بچه هاي گل تربيت مدرس

shaylon

New member
بچه ها برادرم امروز میگفت مدرس به مانتوی کوتاه گیر میده!!!

are baba man ruze avalike rafte budam az negahbanish soal beporsam behem ghoft khnum farda ba in manto nayaha!!!!!!!!!!!!!akhe jalebe mantom kutaham nabu!!!!!!!!!!!!!!!ghoft khanum modares daneshghahe khubie vali be pushesh hasase!!!!!!bavar koniid 2ruz tu shok budam!!!!!aslan mantom kutah babud akhe!!!!

shaylon

New member
نمیدونم والا.فک کنم خوابگاهاش پر جمعیت باشه.این چیزیه که برادرم گفته.البته میگه اوضاع خوابگاهای علوم پزشکی بهتره.خدا کنه کم جمعیت باشه اتاقاش
are yeki az bachehaye unja mighoft 8 nafarim tu otagh,manam ta hala khabghah namundam khoda kone khub bashe:14:

ممتاز

New member
are baba man ruze avalike rafte budam az negahbanish soal beporsam behem ghoft khnum farda ba in manto nayaha!!!!!!!!!!!!!akhe jalebe mantom kutaham nabu!!!!!!!!!!!!!!!ghoft khanum modares daneshghahe khubie vali be pushesh hasase!!!!!!bavar koniid 2ruz tu shok budam!!!!!aslan mantom kutah babud akhe!!!!
کی رفته بودی دانشگاه؟برادر منم همینو گفت که به پوشش توجه میکنن.چی بگم والا..

shiny

New member

ey baba :1dco2x0p1lilzhfpg1t

- - - Updated - - -

نمنه؟؟؟؟؟! اولش چی گفتی؟!

goftam tanx azizam

ممتاز

New member
are yeki az bachehaye unja mighoft 8 nafarim tu otagh,manam ta hala khabghah namundam khoda kone khub bashe:14:
ایشالا عزیزم.البته ممکنه همیشه همه ی افراد اتاق باهم نباشن.اکثرا ممکنه رفتو آمد کنن.اما بازم اگه کم جمعیت باشه خوب آرامش بهتری داریم..

shaylon

New member
daneshghahe khoghshelieeeeeee faghat az gire bikhodesh badam umad:14:tule 4sal lisansam yebar herasat behem gir nadad unvaght nareside halamo gereftan:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:smilies-azardl (12)heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ممتاز

New member
اصن میدونین چیکار کنیم مانتو میدوزیم یک مترشم بیوفته زمینو جاره بزنه!البته اونا بخوان گیر بدن میدنا!دانشگاه همدان بیشتر به آرایش و مو اهمیت میداد.اگر مانتو از کمرم بود گیر نمیداد اما اگه موهات زیادی بیرون بود گیر میداد!!عجیبن بخدا!!!

ممتاز

New member
daneshghahe khoghshelieeeeeee faghat az gire bikhodesh badam umad:14:tule 4sal lisansam yebar herasat behem gir nadad unvaght nareside halamo gereftan:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:smilies-azardl (12)heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
عب نداره خودتو اصن ناراحت نکن.هش حرص ییمه!! حراست عادتشه مردمو بترسونه..نگران نباش اصلا.ایشالا که اتفاقی نیوفته تا واسه همه حاطرات خوب بجا بمونه..

shaylon

New member
اصن میدونین چیکار کنیم مانتو میدوزیم یک مترشم بیوفته زمینو جاره بزنه!البته اونا بخوان گیر بدن میدنا!دانشگاه همدان بیشتر به آرایش و مو اهمیت میداد.اگر مانتو از کمرم بود گیر نمیداد اما اگه موهات زیادی بیرون بود گیر میداد!!عجیبن بخدا!!!

nabayad ato dasteshun bediiiim,bacheha 27om hame manto bolaaaaaaaaaaaandaaaaaaaaaaa,hejabam roayat konin,heeeeeeeeehehe,hoze elmiast fk konam:a2d3::a2d3:

eliot -esf

New member
سلام بچه ها ! منم ارشد تربیت مدرس قبول شدم باید خوابگاهی باشم !
میدونید خوابگاه علوم پزشکیش کدومه !؟!

eliot -esf

New member
بچه ها سلام، راستش من امروز رفتم ثبت نام. اينها چيزهايي كه اتفاق افتاد و ديدم..
اولش كه وارد دانشگاه شدم ساعت ٢ و نيم رو هم گذشته بود اما چري نگفتن يعني دعوام نكردن.... يه راه تقريبا طولاني رو تا آموزش كه كنار مسجد دانشگاهه طي كرديم تو محوطه صندلي زياد گذاشته بودن و با گرفتن شماره منتظر نوبتمون ميشديم.. چايي و شربت هم گذاشته بودن تا بچه ها خستگيشون رو در كنن... بعد كمي انتظار، ماراتن اين اتاق به اون اتاق شروع ميشه.. ٦ تا عكس خواستن نه ٩ تا.. ١ نسخه از صلاحيت عمومي رو خواستن نه دو تا.. كلا خيلي از فرم ها رو برگردوندم...
در مورد روز كلاس ها و تعداد واحد ها هم هيچي نگفتن... گفتن ما اطلاع نداريم و همه چي تو سايت نوشته شده..
آخرش هم يه برگه كارت دانشجويي موقت، برگه راهنما دادن گفتن به سلامت...
قابل توجه بچه هاي خوابگاهي با پرس جو از چندين نفر گفتن بچه هاي خوابگاهي روز ثبت نامشون با وسايلاشون بيان و خوابگاه ها رو بهشون ميديم همون روز...پس نگران نباشيد...
باز سوالي بود بگيد..

وای مر300000 !! دمت گرم
درگیر بودم با این قضیه خوابگاه هااا !
حالا بچه ها همه با وسایل هاتون 27 میان و میمونید !؟!

بالا