▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eeeeeeehsan

New member
دمت گرم احسان این جدولهای ابول خدایی خیلی خفن می بود ولی من اون اوایل زود ازشون میگذشتم !
من ترجمه کیهانی رو دارم این مطب رو تو جدول گیرنده های FC تو فصل 12 نبود مال شما تو چه فصلی این جدول رو گذاشته ؟

- - - Updated - - -
اتفاقن منم کیهانی رو دارم.
همین امروز ظهر جمع بندی کردم، بشـاش + جداول cd مارکر آخر کتاب عباس + یه چندتا مقاله تو سایتای خارجی، سیو نکردم منتها. اینش رو البته دانلود کردم: cd_marker_handbook.pdf
کامل نیست، ایشالا بعد کنکور حسش بود کاملش رو پیدا می کنیم و بروبچ دور همی ترجمه می کنیم :smiliess (3):

love virology

New member
این همه بابا دکترا اینجوری نمیدن / سی دی های مشهور میاد این ها خوو مشهور نیستن خخخخ

eeeeeeehsan

New member
این همه بابا دکترا اینجوری نمیدن / سی دی های مشهور میاد این ها خوو مشهور نیستن خخخخ

بچه ها مباحث پیچیده ای میکنین
اینا چی ان[emoji6]
cd مارکر و رسپتور Fc کم اهمیتن، فقط چون ضریب 6 شده محض احتیاط باید خوندنشون.

دوستان کسی cd مارکرهای به قول لاو مشهور رو جمع بندی کرده عکس بگیره بده بهمون؟
سایتوکاین ها رو خودم تاپیک میزنم به زودی، ادمین بخش جدیدمون رو بزنن تاپیکش رو همونجا میزنم راحت باشین.
فقط cd مارکرهای مهم رو حسش نیست گردآوری کنم، اگه کسی زحمتش رو کشیده زحمت انتشارش رو هم بکشه :) خیر ببینید.

eeeeeeehsan

New member
پنجرم بازه یه بوی سوختنی جمع شده تو اتاقم معلوم نیست مال کجاست!! سرم داره می ترکه از دستش :wacsmiley:

Eagle_78

Member
اتفاقن منم کیهانی رو دارم.
همین امروز ظهر جمع بندی کردم، بشـاش + جداول cd مارکر آخر کتاب عباس + یه چندتا مقاله تو سایتای خارجی، سیو نکردم منتها. اینش رو البته دانلود کردم: cd_marker_handbook.pdf
کامل نیست، ایشالا بعد کنکور حسش بود کاملش رو پیدا می کنیم و بروبچ دور همی ترجمه می کنیم :smiliess (3):
دستت درد نکنه عالی بود
منم از برای کنکور عکس گرفتم 4 صفحه فشردست میل کردم اینجا نتونستم بزارم

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:

msn

New member

eeeeeeehsan

New member
سلام.آقا احسان لینک رو یه بررسی میکنی فکر کنم خراب شده.نتونستم دانلود کنم.مرسی
نه همین الآن باز تست کردم، هر دو لینک سالمن. صفحه که باز میشه سمت چپ صبر کن ثانیه شمار 7 ثانیه ازش بگذره بعد دانلود کن.
با اینحال لینک های کمکی رو اضافه کردم، پیکو فایل.
در شگفتم این uplooder با اینکه حساب دارم ولی فایل های جداگونه همش رو پاک کرده.
[h=1]سوالات و پاسخ نامه کنکور های سال های گذشته ایمونولوژی ☝☝☝[/h]
یه بار دیگه تست کن، نتونستی دانلود کنی ایمیلت رو بده بهم واست میل کنم.

kolouche

New member
بچه ها سوال اول کنکوره دکترای 92 چیه؟؟.. :))) ...
من قاطی کردم ک این کنکوری ک دارمش 91 هس یا 92... :|||

ati1408

New member
ببین سوالایی که داری با این دو تا شروع میشن یا نه
مشاهده فایل‌پیوست 7774

- - - Updated - - -

مشاهده فایل‌پیوست 7774

zmh

New member
بچه ها فرایند تعویض درbب خاطره
پردازش rna
یا بازاراییdna??
میشه توضیح بدین

love virology

New member
مشاهده فایل‌پیوست 7774

- - - Updated - - -

مشاهده فایل‌پیوست 7774

سوال 1 فکر کنم ج
سوال 2 الف نقص در foxp3 باعث بیماری ipex وابسته ایکس مغلوب و بصورت مونوژنی هست / foxp3 فاکتور رونویسی در گسترش و عملکرد سلول های t reg نقش داره

Sparkle

New member
سلام به همگی... خسته نباشید.:ad54ad:
بعد از سوویچ اولیه تو جرمینال سنتر دیگه سوویچ نخواهیم داشت که اون هم از نوع دی ان ای ریکامبینیشن هست و ژن سایر کلاسها حذف میشه.
بجه ها سوال ارشد خون پارسال یهنی نودو سه رو کی داره کلی گشتم نبود...:smilies-azardl (181

بجه ها من کلا نسبت به کنکور و کتاب و ایمنی و تست و... آنرژی پیدا کردم.... B7 برسونین...:65d6a5d6s:

Sparkle

New member
سلام
Sparkle چرا داری وسواس تضعیف شده ی منو تقویت می کنی شما که پاکزاد خوندی این همه گفتن با عباس فرقی نداره و فقط انتی ژن، انتی بادی و واکسن عباس ناقص
دلیلت واسه خوندن وجگانی چیه؟
ی کاری نکن وسواس ام باعث عود حساسیت تیپ 1م بشه اونوقت IgEمن تا کل بدنمو نابود نکنن ول کن نیستا

سلام لالا... مشترکاتشون زیاد و غیر مشترکاتشون کم زیاد یا زیاد کم نیست ... با توجه به اینکه امسال با بچه های خون سوالامون یکی هست یه نگاهی بهش بندازین بد بیراه نیست...به بچه های هماتو اون سبک سوالات تستها آزمایشگاهی سرولوژی زیاد میدن. مث تست کومبز و وی دی ار ال و ... :whistle:
منم همین IgE ها این بلا رو سرم آوردن...:1dco2x0p1lilzhfpg1t

Sparkle

New member
:)))))))))))
چه T سل های فعالی:riz481:
البته باید TGF-B استفاده می کردی برای T ها:))البته اگه اونا فعال تر بودن:))
من شماهایی رو که الان و با این تایم حوصله ی کتاب جدید دارید رو واقعا تحسین می کنم:))

باید میدیدشون... مث این زامبی ها داشتن از رگام میزدن بیرون! تی جی افم تموم شده بود... آخه زیاد فعال میشن...:rolleyessmileyanim:
کتاب جدید کجا بود... وقتی ابول رو خوب خونده باشی کتابی مثل وجگانی برات مث رمان میشه... هی ورق میزنی میری جلو... بعضی چپتراش باحالن...:motat:
و اون موقعس که میفهمی ابول چ کتاب جیگری هست.خداییش خیلی اصولی گفته، کتابش معرکس دمش گرم.:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

zmh

New member
Sparkel
توضیحتو درست متوجه نشدم[emoji20]
یعنی بازارایی dna جوابشه.اخه تو جندتاتست دیگه rna زده
بعد اینکه سولات خونشناسی پارسالشو دارم ولی نمیدونم اینجا چجوری بفرستم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا