آزمون ورودی دوره ی دکتری تخصصی Ph.D سال 1394

alireza-ja

New member
گفتم اینا مثل بچه آدم دفترچه نمیدن.
یکی اینو توضیح بده.

بخش نظام وظیفه دفترچه دکترای بهداشت پارسال

Untitled111.jpg

بخش نظام وظیفه بی صاحاب دفترچه دکترای بهداشت امسال

Untitled22222.jpg

یعنی چی اومدن کلمه کارشناسی ارشد رو واسه امسال برداشتن؟

alireza-ja

New member
از مال نظام وظیفه اینطور برداشت میشه که اونایی که ارشد دارن دیگه اون فرصت یکساله براشون وجود نداره.

هر چند بیشتر به اشتباه تایپی میخوره چون خیلی غیر منطقیه.

ROJO

New member
از مال نظام وظیفه اینطور برداشت میشه که اونایی که ارشد دارن دیگه اون فرصت یکساله براشون وجود نداره.

هر چند بیشتر به اشتباه تایپی میخوره چون خیلی غیر منطقیه.

عجب اشتباه تایپیه معناداری :)))

ی تماس بگیرین مطمئن شین

alireza-ja

New member
عجب اشتباه تایپیه معناداری :)))

ی تماس بگیرین مطمئن شین

آخه همین دیگه این چیز کوچیکی نیست حداقل 80 درصد آقایون درگیر میشن حداقلش اینه که سایت نظام وظیفه اطلاعیشو بزاره ولی هیچ خبری نیست قوانینی که توی سایتش هست هم پارسالیه رو تأیید میکنه. خیلی غیر منطقی هم هست اینا با رشته و مقطع که پدرکشتگی ندارن دکترای عمومی رو گذاشتن ارشد رو حذف کردن.

ghader65

New member
از بین شما امروز کسی تونسته نامه معدل واسه دانشجوهای ترم آخر رو بگیره؟

hamnafasam

New member
سلام به همه دوستان. سوال خیلی مهم و حیاتی داشتم. من ارشد ترم آخرم. سربازی معاف شدم اما طرح باید برم که هنوز نرفتم. اگه من امسال دکترا شرکت کنم سال بعد هم میتونم شرکت کنم یا نه. یا اینکه پایان ناممو تا خرداد طول بدم و امسال شرکت نکنم تا سال بعد بتونم شرکت کنم. زمزمه هایی شنیدم که از سال بعد هر کسی که طرح نرفته باشه نمیتونه دکترا شرکت کنه حتی برای بار اول

آخرین ویرایش:

hamnafasam

New member
بچه ها خواهشا اینو پیگیری کنید. من زنگ زدم وزارت بهداشت. یکی از مسئولان ارشد وزارتخونه اینو به من گفت.
البته قبلش زنگ زدم به یک خانمی اون گفت اگه تا خرداد طول بدی پایان نامتو میتونی شرکت کنی اما این بنده خدا گفت اینا در جریان نیستن و چیزی که من میگم یک منبع موثق و درست هستش. خواهشا بیاین بگین باید آیکار کنیم چون با این اوصاف از سال بعد عده خیلی زیادی از دانشجوها نمیتونن شرکت کنن مگر اینکه طرح یا سربازی رفته باشند

TUMS

Well-known member

امسال شرکت کن ولی اگه بخوای سال دیگه هم شرکت کنی باید تا زمان ثبت نام که همین موقع ها هست دفاع نکرده باشی که بتونی گواهی معدل و درواقع همون گواهی دانشجوی سا آخرو بگیری

hamnafasam

New member
ممنونم. اما من دیروز زنگ زدم وزارتخونه گفت تصویب شده اصلا از سال بعد یعنی برای کنکور ۹۵ دانشجویی که طرح نرفته نمیتونه حتی برای یکبار هم که شده شرکت کنه. واقعا بلاتکلیف موندم که چیکار باید کرد و اینکه میشه حرفشون رو جدی گرفت یا نه و تا بخواد اجرا بشه شاید دو سالی طول بکشه. خدا بگم چیکارشون کنه که همه رو بلاتکلیف میزارن. دفترچه رو وقتی میدن که دانشجو یکسال تمام نشسته درس خونده بعد یهو میبینه که نمیتونه شرکت کنه. همین رو اگه اول سال بگن خب آدم تکلیفش رو مشخص میکنه

آخرین ویرایش:
ممنونم. اما من دیروز زنگ زدم وزارتخونه گفت تصویب شده اصلا از سال بعد یعنی برای کنکور ۹۵ دانشجویی که طرح نرفته نمیتونه حتی برای یکبار هم که شده شرکت کنه. واقعا بلاتکلیف موندم که چیکار باید کرد و اینکه میشه حرفشون رو جدی گرفت یا نه و تا بخواد اجرا بشه شاید دو سالی طول بکشه. خدا بگم چیکارشون کنه که همه رو بلاتکلیف میزارن. دفترچه رو وقتی میدن که دانشجو یکسال تمام نشسته درس خونده بعد یهو میبینه که نمیتونه شرکت کنه. همین رو اگه اول سال بگن خب آدم تکلیفش رو مشخص میکنه

این حالت برای سربازی هم صادقه؟ یعنی دانشجویی که سربازی نرفته نمیتونه از سال بعد شرکت کنه؟
اخیرا می خواستن شرط دفاع بذارن واسه ثبت نام دکترا!! این همه خبر با هم متناقض نیستن؟!

hamnafasam

New member
این حالت برای سربازی هم صادقه؟ یعنی دانشجویی که سربازی نرفته نمیتونه از سال بعد شرکت کنه؟
اخیرا می خواستن شرط دفاع بذارن واسه ثبت نام دکترا!! این همه خبر با هم متناقض نیستن؟!

بله برای سربازی هم همینطوره. من دوست خودم هم سربازیش مونده زنگ زد به همون کسی که من تو وزارتخونه باهاش حرف زدم اونم گفت که یا باید سربازیتو رفته باشی یا اینکه پایان طرح داشته باشی. دوستان اگه کسی تهران هست خواهشا بره حضوری شنبه سوال کنه من مشهد هستم وگرنه خودم شخصا میرفتم میپرسیدم و اینجا خبرش رو میدادم

بله برای سربازی هم همینطوره. من دوست خودم هم سربازیش مونده زنگ زد به همون کسی که من تو وزارتخونه باهاش حرف زدم اونم گفت که یا باید سربازیتو رفته باشی یا اینکه پایان طرح داشته باشی. دوستان اگه کسی تهران هست خواهشا بره حضوری شنبه سوال کنه من مشهد هستم وگرنه خودم شخصا میرفتم میپرسیدم و اینجا خبرش رو میدادم

خوب اگه یکی سربازی داشته باشه ولی طرح نه اونوقت چی؟

amnb

New member
یکی از رفیقام از اموزش کل دانشگاه پرسید گفت افرادی که سربازی دارن و طرح هم دارن قانون سربازی براشون صادق هست یعنی مثل افراد عادی که طرح ندارن باز هم 1سال وقت دارین که بخونید البته خودم هم در این مورد یه ذره شک دارم ولی طبق گفته بچه هاست.

hamnafasam

New member
یکی از رفیقام از اموزش کل دانشگاه پرسید گفت افرادی که سربازی دارن و طرح هم دارن قانون سربازی براشون صادق هست یعنی مثل افراد عادی که طرح ندارن باز هم 1سال وقت دارین که بخونید البته خودم هم در این مورد یه ذره شک دارم ولی طبق گفته بچه هاست.

منظورتون از آموزش کل ، یعنی دانشگاه خودتون یا برای وزارتخونه رو میگین؟ من رفته بودم اداره طرح بنده خدا مسئولش میگفت فکر کنم دانشجوی پرستاری بودش که یکی بهش گفته بود میتونی سال بعد بخونی بعد یکسال تمام نشسته به خوندن موقع دفترچه اومده که نمیتونه شرکت کنه. واقعا باید از یک منبع موثق سوال بشه گرچه اینا هر روز یک برنامه ای برای خودشون میچینن و این وسط عمر و تلاش دانشجو براشون اصلا مهم نیست

بالا