مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 95

Ashvini

New member
سلام دوستان

نظرتون راجع به شرکت در آزمون آزمایشی معروف ارشد پزشکی dkg چیه؟؟؟

تایید میشه؟؟؟ آخه مصاحبه های رتبه های برترو که خوندم کسی شرکت نکرده...چندتا از دوستان هم گفتن شرکت نکن...

آخرین ویرایش:

love virology

New member
خوبه سوالات دکترا ویروس چندتاییش واقعا ویروسی بود نه باریکلا نه باریکلاااااااااااااااا

moein1369

New member
برا من که اصلا خوب پیش نمیره...چشم رو هم گذاشتیم شد آبان...:sadsmiley::sadsmiley:

love virology جواب سوالا رو نمیذاری؟؟؟

بخونید.من ماه های اخری خوب تست زدم.از همی الان تست بزنیدوقول میدم راحت قبول بشید.

love virology

New member
خوب سوالات دکترا 94 گرفتیم بطور بی سابقه ایی سوالات مولکولی تر و ریز تر شده بود و چند سوال جدید هم اضافه ولی سوال تکراری هم بود ولی شیوه طراحی سوالات نسبت به سال های پیش تغییر کرده بود و این شیوه هم احتمالا در ارشد 95 اعمال خاهد شد / طراح سوال از طریق واسطه ایی گفته بودن شیوه طراحی سوالات تغییر خاهد کرد دکترا اعمال شد ارشد هم به احتمال زیاد به همین منوال خاهد بود// شاد باشید

vet lab sciences

New member
البته احتمال میدم فریاد انزجار بنده و شاید دیگر افراد از سوالات ویروس (هم ارشد-هم دکتری) به گوش طراحان رسید! چه عجبی! :black_eyed:

Hobbit

New member
سلام.کسی میدونه میکروب تالیف بهادر ک قدیمی نباشه الان تو فروشگاه های اینترنتی هس یا نه؟من هرچی اینترتو گشتم معمولا واس سال 86 بود.کسی اگه جدیدترشو داره لطفا لینکشو بزارین ممنونم

mojnia

New member
سلام.کسی میدونه میکروب تالیف بهادر ک قدیمی نباشه الان تو فروشگاه های اینترنتی هس یا نه؟من هرچی اینترتو گشتم معمولا واس سال 86 بود.کسی اگه جدیدترشو داره لطفا لینکشو بزارین ممنونم

نتایج جستجو
شب عید امسال از انتشارات جعفری تهران برام فرستادن

2015-12-05_003136.jpg

2015-12-05_003256.jpg

Ashvini

New member
سلام دوستان

یک راهنمایی میخوام

بجز کتاب تست ا....ک...ی...و...ب...ی....آیا کتاب تست بهتری برای ویروس هست که سوالای خفن تری داشته باشه؟؟؟؟

rawy

New member
باسلام
عذخواهی می کنم که پست ظاهرا نامرتبط هست, اما در عمل می تونه مرتبط باشه

"هر کس خود را شناخت، خدای خود را شناخته است"
انسان به عنوان یک موجود دارای اختیار, مسیر زندگی خود را تحت چارچوبی که در آن زندگی می کند انتخاب میکند, و توانایی حرکت در گستره ای از حیوانیت یا فرشته خویی را دارد.
با توجه به باورهای موجود در رابطه با برتری انسان بر سایر مخلوقات, چگونه است که برخی خلاق و قدرتمند و خداگونه می شوند و بعضی نعمت زندگی را تحت فشار و استرس و افسردگی سپری می کنند و چه بسا به زندگی خود خاتمه می دهند؟
فرض کنیم یک اتومبیل آخرین مدل با تجهیزات کامل در اختیار داریم, در صورتی که با نحوه کاربرد آپشن های آن آشنا نباشیم آیا تفاوتی با اتومبیل از رده خارج دارد؟
شاهکار خلقتی که در ما به ودیعه نهاده شده, ذهن ماست و ما با استفاده ی آگاهانه از آن امکان تعیین مسیر زندگی خود را داریم, و یا با سپردن خود به ذهنی که توسط دیگران برنامه ریزی غلط شده و با زندگی در ناآگاهی امکان رفتن به قهقرا برایمان فراهم است.
در هر صورت انتخاب با خودمان است و ما در قبال این انتخاب مسئولیت داریم.
جناب دکتر سعیدی, برنامه ای برای شناساندن قدرت ذهن و توانایی های بشر در نظر دارند که به رایگان در حال اجرا می باشد و به طرق مختلف امکان دسترسی به کاتالوگ و راهنمای ابرکامپیوتر جهان هستی (ذهن انسان) فراهم است:

از طریق کانال تلگرام
در قسمت جستجوی تلگرام آپدیت شده تان این عبارت NLPlife@ را تایپ کنید و بعد از مشاهده ی کانال مربوط وارد آن شده و در قسمت پایین کلمه ی JOIN را بزنید
از طریق آپارات
ویدیو های ان ال پی تخصصی

از طریق اینستاگرام
https://instagram.com/MetaNLP

" اگر دانش در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد "
با ارتقاء خودمان و گام برداشتن جهت خودسازی و پیرو آن ارتقاء جامعه مان, افتخار عنوان ایرانی را به افتخارات تاریخی مان پیوند بزنیم

به عزیزانتان اطلاع دهید

vet lab sciences

New member
سلام دوستان

یک راهنمایی میخوام

بجز کتاب تست ا....ک...ی...و...ب...ی....آیا کتاب تست بهتری برای ویروس هست که سوالای خفن تری داشته باشه؟؟؟؟

با سلام.
wow! خفن!:black_eyed:
بنده کتاب تست بهتری سراغ ندارم و گمان هم نمی کنم باشه، اما نمونه سوالات م.و.سسات خلی.لی و سنا پزشکی رو دیدم، خوب و نسبتا پرمغز بودن!

love virology

New member
درود بر همه دوستان / جاووتز 2016 که دیدم بخش ویروس یکسری تغییرات داشت / داروهای جدید اضافه شده/ کرونا ویروس mers با خصوصیت اضافه شده/ پیکورنا پروتیین هاش بیشتر باز شده/ بخش اربو ویروس ها نیپ های جدید با خصوصیت جدید/ وقت کردین نگاهی بندازید ضرر نداره/ شاد باشید

بالا