لطفا مرا راهنمایی کنید

varia

Well-known member
لطفا مرا راهنمایی کنید
با سلام من چند سوال داشتم در صورت امکان مرا راهنمایی کرده و از سردرگمی نجاتم بدید.
من لیسانس رشته شیمی محض روزانه از دانشگاه سراسری هستم. که در یک کارخانه داروسازی معتبر مشغول به کارم .به رشته داروسازی علاقه زیادی دارم و حالا میخوام از اول در کنکور سراسری شرکت کرده و در رشته داروسازی در دانشگاه دولتی ادامه تحصیل بدم در این مورد چند سوال داشتم .
1 - آیا میتوانم مجددا در کنکور سراسری شرکت کنم؟
2 - آیا باید شهریه پرداخت کنم (چون طبق قانون هر شخص برای دوره لیسانس فقط یک بار حق تحصیل رایگان را دارد که من از این حق استفاده کرده و شیمی خوندم).
3 - درصورت لزوم پرداخت شهریه این مبلغ چقدر است؟
4 -من به صورت شیفتی کار میکنم یعنی دو روز دو شب ودو روز دیگه تعطیلم آیا با این ساعات کاری امکان حضور در کلاس و ادامه تحصیل رو خواهم داشت؟

همانطور که a-67گفتند شما در رشته دکتری داروسازی بدون مانع میتونید قبول شده و بصورت روزانه تحصیل کنید.

s.saeed

New member
سلام
آیا هنوز از بچهای کارشناس شیمی و بیولوژی برای داروسازی پذیرش میکنن؟از طرق ازمون کارشناسی به داروسازی؟

ati2013

New member
سلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان اگر لطف كنيد منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم.من رشته ام ميكروبيولوژيه ميخوام امسال كنكور شركت كنم و داروسازي بخونم (دانشگاه ازاد). سوالم اينه كه با توجه به اين كه من اكثر واحدهاي علوم پايه رو پاس كردم ايا امكان داره كه دانشگاه واحدها رو تطبيق بده و طول مدت تحصيل كمتر بشه ؟ واقعا نميدونم در اين مورد بايد از كجا و از كي كمك بگيرم ممنون ميشم راهنمايم كنيد

- - - Updated - - -

سلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان اگر لطف كنيد منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم.من رشته ام ميكروبيولوژيه ميخوام امسال كنكور شركت كنم و داروسازي بخونم (دانشگاه ازاد). سوالم اينه كه با توجه به اين كه من اكثر واحدهاي علوم پايه رو پاس كردم ايا امكان داره كه دانشگاه واحدها رو تطبيق بده و طول مدت تحصيل كمتر بشه ؟ واقعا نميدونم در اين مورد بايد از كجا و از كي كمك بگيرم ممنون ميشم راهنمايم كنيد

کینز

New member

- - - Updated - - -

بستگی به دانشگاه داره ولی معمولا دانشگاه آزاد واحدهای دانشگاه دولتی رو قبول داره ولی برعکسش نه ینی دولتی قبول نداره البته برای اطمینان میتونین دانشگاه آزاد سوال کنید

drbahadory

New member
سلام. احتمال بسیار بالا مخصوصن دروس عمومی را قبول میکنن

- - - Updated - - -

سلام. احتمال بسیار بالا مخصوصن دروس عمومی را قبول میکنن

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا