▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nastaran8

New member
نسترن جان من یک سوال داشتم چرا شما ژنتیک میخونی؟مگه واسه ارشد نمیخونی؟
سلام خانمى من مولکولى هم شرکت مى کنم واسه اون مى خونم

- - - Updated - - -

نسترن جان من یک سوال داشتم چرا شما ژنتیک میخونی؟مگه واسه ارشد نمیخونی؟
سلام خانمى من مولکولى هم شرکت مى کنم واسه اون مى خونم

آسمون

New member
بچه های گل ایمنی چطورین؟؟؟من یه مدت درگیر بودم انشالله به زودی برمیگردم واسه همراهیتون:)

hamideh71

New member
سلام دوستان من امروز میخوام سوالات کنکورای سال های گذشته رو انالیز کنم

SH!LA

New member
بچه ها من با چند تا مشاور مشورت کردم همشون میگن واسه کنکور نباید رفرنس خوند باید ج.ز. و.ه خوند!!!
نظر شما چیه؟!

به نظر من بهتـر هست رفرنس ها رو مطالعه کنی. البته نظر در مورد این موضوع به خود شخص هم بستگی داره، باید ببینی خودت با خواندن چه چیزی راحت تر هستی.

با دیگران مشورت کن؛ کتاب ها و سایر منابعی که بهت پیشنهاد می کنند رو بررسی کن و در آخـر خودت تصمیم بگیــر.

بهتر هست هر چه زودتر دقت و انتخابت رو روی منابع مطالعاتی داشته باشی، تا با آرامش شروع به خواندن کنی.

mw.ashel

New member
11334835701383966565.jpg

emmy

Member
سلام دوستان.زیبا جان این اولین امتحانه دلیل نداره همیشه این اتفاق برات بیوفته...
اگر جزو کسانی هستی که نتیجه برات خیلی مهمه وتوی روحیت اثر میزاره به نظر من شرکت نکنی بهتره....
در غیر اینصورت اول امتحانو بده بعد سر فرصت بشین با خودت خلوت کن ببین چی شد که نرسیدی تمام درسارو بخونی و بعد بر این اساس برو جلو.در ضمن تو همه این امتحانها یکبار از مجموع دفعات قبل هم امتحان میزارن برای همین که بتونی دورتو کامل کنی.
باز هم اگر دوستان گل ارشد یا راهنماها بیان ممنونشون میشیم..

emmy

Member
زیبا جان من یک کوچولو راهنماییت کردم...بازهم همیشه تصمیم با خودته دوست خوبم.

sohiii

New member
بچه هامن هفته بعدآزمون دارم ب آزمون نمیرسم چکارکنم؟؟نگرانم اولش گندبزنم تاآخرش گندنزنم
سلام دوست عزیز، نگران نباش اولین آزمون واست یه تلنگر میشه که بقیه آزمونهارو با انگیزه تر بخونی :smilies-azardl (181...موفق باشی.:thumbsupsmileyanim:

ziba1371

New member
مرسی بچه ها.تصمیم گرفتم آروم پیش برم تابرسم قشنگ حداقگ یمقدارازمباحةشوبلدباشم.آزمون ارزیابیه.آزمونای اصلیش ازآذرشروع میشو

hamideh71

New member
دوستان سلا م من سوال دارم لطفا راهنمایی کنید!!!!!
میشه بگید چطوری درس میخونید مثلا کتابوکه باز میکنید از همون اول شروع میکنید دقیق خوندن یاقبلش سریع یک دور میخونید یا اول تست بررسی میکنید!؟
واینکه هر درسی رو هر روزی چندصفحه میخونید؟؟
برنامه ی مرورتون چطوریه؟
کی تست میزنید؟!
:21::33::wacsmiley:

nastaran8

New member
دوستان سلا م من سوال دارم لطفا راهنمایی کنید!!!!!
میشه بگید چطوری درس میخونید مثلا کتابوکه باز میکنید از همون اول شروع میکنید دقیق خوندن یاقبلش سریع یک دور میخونید یا اول تست بررسی میکنید!؟
واینکه هر درسی رو هر روزی چندصفحه میخونید؟؟
برنامه ی مرورتون چطوریه؟
کی تست میزنید؟!
:21::33::wacsmiley:
سلام دوست عزيز بهتر بود اول خودتم يه توضيحى در مورد نحوه مطالعه تون مى دادين من اول هر قسمتى رو سريع مى خونم بعد شروع بخوندن مى کنم.....

negin ka

New member
ی مدته ک همش درگیرم نتونستم درس بخونم براخودم از ته دل متاسفم

:13::dadad4:

emmy

Member
تاسف نداره عزیزم.اگر واقعا نرسیدی که ایرادی نداره.اگر هم تنبلی کردی سعی کن دیگه تکرار نکنیش.دوباره با اراده فولادین شروع کن و اصلن نگران نباش.موفق باشی.

hamideh71

New member
سلام دوست عزيز بهتر بود اول خودتم يه توضيحى در مورد نحوه مطالعه تون مى دادين من اول هر قسمتى رو سريع مى خونم بعد شروع بخوندن مى کنم.....

سلام به همگی!من هم همینطوری میخونم یعنی یک دور سریع از رو مطلب میخونم بعد دقیق دوباره میخونمش البته این روشو از این هفته شروع کردم دور قبل ابوالعباسو فقط یک دور خوندم که یکم خیالم راحت شه وبا کلیات اشنا شم واسه بقیه ی در سامم با ک.لاس پیش میرم

nastaran8

New member
سلام به همگی!من هم همینطوری میخونم یعنی یک دور سریع از رو مطلب میخونم بعد دقیق دوباره میخونمش البته این روشو از این هفته شروع کردم دور قبل ابوالعباسو فقط یک دور خوندم که یکم خیالم راحت شه وبا کلیات اشنا شم واسه بقیه ی در سامم با ک.لاس پیش میرم
بيخيال بابا درسا نيازى به ک.ل.ا.س نداره وقتتو و پولتو تلف نکن

آخرین ویرایش:

Mr.Beneficence

New member
من نیز امروز بعد از چندین روز شروع کردم...اصلا روحیه ندارم هنوز دردها اذیتت کننده هستن...ولی چه میشه کرد...امید به خدا
+بقول بزرگی:در بحرانی ترین لحظات زندگی از جادوی بزرگ اندیشی استفاده کنید

+++همگی موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا