▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 94 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕‿◕

sara120

New member
لیلا خانم بهتون تبریک می گم منم از تبریز قبول شدم دانشگاه17اطلاعیه زده تودفترجه خوندم برحسب اطلاعیه دانشگاه برید تبت نام بازم اگه مطمعن شدید زمان تبت نام کی هست بع منم بگید

leila89

New member
لیلا خانم بهتون تبریک می گم منم از تبریز قبول شدم دانشگاه17اطلاعیه زده تودفترجه خوندم برحسب اطلاعیه دانشگاه برید تبت نام بازم اگه مطمعن شدید زمان تبت نام کی هست بع منم بگید

چه رشته ای قبول شدین؟
فکر کنم بهترین راه اینه که شنبه صبح زنگ بزنیم آموزش دانشگاه

دوستان ثبت نام از کی شروع میشه؟
الان من ک تهران قبول شدم چیکار باید بکنم برای ثبت نام؟

kolouche

New member
تبریک میگم بهتون
شما انتخاب اول مشهد بوده؟چرا تهران نرفتین؟؟

ممنونم عزیزم...
منم با این دید ک تهران بزنم رفتم تحقیق..
بعد کاملا نظرم برگشت
با بچه های تهران و مشهد و اساتید مشهد صحبت کردم.. در اخر مشهدو با اطمینان زدم..
مشهد گروه ایمونو بسیار خوبی داره و فکر میکنم اولین دانشگاهیه که الان داره واحد ایمونو بالینی هم میده ب بچه ها..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pariya

somi3

New member
دوستان قبل از رفتنم لازم دیدم این پاسخی که به چند تا از دوستانم دادم رو بزارم اینجا چون این سوال رو چندین بار واسم پیام خصوصی کردن:

سوال اینه که من ارشد فلان جای بهداشت یا علوم قبول شدم که دکدرا نداره حالا همه دارن بهم میگن اینجا ارزش رفتن نداره چون دکدرا نداره دیگه شانسی برای دکدرا نداریم.

پاسخ و نظر شخصی که من به این بزرگواران دادم:

سلام ممنون شما خوب باشید.

ببینید حرف همیشه هستش همیشه یه سری آدم هستن که سنگ بندازن جلو پای کسی.

اول میگن علوم نرید دکترا بهداشت قبول نمیکنن بعد میری بهداشت میگن بین المللارو آدم حساب نمیکنن بعد میری روزانه میگن یه جایی برید دکترا داشته باشه وگرنه بازم قبولتون نمیکنن بعد میری یه جایی دیگه که دکترا داره میگن اونجا فایده نداره استاداش عضو بورد نیستن بعد میری یه دانشگاهی دیگه که همه اینا رو داره بعد میگن اه دکتر فلانی که اونجاست توی بورد هیچکارس و ... .

باور کنید اینارو از خودم در نمیارم حقیقته همیشه اینارو گفتن. الانم شما ارشد بهداشت یا علوم قبول شدید بهتون تبریک میگم رتبتون هم لابد در همین حده. قبولی در دکترا رو نمره کتبی و رزومه تعیین میکنه پس با قدرت برید گوشتون هم بدهکار نباشه به این حرفا دنبال یک پایاننامه خوب رزومه باشید از هر موقع هم که تونستید شروع کنید به استارت برای دکترا.

موفق باشید.

خداحافظ همگی تا چند روز آینده.

متاسفانه همینه

آقا ما ناراحتییییییییییم
همسر ما با رتبه 28 و 5 تا کتاب و معدل شونزده و خورده ای ،با پایان نامه اکسپریمنتال قوی و با امتیاز زبان بالا و با همه تحصیلات توی دوره روزانه (البته فنی) دکترا قبول نشد،در عوض طرف با رتبه 66 با یه مقاله علمی ، پژوهشی (البته با بند پ)قبول شد.در حدی که مدیر گروه از همسر ما عذر خواست که نتونسته کاری انجام بدهتا حق ایشون ضایع نشه
بچه ها دنبال :
1- استاد راهنمای قوی(هم از نظر علمی و هم از نظر دیسیپلین دانشگاهی) همچین قلدر هااااااااااااااااااااا باشید
2-دنبال مقاله هر چند از نوع چرت و پرتش باشین
3- اون قدر تو دانشگاه برین وبیاین که تو چشمم همه علی الخصوص استاد غیر از شما گزینه دیگه ای نباشه
4-دستمال کش باشید
وغیرش رو فکر کنم دیگه کاملا معلومه

hosseintorabi

New member
متاسفانه همینه

آقا ما ناراحتییییییییییم
همسر ما با رتبه 28 و 5 تا کتاب و معدل شونزده و خورده ای ،با پایان نامه اکسپریمنتال قوی و با امتیاز زبان بالا و با همه تحصیلات توی دوره روزانه (البته فنی) دکترا قبول نشد،در عوض طرف با رتبه 66 با یه مقاله علمی ، پژوهشی (البته با بند پ)قبول شد.در حدی که مدیر گروه از همسر ما عذر خواست که نتونسته کاری انجام بدهتا حق ایشون ضایع نشه
بچه ها دنبال :
1- استاد راهنمای قوی(هم از نظر علمی و هم از نظر دیسیپلین دانشگاهی) همچین قلدر هااااااااااااااااااااا باشید
3- اون قدر تو دانشگاه برین وبیاین که تو چشمم همه علی الخصوص استاد غیر از شما گزینه دیگه ای نباشه
4-دستمال کش باشید

اگه مشکلمون فقط با استاد راهنما حل میشه خب من با یکی از اساتید لیسانسم برمیدارم.. امکانش هست؟..

hosseintorabi

New member
متاسفانه همینه

آقا ما ناراحتییییییییییم
بچه ها دنبال :
4-دستمال کش باشید

اگه مشکلمون فقط با استاد راهنما حل میشه خب من با یکی از اساتید لیسانسم برمیدارم.. امکانش هست؟..

vet lab sciences

New member
متاسفانه همینه

آقا ما ناراحتییییییییییم
بچه ها دنبال :
4-دستمال کش باشید

دستمال کش باشیم ینی مثلا چیکار کنیم؟! :smiliess (15): :21:

بالا