مطالعه گروهی رشته تغذیه ویژه کنکور ارشد 94

سلام ستان عزیز.خداقوت.من تازه شروع کردم ونم برنامه گروه رو دیدم,به نظرتون طبق این برنامه از الان شروع کنم میرسم به گروه ?ولی لزگی 2مهارت تا الان خوندم. ضمنٱ من رشته کارشناسیم بهداشت عمومی هست.ممنون میشم راهنماییم کنید

mahsaa

New member
سلام ستان عزیز.خداقوت.من تازه شروع کردم ونم برنامه گروه رو دیدم,به نظرتون طبق این برنامه از الان شروع کنم میرسم به گروه ?ولی لزگی 2مهارت تا الان خوندم. ضمنٱ من رشته کارشناسیم بهداشت عمومی هست.ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام مهسا خانم. میشه رهنمایی کنید.ممنون میشم]

سلام مریم جان
یا با برنامه گروه و یا با برنامه ای که خودتون میریزین ولی هر چه زودتر شروع به خوندن کنین .. و اگر تونستین به بچه ها برسین چ بهتر واگر سخت بود براتون هم اصلا اشکالی نداره مهم اینه که شما با یک برنامه خوب شروع به خوندن کنین و خوب بخونین لزوما نباید با همین برنامه و حتما نباید با گروه پیش رفت نگران نباشید...مهم اینه که چ کسی میتونه مطالب رو بهتر بخونه..پس نگران نباشین ولی زودتر برنامتون رو جمع بندی و شروع به خوندن کنین
موفق باشین دوست خوبم:rose:

fateme14m

New member
سلام
من از استرس دارم میمیرم
هنوز نتونسته ام های مورد نیازمو تهیه کنم
کلی عقب هستم
میخواستم از اول مهر شروع کنم دعا کنید فردا جواب بگیرم
جقدر سخته خدااااااا

orkidehh

New member
سلام دوستان من هم از امروز به جمعتون پیوستم رشته کارشناسیم زیست بود . یه راهنمایی میخاستم .برای درس تغذیه ترجمه کراوس زیر نظر نیاز محمدزاده رو بخونم بهتره یا اینکه بخرم ؟

آخرین ویرایش:

solarbeh

New member
سلام دوستان من از اوایل مهر به جمعتان می پیوندم
خوش آمدم خوش آمدم خخخخخ

rahaazad

New member
سلام بر دوستان کنکوری منم دوباره اومدم خیلی عقبم این 2ماه درگیر بودم نشد بخونم به امید خدا امروز شروع میکنم
به امید موفقیت برای دوستای خوبم فاطمه سولاربه و بقیه.....

solarbeh

New member
سلام بر دوستان کنکوری منم دوباره اومدم خیلی عقبم این 2ماه درگیر بودم نشد بخونم به امید خدا امروز شروع میکنم
به امید موفقیت برای دوستای خوبم فاطمه سولاربه و بقیه.....

کلک نکنه شما هم متاهل شدی خخخخخ

rahaazad

New member
کلک نکنه شما هم متاهل شدی خخخخخ

سلام نه دوست جون من جشن متاهلا رو همراهی میکردم ومسافرت بودم از این کارای بیهودههه
به شما هم تبریک میگم امیدوارام همیشه شاد و خوشبخت باشی:rose::rose::rose::rose:

fateme14m

New member
من از یک مهر شروع کردم
تغذیه برام خیلی شیرینو جدابه
بیوشیمی عملا نمیفهمم
فیزیو هم که کلا آسونه

hosein.m

New member
با سلام من از اول مهر شروع به خوندن کردم. برای همتون بهترینها رو آرزو میکنم. میدونم دیر شروع کردم ولی مطمئنم میتونم خودمو برسونم.کارشناسیم هم تغذیه خوندم. تغذیه دکتر ط رو دارم میخونم ولی واسه بقیه درسا ندارم. میخوام از دکتر خ فیزیو و بیو بخرم. خوبه به نظرتون؟

آخرین ویرایش:

shima70

New member
سلام بچه ها خووووووووبید؟
من شرمنده بابت دیر کرد نتونستم از تابستون شروع کنم اینجام که سوووووووت و کوووووووووره ولی مطمینم همه دارن میخونن خب بیایین به هم انگیزه بدیم دیگه
منم از اول مهر شروع کردم با متوسط 6 ساعت ان شا الله موفقیت ههمممون

shima70

New member
امروز ویتامین آ رو خودندم با دوره ی اختلال خوردن با یه ساعت زبان درس 2 لزگی رو شروع کردم 6 ساعت
عصر دیگه نشد بخونم گرچه میخواستم یه 4 پنج ساعتی ام ادامه بدم ایشالا فردا

- - - Updated - - -

منتظرتون هستم نبینم اینجا این طور سوت و کور باشه ها تازه باید تاپیک رفع اشکالم بزاریم

powered

New member
سلام دوستان امیدوارم موفق باشین و به هدفاتون برسید.یک سوال داشتم اگه کسی اطلاع داره لطفا پاسخ بده:
این ج..ز..وه های تغذیه محمدزاده رو تو نمایشگاه کتاب میشه تهیه کرد یا فقط از م..و..سسه خودشون باید خرید؟

goo

New member
سلام دوستان امیدوارم موفق باشین و به هدفاتون برسید.یک سوال داشتم اگه کسی اطلاع داره لطفا پاسخ بده:
این ج..ز..وه های تغذیه محمدزاده رو تو نمایشگاه کتاب میشه تهیه کرد یا فقط از م..و..سسه خودشون باید خرید؟

سلام،پارسال که تو نمایشگاه کتاب تبریز غرفه داشتن گروه خلی--لی،کتاباشون رو اونجا میفروختن واسه ج.ز.وه هم اسم می نوشتن با 10% تخفیف بعدا تحویل میدادن.موفق باشین.

بالا