.ممنونم:riz513:

سلام. خواهش می کنم. والا من خودم دارم از روی کتابچه برای کنکور می خونم و خیلی راضیم ازش، سلولیش یک مقدار کم گفته ولی با اضافه کردن نکات تستی کامل میشه. البته برای ما ضریب 1.5 هست. برای شما که درس اصلیتون هست، پیشنهاد می کنم، از یک کتاب بزرگتر (ترجیحا همون خود لودیش یا خلاصه لودیش) استفاده کنید.

Ashvini

New member

من هم دارم از رو کتاب برای کنکور میخونم که همونطور که دوستمون گفتند کتاب خوبیه و تست هم از روی ا.ی ک.ی.و ب.ی میزنم...اگه نکته هایی گفته شده باشه سعی میکنم با اون کتاب تکمیلش کنم. البته برای ما ضریبش پایین هست.
یکی از دوستام کتاب زیست سلولی و مولکولی دکتر مجید مهدوی ...موسوی و صادقی زاده رو بهم معرفی کرد و گفت خوبه...اما اصلا از چند و چونش اطلاع ندارم...و چون برای کنکور رو شروع کرده بودم دنبالش نرفتم...

راستی شما از رو چه کتابی تست میزنید؟؟؟؟که تو لودیش نیست

moein1369

New member
با سلام خدمت بچه های ارشد ویروس. امیدوارم در مسیر خوندن موفق باشید.ارزوی سلامتی و موفقیت

roya.

New member
سلام عزيزان

كسي تو ازمون اموزشگاه هاي مختلف شركت كرده؟

roya.

New member
جواب اين تست كدوم گزينه است؟
ba21940357a6866f428eb91280394537.jpg

b.nafas

New member
جواب اين تست كدوم گزينه است؟
ba21940357a6866f428eb91280394537.jpg

گزینه ۱ که صد در صد هست برای رتروویریده .گزینه ی ۴ هم برای پیکورنا ویریده جنس رینو ویروس و کوکساکی b.گزینه ۲ هم برای خانواده هرپس ویریده ویروس اپشین بار .فقط گزینه ۳ به عنوان گیرنده مطرح نیست

آخرین ویرایش:

e coli

New member
سلام خدمت همه دوستان عزیز و پرکار که درحال درسی خوندین و ایشالا قبول بشیم جایی
یه سوال داشتم،خانواده پارامیکسوویریده رو با جنس هاش رو کسی بلده؟تفاوت جنس روبولا ویروس با موربیلی ویروس چیه؟چه ویروس هایی توشن؟

vet lab sciences

New member
سلام دوستان
اینجا چقدر سوت و کوره
در چ حالید؟درسا چطوره؟

سلام.
حال بنده: با وجود مطالعه کم و بیشم و این که دو ماه به کنکور مونده٬ علائمی از تب و تاب٬ هیجان یا شتاب برای کنکور در من پدیدار نیست و نخواهد شد.:65d6a5d6s::smiliess (9):

vet lab sciences

New member
سلام خدمت همه دوستان عزیز و پرکار که درحال درسی خوندین و ایشالا قبول بشیم جایی
یه سوال داشتم،خانواده پارامیکسوویریده رو با جنس هاش رو کسی بلده؟تفاوت جنس روبولا ویروس با موربیلی ویروس چیه؟چه ویروس هایی توشن؟

و متقابلا سلام ما به شما و عرض تشکر و تقدیر به خاطر روحیه پر انرژی تون.
و همچنین امیدواریم دوستان تازه نفس و جوونتر ٬ با پاسخگویی به سوالاتتون و فعالیتشون٬ علی رغم فضای حاکم بر جامعه٬ فضایی پویا و جذابی رو در اینجا به وجود بیارن.

virologist93

New member
سلام.
حال بنده: با وجود مطالعه کم و بیشم و این که دو ماه به کنکور مونده٬ علائمی از تب و تاب٬ هیجان یا شتاب برای کنکور در من پدیدار نیست و نخواهد شد.:65d6a5d6s::smiliess (9):

انشالله ک پدیدار میشه،هر چند ک شما همین الانم ب اندازه کافی آماده هستید،برای همین جای نگرانی نیست

gelare

New member
سلام بچه ها کسی میدونه که بچه های فارغ التحصیل ارشد میکروب پزشکی بعد از اتمام ارشد طرح دارن ؟ یعنی باید دوره طرح بگذرونن؟

بالا