کنکور چطور بود ( ویژه آزمون ورودي کلیه گرایش های زیست شناسی تحصيلات تکميلي سال ۱۳۹۴ )

پروانه

New member
سلام
ببخشید من نمیخوام اضطراب ایجاد کنم اما یه نگاهی به دفترچه سوالات بندازین( رو سایت سنجشه).احساس میکنم بعضی گزینه ها تو این دفترچه تغییر کرده!!!مثل سوالای 36-38-43-59-79-96 .از اضطراب بقیه رو بررسی نکردم.خواهش میکنم شما هم نگاهی بندازین.ان شاء الله مشکلی نباشه.

mohamadgreen

New member
سلام
ببخشید من نمیخوام اضطراب ایجاد کنم اما یه نگاهی به دفترچه سوالات بندازین( رو سایت سنجشه).احساس میکنم بعضی گزینه ها تو این دفترچه تغییر کرده!!!مثل سوالای 36-38-43-59-79-96 .از اضطراب بقیه رو بررسی نکردم.خواهش میکنم شما هم نگاهی بندازین.ان شاء الله مشکلی نباشه.
سلام با ارزوی موفقیت براتون...
راستش نگاه کردم مال من که همینا بوده نگران نباشید...

waria

New member
سلام
عزیزم اضطراب نداشته باش
این دفترچه ی f هستش.هر دفترچه با حروف مختلف گزینه ها جا ب جا هستن...

پروانه

New member
سلام با ارزوی موفقیت براتون...
راستش نگاه کردم مال من که همینا بوده نگران نباشید...

عزیزم اضطراب نداشته باش
این دفترچه ی f هستش.هر دفترچه با حروف مختلف گزینه ها جا ب جا هستن...

خیلی از شما ممنونم...پس من همون گزینه های که تو دفترچه خودم زدم رو مینویسم تا بعد با کلید چک کنم.

waria

New member
بچه های میشه یکی لطف کنه جواب درست این سوالاتو بگه؟؟
بیوشمی
96-98-99-105
تنه
44-47-52-59-62
ژن
80-81-84-85
میکروب
132-187-190
بیوفیزیک
173-187-190
سلول
120-129-130
ببخشید ک زیاده.مرسی

waria

New member
من زبانو اگه درست زده باشم 45 زدم.ولی چون یادم نمیاد هرگزینه کدوما رو زدم نمیتونم حساب کنم دقیقشو...
بچه ها کلا خوب زدین اره؟؟
با توجه به چیزایی که میگید فکر کنم درصداتون خیلی بالاس.من فک کنم اصن قبول نشم با این حساب.ناامید شدم:|

mohamadgreen

New member
من زبانو اگه درست زده باشم 45 زدم.ولی چون یادم نمیاد هرگزینه کدوما رو زدم نمیتونم حساب کنم دقیقشو...
بچه ها کلا خوب زدین اره؟؟
با توجه به چیزایی که میگید فکر کنم درصداتون خیلی بالاس.من فک کنم اصن قبول نشم با این حساب.ناامید شدم:|
نه اصلا اینجور نیست ایشالا هرچی زدین درسته و شما هم موفق میشید ...
امیدوار باشید...

waria

New member
نه اصلا اینجور نیست ایشالا هرچی زدین درسته و شما هم موفق میشید ...
امیدوار باشید...
نه جدی میگم...
من حدودی فکر کنم نمرم 380 بشه.محاله بااین نمره قبول شد.نه؟؟:)))
البته تقصیر خودمه خیلی بی دقتی داشتم...

بالا