نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

12500

Member
پس چرا دوست صمیمی من ک ترم اخر پزشکی هست ماهی 600 هزار تومن میگیره اونم تو دانشگاه سراسری؟؟؟متاسفانه شما به دلیل کمبود های زندگیتون عقده ای شدین و حالا فک میکنید با خوندن رشته پزشکی شخصیت نداشتتون رو میتونین جبران کنید تشریف ببرین بین الملل پزشکی دار قوز اباد..فقط سعی نکنید با افکار پوسیدتون بچه های با انگیزه پرستاری رو سست کنید..بیشتر از این هم شما را هم شان خودم نمیدونم (مثل بقیه بچه ها اینجا) ک با شما بحث کنم...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

amiir

New member
:25r30wi::25r30wi:
چ حوصله ای دارید شما.... سر چه چیزایی بحث میکنید.... خخخخخخ

roya .h

New member
نم متحاران یلیخ

کسی فهمید من چی گفتم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بگه

- - - Updated - - -

راحته هااااااااااااااااااااااااا

- - - Updated - - -

راحته هاااااااااااااااا

- - - Updated - - -

راحته هاااااااااااااا

gognussss

New member
نم متحاران یلیخ

کسی فهمید من چی گفتم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بگه

- - - Updated - - -

راحته هااااااااااااااااااااااااا

- - - Updated - - -

راحته هاااااااااااااااا

- - - Updated - - -

راحته هاااااااااااااا
من خیلی ناراحتم....خخخخخخ

roya .h

New member
اخه نمیدونی میگف من رتبه1 کشورم سال بعد اگه تایپیک روخونده باشین حالاهم میگه ارزش خوندن نداره ارشد پرستاری من نمیدونم چه تشخیصی بزارم به این اقای دیگوکسین خخخخخخخخخخ

amiir

New member
هیچکس منکر خوب بودن پزشکی نیست، مطمئنا همه بچه هایی که اومدن تجربی برای رشته های تاپ اومدن، پزشکی، دندون و دارو. ولی به هر دلیلی قبول نشدن و رشته های دیگه رو ادامه دادن و الانم راضی هستن. دیگه اینکه دعوا و توهین نداره که بگیم فلان رشته الکی و...

amiir

New member
واااااااااا اینهمه معمای راحت ی بود والله انتظار داشتم بتونی پیدا کنی چیه نا امیدم کردی

میگن همه وقتی یه چیزی رو متوجه نمیشن اونجور که خودشون دوس دارن تعبیرش میکنن، منم دوس داشتم اینجوری معنیش کنم... حرفی داری؟:p

roya .h

New member
خخخخخخخخخخخخخخ انگار شمام مثه دیگوکسین دعوااااااااا داری باشه شما اونطور معنی من
ولی خداییییییییییییییییش من از اول که اومدم تجربی فقط وفقط به پرستاری فکر میکردم
اخه میگفتم پزشکی بخوای بخونی 6 سال میخونی میشی عمومی بعدشمکه باید واسه تخصص بخونی تموم عمروجونیت میشه درس این نظرمنم بود به رشته پزشکی یا خود پزشکا قصد توهین یا............خدای نکرده نداشتم هاااااااااااا من اینطوری فک میکردم اون موقع هااااااااااا
الانم اینجوری فک میکنم البه بقیه که الانم پزشکی یا قبلا پزشکی میخواستن ومثل من نظر نداشتن تنها دلیلش این بود که هدفشونو با ارده وپشکارقوی گرفته بودن که ایول دارن

nazanin...

New member
پزشکی که فقط پزش به پزشک بودنش نیست. پزشکی که نتونه تشخیص درست بده و کارش بازی با جون مردمه که پزشک نیست. پزشکی که فقط به فکر پول دراوردنه که پزشک نیسپزشکی موفقه که به شغلش ننازه به آدمیتش بنازه به پایبندی به سوگندش بنازه ، به دلسوز بودن برا هم نوعانش بنازه. در ضمن الان هر پزشکی هم که موفق نیست این همه پزشک سالانه فارغ التحصیل میشن همه شون مشهور شدن؟؟ بعضی ها رو توهم باکلاسی گرفته.

ترانه 69

New member
اومدن به پزشکى به عشق پولدارشدن و مشهور شدن آخرش همين ميشه که ميان با اجساد هم عکس سلفى ميگيرن!پزشکى که حرمت مرده رو نگه نميداره چطور ميخواد محرم اسرار زنده ها باشه؟! من که وقتى عکساى سلفى دانشجوها با جسداى تشريح رو ديدم تا چن روز حالم بد بود...منم اوايل به عشق نجات جون آدما و پزشکى اومدم تجربى.ولى تو دبيرستان فهميدم به ژنتيک علاقه دارم و اصلا روحيم به پزشکى نميخوره.مخصوصا اينکه فهميدم وقتى پزشک بشى شايد ناخواسته نه تنها جون کسى رو نجات ندى که حتى باعث مرگشم بشى! من که حتى n ميليون هم يه پزشک درآمد داشته باشه بازم به خاطر روحيه و عذاب وجدانم حاضرنيستم برم پزشکى بخونم!

فاطمه...

New member
دوستان عزیز پرستاری ما ی گروه تو تلگرام تشکیل دادیم دانشجوهای ارشد و بچه هایی ک امسال ارشد دادن عضون اگه کسی خواست شماره شو تو خصوصی ب من اعلام کنه تا ادش کنم

بالا