دکترای باکتری شناسی پزشکی 93

Farzan

New member
هرکاری می کنم نمیشه، آدرس میلتو بده برات بفرستم
پاسخ تشریحی درس باکتری که عصر روز آزمون دکتر ک ش ف ی فرستادن

aaram

New member

آهان منم جوابای دکتر ک ش ف ی رو دارم.میخواستم ببینم اگر کسی دیگه جواب داده فرقی داره با این جوابا یا نه.پس همونه مرسی عزیزم.
فرزان خبر نداری که بچه ها چطور زدن؟

- - - Updated - - -

آهان منم جوابای دکتر ک ش ف ی رو دارم.میخواستم ببینم اگر کسی دیگه جواب داده فرقی داره با این جوابا یا نه.پس همونه مرسی عزیزم.

Farzan

New member

- - - Updated - - -

نه من خبر کسیو ندارم.اطرافیام یا سال گذشته رفتند یا شرکت نکردند.. یا باکتری شرکت نکردند.
تعداد شرکت کننده باکتری ، تهران چند نفر بود؟
مشهد 26 نفر (13 خانم، 13 آقا)
نگران نباش حتما قبول میشی

aaram

New member
نه من خبر کسیو ندارم.اطرافیام یا سال گذشته رفتند یا شرکت نکردند.. یا باکتری شرکت نکردند.

ممنونم عزیزم..شمام همینطور.

من دانشگاه ایران بودم..زده بود 59 نفر اون سالنی که بودم.

- - - Updated - - -

ممنونم عزیزم..شمام همینطور.

من دانشگاه ایران بودم..زده بود 59 نفر اون سالنی که بودم.

عجب پاسخنامه اي ! قشنگ ده درصد باكتريمو كشيد پايين....من به سوالاتش خيلي معترضم...اگه كسي دليلو مدركي براي اعتراض داره بياد اينجا بزاره خواهشا كه الكي من نرم دنبال مدرك بگردم !
ميانگين كلم شد دقيقا 43 ! ...لطفا ميانگينهاتونو بگيد

aaram

New member
عجب پاسخنامه اي ! قشنگ ده درصد باكتريمو كشيد پايين....من به سوالاتش خيلي معترضم...اگه كسي دليلو مدركي براي اعتراض داره بياد اينجا بزاره خواهشا كه الكي من نرم دنبال مدرك بگردم !
ميانگين كلم شد دقيقا 43 ! ...لطفا ميانگينهاتونو بگيد

آقای علی آقا (عین لام یه) منم چندتا اعتراض دارم حالا بدن میام دقیقش رو میگم که چک کنیم...

فقط یه سوال دارم..اینکه درس باکتری رو خوب زده باشیم و بقیه درس ها تعریفی نباشه اصلا، امکان قبولی نیست؟ :sadsmiley:

- - - Updated - - -

من باکتری 65 زدم

aaram

New member
من باکتری 65 زدم....شما چی؟
یکی از دوستامم که خبر دارم بعد از اومدن کلید 60 زده.یکی 53..بقیه فعلا خبر ندارم.
شما چی؟از دوستاتون خبر دارین؟

آقای علی آقا (عین لام یه) منم چندتا اعتراض دارم حالا بدن میام دقیقش رو میگم که چک کنیم...

فقط یه سوال دارم..اینکه درس باکتری رو خوب زده باشیم و بقیه درس ها تعریفی نباشه اصلا، امکان قبولی نیست؟ :sadsmiley:

- - - Updated - - -

من باکتری 65 زدم

خب ميانگين كلتون چند شد؟؟؟ ميانگين رو ضربدر 4.57 بكنيد حدودا ميشه نمره تون ! سال قبل آخرين نفر شده بود185 البته بغير از مصاحبه منظورمه

خب ميانگين كلتون چند شد؟؟؟ ميانگين رو ضربدر 4.57 بكنيد حدودا ميشه نمره تون ! سال قبل آخرين نفر شده بود185 البته بغير از مصاحبه منظورمه

من باكتري رو 60 زدم ...از دوستام خبر ندارم اما به طور جدي فكر نكنم كسي خونده باشه...يني توي محصلين مشهد كه درسشون هنوز تموم نشده فك كنم كسي از همين 60 بالاتر نزده باشه

aaram

New member
من باكتري رو 60 زدم ...از دوستام خبر ندارم اما به طور جدي فكر نكنم كسي خونده باشه...يني توي محصلين مشهد كه درسشون هنوز تموم نشده فك كنم كسي از همين 60 بالاتر نزده باشه

درصدهای دیگه ام اوت هست!!! میانگینم زیر 40 شد!! اگر اینجوره که من قبول نمیشم...:dadad4:

ببینید باز چه اشتباهی کردم..به من گفتن فقط باکتری بخون!!! حالا باکتری خوندم درسای دیگه رو کلا خراب کردم

شما اون سوال 39 باکترو رو قبول دارین میشه اگزوی u? جواب درستش توی کدوم کتابه؟میدونید؟

من سوال 39 رو كلا نزدم اما دكتر كشفي كه جواب داده لابد منابعشم بلده ! تا الان واسه سوال 48 اعتراضمو فرستادم...طبق كتاب موراي 2012 صفحه 145 جدول 14.4 ميشه گزينه ب ! شما نظري نداري؟! در مورد درصدها هم زياد نگران نباشيد هنوز مصاحبه مونده ...به دخترا بيشتر نمره ميدن !

aaram

New member
من سوال 39 رو كلا نزدم اما دكتر كشفي كه جواب داده لابد منابعشم بلده ! تا الان واسه سوال 48 اعتراضمو فرستادم...طبق كتاب موراي 2012 صفحه 145 جدول 14.4 ميشه گزينه ب ! شما نظري نداري؟! در مورد درصدها هم زياد نگران نباشيد هنوز مصاحبه مونده ...به دخترا بيشتر نمره ميدن !

بله 48 رو اشتباه ردن .میشه ب

سوال 50 هم اصلا جواب صحیح نداره

واا علی آقا چه حرفا میزننین به دخترا بیشتر نمره میدن!!! :smiliess (7):

بله 48 رو اشتباه ردن .میشه ب

سوال 50 هم اصلا جواب صحیح نداره

واا علی آقا چه حرفا میزننین به دخترا بیشتر نمره میدن!!! :smiliess (7):

سوال 42 من هرجا نگاه كردم فقط ديدم اون پيلي كه شبيه pap هست توي پروتئوس ميرابيليس ديده ميشه نه ولگاريس....شمامنبع خاصي سراغ داريد؟ من ميخام اعتراض كنم كه جواب نداره...شما جايي ديدي نوشته باشه ولگاريس؟

سوال 42 من هرجا نگاه كردم فقط ديدم اون پيلي كه شبيه pap هست توي پروتئوس ميرابيليس ديده ميشه نه ولگاريس....شمامنبع خاصي سراغ داريد؟ من ميخام اعتراض كنم كه جواب نداره...شما جايي ديدي نوشته باشه ولگاريس؟

نوشته اعتراض فقط بايد از منابع اعلام شده باشه ! منابع اعلام شده ديگه چيه؟ كجابوده كه من نديدم؟؟؟

aaram

New member

این سوال تکراری بود.کنکور دکترای سوال پیش هم اومده بود

aaram

New member
این سوال تکراری سال گذشته کنکور دکترا بود

aaram

New member
علی آقا سوالاتی که من اعتراض زدم: اگر خواستید رفراسشو که اعتراض بزنید

سوال 5- گزینه ج و د صحیح است.
کتاب پاتوژنز باکتریال Bacterial_Pathogenesis__A_Molecular_Approach_ سال 2012 صفحه 62 - تکس اصلی – فصل 4 - شکل 6-4
در مقابل Th17 , Th2 نوشته شده است که باکتری های خارج سلولی ( extracellular( پس پاسخ صحیح گزینه ج و د است.

aaram

New member
68سوال - با منابع مذکور علاوه بر گزینه الف ، ب نیز صحیح است. تاپلی ویلسون، صفحه 143 ، فصل 8 – ستون دوم پاراگراف دوم
همچنین طبق کتاب پاتوژنز باکتریال سال 2112 صفحه 197 تکس اصلی- فصل 11 شکل 2 نیز گزینه الف و ب صحیح است

aaram

New member
سوال 50- جواب صیحی ندارد- زیرا برسلا ابورتوس معمولا بیماری خفیف و بدون عوارض چرکی ایجاد میکند.
منبع کتاب جاوتز 2013

- - - Updated - - -

سوال 77 ویروس هم گزینه الف صحیح است

بالا