دکترای باکتری شناسی پزشکی 93

bacillus.bs

New member
موفق باشید همگی
من که امسال نمیتونم ازمون بدم
امیدوارم قبول بشی و کمکم کنی برای سال بعد ارام جون

0113501

New member
سلام یه سوال داشتم کسی هست دانشجوی دکترا کمکم کنه خوهش میکنم اگه کسی هست جواب بده

0113501

New member
من کارشناسی علوم آزمایشگاه دامپزشکی هستم به نظر شما ارشد میکروب پزشکی شرکت کنم یا دوباره کنکور سراسری شرکت کنم کدوم تصمیم بهتره خواهش میکنم اگه کسی هست کمکم کنه

amnb

New member
طبق مصوبه مجلس هر فارغ التحصیل کارشناسی فرقی نمی کنه دانشگاه سراسری بوده باشه یا ازاد اگرکنکور بده رشته های پزشکی دارو یا دندان بخونه باید هزینه ای مانند شعب بین الملل پرداخت کنه اگه ازلحاظ پول مشکل ندارین سن زیاد بالایی ندارین البته سن زیاد ملاک نیست حوصله درس خوندن رو دارین می ارزه ولی دندانپزشکی بیش تر می ارزه چون نیازی به گرفتن تخصص نداره ولی پزشکی 7سال درس 2سال طرح بعد 9سال میشه دکتر عمومی بعد پشت امتحان تخصص بمونی اونم 4سال تازه تا 10 سال دیگه تخصص ارزش نداره بعدش فوق تخصص امتحان بده طرف 3سال اون این جوری میشه 15 سال بعدش هرجا وزارت خونه گفت باید بری طرح که منطقه محروم میفرستن تازه 50 سالگی درست تموم میشه خسته شدم چقدر نوشتم.

0113501

New member
خیلی ممنون از راهنماییت amnb یعنی حتی اگه روزانه قبول بشم باید شهریه بین المل پرداخت کنم؟

abtin13

New member
فکرشو بکن bergey رو بدن منبع دکترا.چه شود:riz481:
با این آدمایی که من امسال تو وزارت بهداشت شناختمشون هیچ کاری از اینا بعید نیست
من بشینم bergey بخونم واسه دکترا:smilies-azardl (181:black_eyed:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

aaram

New member
من کارشناسی علوم آزمایشگاه دامپزشکی هستم به نظر شما ارشد میکروب پزشکی شرکت کنم یا دوباره کنکور سراسری شرکت کنم کدوم تصمیم بهتره خواهش میکنم اگه کسی هست کمکم کنه

سلام دوست عزیز...این یه تصمیم شخصی هست اما من اگر بجای شما بودم برای ارشد ادامه می دادم..خیلی از بچه های ما که ارشد هستند،کارشناسی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی بودند و قصد پی اچ دی دارن

موفق باشید :riz304:

aaram

New member
بچه ها سلام اینم لینک دانلود کتاب تکست تاپلی ویلسون
بخونین و قبول شین :a2d3:
http://dlx.bookzz.org/genesis/93500...ilson's_Microbiology_and_Micr(BookZZ.org).pdf

سلاااااااااااام آقای دکتر ظریف ...انشالله شما هم قبولین امسال..
تا کجا پیش رفتین؟آماده هستین؟ من تاپلی فقط خلاصه میخونم...شما کلشو خوندین؟

destiny

New member
من دوستم سال قبل رتبه 2 دکترا شد هاشو داد به اون یکی دوستم الان اون داره به شدت میخونه امسال اون رتبه 1 میشه .....

aaram

New member
سلاااااام بچه ها.خوبین؟کجا هستین پس؟:smilies-azardl (113
آزمون چطور بود؟ باکتری چند درصد زدین به نظرتون؟

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
سلاااااام بچه ها.خوبین؟کجا هستین پس؟:smilies-azardl (113
آزمون چطور بود؟

سلام آرام خانم خوبید؟ خوشید؟

به سلامتی آزمون دکترای تخصصی باکتری شناسی رو پشت سر گذاشتید؟ در چه سطحی بود؟ ... :painting:

aaram

New member
سلام آرام خانم خوبید؟ خوشید؟

به سلامتی آزمون دکترای تخصصی باکتری شناسی رو پشت سر گذاشتید؟ در چه سطحی بود؟ ... :painting:

سلام آقای دکتر..ممنون.شما خوبید؟

آزمون که والا خیلی متفاوت از سال های پیش بود از شانس ما...طراح سوالات باکتری عوض شده بودن...نوع سوالت فرق کرده بود آسونتر بود شاید اما غیر استاندارد و نا مفهوم بود بعضی هاش.....تا ببینیم چی میشه نتیجه نهایی..:auizz3ffy9vla57584x

آخرین ویرایش:
نسبت به پارسال و دو سال قبل به نظرم آسونتر بود سوالاتش....اما كاملا غير استاندارد بود آخه سوال متوسط نداشت ! يا آسون آسون يا سخت و غير قابل پاسخ دادن ! كسي جواب سوالات 15-17-21-40-61 رو ميدونه ؟

aaram

New member
نسبت به پارسال و دو سال قبل به نظرم آسونتر بود سوالاتش....اما كاملا غير استاندارد بود آخه سوال متوسط نداشت ! يا آسون آسون يا سخت و غير قابل پاسخ دادن ! كسي جواب سوالات 15-17-21-40-61 رو ميدونه ؟

15)ب

17) الف

21) میگن ج

40)ج

61)ج ولی غیر استااندارد هست سوالش!! چون نمونه گیریش برای باکتری های بی هوازی شرایط خاص داره

15)ب

17) الف

21) میگن ج

40)ج

61)ج ولی غیر استااندارد هست سوالش!! چون نمونه گیریش برای باکتری های بی هوازی شرایط خاص داره

سوال 15 چرا ب ؟ سوال 17 منم همينو زدم اما گزينه د رو توي رفرنسا ديدم كه غلطه گويا ! 61 چرا ج؟!

aaram

New member
سوال 15 چرا ب ؟ سوال 17 منم همينو زدم اما گزينه د رو توي رفرنسا ديدم كه غلطه گويا ! 61 چرا ج؟!

من کل جواب هارو با اساتید و کسانی که در کار کنکور هستند چک کردم.

15 چون بقیه گزینه ها توسط بتالاکتاماز مهار میشن و برعکس گلوگزاسیلین میتونه بتالاکتاماز رو مهار کنه و مقاوم به بتالاکتاماز هست.این سوالش ساده بود
61 رو نمیدونم چرا چون منم تعجب کردم وقتی جوابش رو فهمیدم نمونه مدفوع میشه!!

بالا