مطالعه ي گروهي دكتراي تخصصي تمامي رشته ها

empress

New member
بله الان مشکل اصلی همه مون زمان برگزاری کنکوره این رو در اولویت قرار بدیم.یکسال و نیم وقفه فاجعه هست هم برای ما و هم برای اوناییکه سال بعد فارغ التحصیل میشن.

اینها اصلا نمیخوان 95دانشجو پذیرش کنن!!حالا زمان کنکور تابستون باشه یا زمستون
مشکل اینجاست!

شانلی

New member
من به این دقت نکرده بودم!
فعلا که نگفتن کی قراره اعمال بشه
این پی دی افش رو من قبلا دانلود کرده بودم اینجوری نبود
توو جدیدش به طور قطعی اعلام کرده که مهر 96 میگیره اما توو قبلی نگفته بود
اتفاقا منم این فایل و دیده بودم اونجا نوشته بود پذیرش دانشجو از مهرماه، نه مهر ۹۶،اتفاقا برام سوال ایجاد شده بود و همین جا هم مطرح کردم که مهر ۹۵ یا مهر ۹۶
،ولی دوباره که لینکشو گذاشتن اینجا رفتم دیدم نوشته۹۶:smiliess (15):

naeim

New member
سلام بچه ها
از معاون تحصیلات تکمیلی علوم پزشکی اصفهان پرسیدم
گفت آزمون اسفند 95، مصاحبه اردیبهشت 96 و وروی مهر 96
شرط فارغ التحصیلی قطعیه، نسبت 70 به 30 تغییر نمیکنه ولی مصاحبه بطور قطبی برگزار میشه نه متمرکز
در ضمن یکی از دوستام که استاد راهنمایش دکتر جمشید حاجتی ازش درباره آزمون پرسیده بود بهش گفته بود
شک نکن ورودی بعدی میشه مهر96

آخرین ویرایش:

naeim

New member
در واقع اگر اینجوری بشه نهایتش 6 ماه عقب میوفتیم
چون به جای اینکه بهمن 95 بریم سر کلاس، مهر 96
میریم که تازه 3 ماهه این 6 ماه تابستونه!:ahi5slcgm04mi8jqqkl

آخرین ویرایش:

شانلی

New member
اینها اصلا نمیخوان 95دانشجو پذیرش کنن!!حالا زمان کنکور تابستون باشه یا زمستون
مشکل اینجاست!

الان آبان ۹۴ هست، تا مهر ۹۶،دو سال تمام هست،بهش فکر که میکنم دیوونه میشم، یکی یه چیزی بگه من آروم بشم،همش نیمه ی خالی لیوان رو میبینم:sad:

IL-2

Well-known member
یعنی دیگه به عنوان دانشجوی ترم آخر نمیشه دکتری شرکت کرد؟

پس اینجوری بچه ها حتما باید طرح رفته باشن که

naeim

New member
یعنی دیگه به عنوان دانشجوی ترم آخر نمیشه دکتری شرکت کرد؟

پس اینجوری بچه ها حتما باید طرح رفته باشن که

آره دیگه عملا اینجوری شده...
یعنی غیر مستقیم دارن میگن خانم هایی که طرح ندارید (قاعدتا سربازی که ندارن) بفرمایید دکتری

تداعی

New member
بچه ها من خیلی وارد نیستم، برای باز کردن تاپیک جدید با عنوان اعتراض به تاریخ برگزاری ازمون دکترا باید به مسئول انجمن درخواست بدم که ایشون این کارو انجام بدن؟

f.shirin

New member
دوستای عزیز سلام
هر دم از این باغ بری می رسد
نامه دکتر لاریجانی رو به وزیر بهداشت در مورد معادل سازی مدرک دکتراهای پژوهشی (by research) دیدین؟
می خوان تصویب کنن کسی که دکترای بای ریسرچ هست بعد فارغ التحصیلی بیان مدرکشو معادل کنن و مدرک تخصص بهشون بدن
یعنی کسی که رفته پول داده دو تا مقاله براش چاپ کردن توی ژورنال های خارجی و بعدشم اومده فقط نظر مساعد یک استادو جلب کرده (که اکثرا هم دانشجوها یا همکارای خودشون هستن)رو می خوان با کسی که کلی خودشو کشته و وقت گذاشته و امتحان دکترا داده و مصاحبه رفته و قبول شده رو در یک سطح قرار بدن.
دیگه به چی امیدوار باشیم با این سیستم آموزشی ؟
اونم از تغییر تاریخ امتحان دکترا تا یک سال و نیم دیگه
اگه این اتفاق برای بچه های پزشکی و تخصصشون افتاده بود الان اینقدر اعتراض و نامه و ... فرستاده بودن که وزارت خانه حقشونو بهشون بده ولی ماها ؟؟؟؟812825422_100627.jpg

biotechnologist

New member
زمان کنکور قطعی شده.تغییر نمی کنه. چون به قول خودشون شش ماه داره عقب میفته یعنی یک ترم:smiliess (7): ممکنه فقط شرایطش رو تغییر بدن. من که آب از سرم گذشته. واسه کار یه صحبت هایی کردم.انشاا... پایان نامه رو جمع کنم میرم سر کار. نمی خوام تصمیمات این ها چند سال دیگه از زندگیمو رو نابود کنه. اگه امسال قبول شدم که هیچ اگه نه می خوام طعم زندگی بدون دغدغه دکتری رو امتحان کنم، حداقل واسه یکی دوسال.فکر کنم خوشمزه باشه.:smilies-azardl (113

marava

New member
دوستای عزیز سلام
هر دم از این باغ بری می رسد
نامه دکتر لاریجانی رو به وزیر بهداشت در مورد معادل سازی مدرک دکتراهای پژوهشی (by research) دیدین؟
می خوان تصویب کنن کسی که دکترای بای ریسرچ هست بعد فارغ التحصیلی بیان مدرکشو معادل کنن و مدرک تخصص بهشون بدن
یعنی کسی که رفته پول داده دو تا مقاله براش چاپ کردن توی ژورنال های خارجی و بعدشم اومده فقط نظر مساعد یک استادو جلب کرده (که اکثرا هم دانشجوها یا همکارای خودشون هستن)رو می خوان با کسی که کلی خودشو کشته و وقت گذاشته و امتحان دکترا داده و مصاحبه رفته و قبول شده رو در یک سطح قرار بدن.
دیگه به چی امیدوار باشیم با این سیستم آموزشی ؟
اونم از تغییر تاریخ امتحان دکترا تا یک سال و نیم دیگه
اگه این اتفاق برای بچه های پزشکی و تخصصشون افتاده بود الان اینقدر اعتراض و نامه و ... فرستاده بودن که وزارت خانه حقشونو بهشون بده ولی ماها ؟؟؟؟مشاهده فایل‌پیوست 8407

ما هم موافق اعتراضیم ولی بقول تداعی جان ما راه و چاهشو بلد نیستیم.دوستان هم فکری کنید چی کار کنیم؟!

ROJO

New member
اگر بنا به تغییر زمان ازمون از ابان به اواخر زمستان یا بهار باشه، در هر صورت این وقفه میوفته،اونها که نمیتونند مثلا برای بعضی رشته های با ظرفیت 30-40 نفری یکسری را بهمن 94 پذیرش کنند یک نوبت هم مهر 95! با این وضعیت نابسامان دانشگاه ها!

بالا