▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

food hygienist

New member
1 سوال
تو بخش ثبت نام(برای دانشگاه تهران)اون قسمت که ضامن محضری هست منظورش همون ضامن تعهد نامه واسه خوابگاه ست دیگه؟؟؟

- - - Updated - - -

1 سوال
تو بخش ثبت نام(برای دانشگاه تهران)اون قسمت که ضامن محضری هست منظورش همون ضامن تعهد نامه واسه خوابگاه ست دیگه؟؟؟

food hygienist

New member
سوال

zy zy

New member
دوستان اگه کسی نخواد بره خونه فامیل و آشنا باز باید این فرمو پر کنه؟؟؟؟؟

کلا این فرم رو باید ارسال کنیم واسه خوابگاه ، من نمیدونم امضای محضری چه صیغه ایه دیگه :New (6): آدمو از درسی که خونده پشیمون میکنن اینا

narges.a

New member
ولي من رفتم ستاد دانشگاه خودمون,بخش صندوق رفاه ,گفت بايد تسويه کامل وام هايي که گرفته بودمو انجام بدم تا گواهي صندوق رفاهي بهم بدن
من زنگ زدم رفاه اصلی تهران.و گواهیمم گرفتم.بدهیمو به روز نوشته و گواهی داده.شمام بزنگ تهران

zy zy

New member
بچه های تهران که ثبت نام انجام دادین تایید شدین ؟ من همچنان منتظر بررسی ام :sad:

م.صفری

New member
لطفا هر کی شماره رفاه دانشجویی تهرانو داره بده؟
منظورم دانشگاه تهران نیستااا
اداره کل رفاه دانشجویی رو میخوام

- - - Updated - - -

لطفا هر کی شماره رفاه دانشجویی تهرانو داره بده؟
منظورم دانشگاه تهران نیستااا
اداره کل رفاه دانشجویی رو میخوام

Proteus

New member
کلا این فرم رو باید ارسال کنیم واسه خوابگاه ، من نمیدونم امضای محضری چه صیغه ایه دیگه :New (6): آدمو از درسی که خونده پشیمون میکنن اینا
اگه خوابگاه نخوایم لازم نیست این فرمو بفرستیم که ؟
راستی بچه های دانشگاه تهران انتخاب واحد کی هست ؟ اینترنتیه ؟

- - - Updated - - -

اگه خوابگاه نخوایم لازم نیست این فرمو بفرستیم که ؟
راستی بچه های دانشگاه تهران انتخاب واحد کی هست ؟ اینترنتیه ؟

zy zy

New member
نه دیگه این واسه خوابگاهیاس
ما که فعلا تو ثبت نامش موندیم والا !!!

بالا