حدسم درست بود؟؟؟

diseases

Well-known member
خب بسیار خوشحال شدم. هم از جواب هم از سوال.

آره و اصلا حس جالبی نیست...

بعدی قبل ازدواج اصلا اهل هیچ شیطنتی نبوده...
کلمه "اصلا" یه کلمه مطلقه ... نوع شیطنت مشخص نمی باشد !!!

بعدی حال میکنه مچ یکیو بگیره ...

The Guy

Well-known member
کلمه "اصلا" یه کلمه مطلقه ... نوع شیطنت مشخص نمی باشد !!!

بعدی حال میکنه مچ یکیو بگیره ...
آره. مثل یه بیماری به جونمه...
و از طرفی اصلا دوست ندارم مچم گرفته بشه. دوس دارم طرف تا حد خیلی زیادی به مچم نزدیک بشه ولی نزارم بگیرتش...

بعدی زیاد شبیه کاراکتری نیست که در ذهن افراد انجمن درست کرده

diseases

Well-known member
اتفاقا همونی هستم که همیشه گفتم ...
فقط از نظر ظاهری فکر میکنن شبیه عکس پروفایلمم ( که نیستم )

بعدی خیلی دوست داره ازدواج کنه ... ولی یه ترس پنهون تو وجودشه ...

The Guy

Well-known member
خب خیلی هم عالی.

نه راستش شرایط فعلی من به تنها چیزی که نمیخوره ازدواجه. اینا البته ترس حساب نمیشه...

بعدی تقریبا آسون و سروقت ازدواج کرده. طبق اصول عرف و شرع

diseases

Well-known member
خب خیلی هم عالی.

نه راستش شرایط فعلی من به تنها چیزی که نمیخوره ازدواجه. اینا البته ترس حساب نمیشه...

بعدی تقریبا آسون و سروقت ازدواج کرده. طبق اصول عرف و شرع
آسونتر از اون چیزی که فکرشو بکنی ... تو مایه های فیلم همسفر "بهروز وثوقی" ... البته یه کم متفاوت تر !!!

بعدی بیشتر به خاطر یه مخاطب خاص میاد انجمن !!!

The Guy

Well-known member
آسونتر از اون چیزی که فکرشو بکنی ... تو مایه های فیلم همسفر "بهروز وثوقی" ... البته یه کم متفاوت تر !!!

بعدی بیشتر به خاطر یه مخاطب خاص میاد انجمن !!!

نه والا راستش چند نفری هستن که دوس دارم باهاشون همکلام شم. یکیشون هم شمایید دیزیز عزیز.

بعدی فکر میکنه من امشب چندبار دروغ گفتم بهش...

diseases

Well-known member
نه والا راستش چند نفری هستن که دوس دارم باهاشون همکلام شم. یکیشون هم شمایید دیزیز عزیز.

بعدی فکر میکنه من امشب چندبار دروغ گفتم بهش...
شما لطف دارید ...
من راجع به کسی قضاوت نمیکنم بامرام ...

بعدی چشاش داره از خواب پاره میشه ...

The Guy

Well-known member
بله ... بسه هرچی درس خوندیم ...

بعدی نصفه شبی دلش یه پیاده روی میخواد ...
نه! راستش گرسنمه. شدیدا
ولی به دردسرش نمیارزه
یه 6 7ساعت دیگه صبحانه میزنیم...

بعدی پیاده روی نیمه شب تو خیابون رو یه ریسک حساب میکنه

diseases

Well-known member
نه! راستش گرسنمه. شدیدا
ولی به دردسرش نمیارزه
یه 6 7ساعت دیگه صبحانه میزنیم...

بعدی پیاده روی نیمه شب تو خیابون رو یه ریسک حساب میکنه
نه اتفاقا برعکس ... البته بستگی به محیطش داره ... محیط شهری که ما هستیم خیلی آرومه و دوست داشتنی ...

بعدی نمیتونه جدا از خانواده ش زندگی کنه ... تو یه شهر غریب ...

mahii

New member
نمیدونم تا حال پیش نیومده :)
قبلی مگه میشه ۲ نفرو دوستداش حتما اولی دلشو زده ک ب دومی فکر کرده
بعدی فک میکنه ب خیلیا خوبی میکنه اما ج نیگیرع

gisoo23

New member
نمیدونم تا حال پیش نیومده :)
قبلی مگه میشه ۲ نفرو دوستداش حتما اولی دلشو زده ک ب دومی فکر کرده
بعدی فک میکنه ب خیلیا خوبی میکنه اما ج نیگیرع
ماهي جان چرا نشه دونفر رو همزمان دوست داشت؟!
من ده ها نفر رو همزمان دوس دارم و اينا هيچ منافاتي با هم ندارن. (حتي جنس مخالف... مثل استاد و همکار وووو)
علاقه به بقيه بنده هاي خدا بايد خاصيت ما باشه!
(حتما شما برداشتتون از دوست داشتن، عشق اسطوره اي بوده که منحصر به فرد ميدونيش! درحاليکه دوست داشتن يه احساس عموميه....)

حالا جواب سوالتون: بله زياد پيش اومده بي نهايت خوبي کردم درحق ديگران اما به بدترين شکل ممکن جوابمو دادن!

بعدي با مقوله ازدواج مخالفه...

hamoon

New member
گیسو من مخالف نیستم. ولی چن روز پیش یه مقاله روانشناسی میخوندم که میگفت ازدواج نوعی مرگه.
یادمه تو فیلم باشگاه مشت زنی فینچر پسره میگفت من نمی تونم ازدواج کنم. من چشام چارتا شده بود!!! خو یعنی چی این حرف؟ بعدها با دوستانی آشنا شدم که فهمیدم واقعن بعضیا نمیتونن ازدواج کنن. بنده خدا لایف استایلشو هم عوض کرد (اصن یه آدم دیگه ای شد) ولی باز هم نمیتونست با شرایط بعد از ازدواج بسازه ... دو روز نشده جداشدن

بعدی این دوسه روز واسه یه کنکوری دعا کرده( اگه نکرده الان برای برادر من که سر جلسست دعا کنه:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

mahii

New member
قبلی منظور من مطمئن دوستداشتن جنس مخالف شبیه عشق بود و نظرم هم همون بود ک گفتم
آره دعا میکنم هرکی زحمت کشیده انشالله خوب کنکور بده
بعدی دختره ولی اسمش یکم پسرونست :)

hamoon

New member
تو محفلی دوستانه نشسته بودیم و بحث اسم بچه شد و سر بعضی اسمهای دو منظوره بحث شد مثل شروین ، هانی و …که مثلا بیشتر دخترونه است یا پسرونه که یکی از خانمهای مجلس گفت اسم مادر شوهر من پدرامه !
ما که کف بر شده بودیم و تازه داشتیم عمق فاجعه را مزه مزه میکردیم که یکی دیگه از دوستان ؛ اولش با تردید ولی نهایتا بلند شد و گفت به نظرم این مسائل جزئی نباید ذهن ما را مشغول بکنه ، اسم پدر خودم سوسن است !
خودش که تو افق محو شد و منم دیگه حرفی ندارم ( به قول فامیل دور !)

- - - Updated - - -

من یک کافی نت تو خیابون ولیعصر دارم. یک بار یکی از مشتریانم اومده بود برای ثبت نام اینترنتی منم داشتم براش انجام می دادم تا رسیدم به نام پدر.

من: نام پدر؟؟؟؟

مشتری: قطار!!!

منم هیچی نگفتم و بدون تأمل رفتم سراغ سوال بعدی. بنده خدا خودش تعجب کرده بود که من هیچ واکنشی به قطار نشون ندادم. برگشت و گفت: «اون موقع ها قطار چیز جدیدی بوده و خوب مردم خیال می کردند که داره.» و من کماکان به انجام مراحل ثبت نام ادامه دادم و در پایان با خروج مشتری از مغازه خدا رو شکر کردم که در دهه ۶۰ متولد شدم و الا ممکن بود الان اسمم «آپولو قاسم زاده» باشه. آخه می دونید خانواده ما خیلی باکلاسه و به قطار و این چیزای زمینی راضی نمی شدن و باید یه اسم فضایی اما «با کلاس» برای بچشون انتخاب می کردند !

hamoon

New member
این اسپما(نوشته من نیس تو نت پیدا کردم) رو گذاشتم که انقد به این "هامون" طفلک من گیر ندید!
تو سایت ثبت احوال اصلن هامون به عنوان یه اسم تعریف نشده که حالا دخترونه پسرونه بودنش مشخص بشه. ببینید من تا کجا رفتم...

بعدی به این توجه نکرده که تعداد نوشته های من و گیسو (درزمان اکنون) یکسانه. و اینکه تعداد لایک های رسیو و گیون من یکسان شده(دارم به بیماری اعداد مبتلا میشم)

gisoo23

New member
گیسو من مخالف نیستم. ولی چن روز پیش یه مقاله روانشناسی میخوندم که میگفت ازدواج نوعی مرگه.
یادمه تو فیلم باشگاه مشت زنی فینچر پسره میگفت من نمی تونم ازدواج کنم. من چشام چارتا شده بود!!! خو یعنی چی این حرف؟ بعدها با دوستانی آشنا شدم که فهمیدم واقعن بعضیا نمیتونن ازدواج کنن. بنده خدا لایف استایلشو هم عوض کرد (اصن یه آدم دیگه ای شد) ولی باز هم نمیتونست با شرایط بعد از ازدواج بسازه ... دو روز نشده جداشدن

بعدی این دوسه روز واسه یه کنکوری دعا کرده( اگه نکرده الان برای برادر من که سر جلسست دعا کنه:smilies-azardl (113
جالبه. پس منم جزو همون دسته افرادي هستم که واقعا نميتونم ازدواج کنم!!!

gisoo23

New member
قبلی منظور من مطمئن دوستداشتن جنس مخالف شبیه عشق بود و نظرم هم همون بود ک گفتم
آره دعا میکنم هرکی زحمت کشیده انشالله خوب کنکور بده
بعدی دختره ولی اسمش یکم پسرونست :)
عشق به معناي واقعي، خيلي خيلي کم پيدا ميشه. ازدواج هاي الان، اولش با نياز شروع ميشه و با عادت ادامه پيدا ميکنه. همه هم فکرميکنن عشقه!
درحاليکه عشق تو اوج بي نيازي ايجاد ميشه و به عادت تبديل نميشه!

gisoo23

New member
این اسپما(نوشته من نیس تو نت پیدا کردم) رو گذاشتم که انقد به این "هامون" طفلک من گیر ندید!
تو سایت ثبت احوال اصلن هامون به عنوان یه اسم تعریف نشده که حالا دخترونه پسرونه بودنش مشخص بشه. ببینید من تا کجا رفتم...

بعدی به این توجه نکرده که تعداد نوشته های من و گیسو (درزمان اکنون) یکسانه. و اینکه تعداد لایک های رسیو و گیون من یکسان شده(دارم به بیماری اعداد مبتلا میشم)
جدي؟ اصلا تاحالا به تعداد نوشته هام دقت نکرده بودم.

بعدي فکر ميکنه من بيست و سه سالمه! (درحاليکه نيس!!!)

بالا