جشن پذیرفته شدگان ارشد تغذیه

sadafi

New member
منم ارومیه قبول شده..خیلی خوشحالم که همکلاسی پیدا کردم
صدف اگه از موقع ثبت نام خبر دار شدی خبر بده
باشه حتما. تو هم ب من بگو. من ساکن ارومیه نیستم به خاطر همین یکم استرس کارای ثبت نام رو دارم

farah90

New member
صدف من امروز زنگ زدم ارومیه گفتن ثبت نام حضوریه و شما باید 11تا 12 اونجا باشی.
گفتش شروع کلاسا هم 15 شهریوره

بابک 1359

New member
4روز خیلی زیاده موندم چیکا کنم من متاهلم میخوام رفت وامد کنم 1000کیلومتر با اصفهان فاصله دارم <خدا کنه یه کاری بکنن 2 روز بشه به نظرتون امکانش هس اگه بچه های بخوان؟

- - - Updated - - -

اموزش اصفهان که کلا مغشوله:wacsmiley::wacsmiley:

منم مشکل شمارو دارم البته بخاطر شرایط کاری .تو سایت هر دانشگاه تو قسمت معاونت آموزشی برنامه کلاسای سالای قبل هست . یا اگه دانشکده داره تو صفحه معاونت آموزشی دانشکده برنامه ها و اسم استید هست . برنامه پارسال دانشگاه تهران تو علوم بهداشتی 3 روز بود خدا امسالو بخیر کنه

saman7347

New member
بچه ها کسی می دونه واسه ثبت نام باید وام دوره ی کارشناسی رو تسویه کرد یا نه؟ینی همش رو باید پرداخت کنیم؟ اخه من شنیدم بعضی از دانشگاهها برگه تسویه حساب از صندوق رفاه رو میخان،ممنون میشم راهنمایی کنین:wacsmiley::21::33:
فرقی نداره کجا قبول شدین تسویه حساب میخواد
منم دیروز رفتم همشو تسویه کردم پولام تموم شد :13:

saman7347

New member
4روز خیلی زیاده موندم چیکا کنم من متاهلم میخوام رفت وامد کنم 1000کیلومتر با اصفهان فاصله دارم <خدا کنه یه کاری بکنن 2 روز بشه به نظرتون امکانش هس اگه بچه های بخوان؟

- - - Updated - - -

اموزش اصفهان که کلا مغشوله:wacsmiley::wacsmiley:
خوبه شما 15 ساعته
من بیشتر از یک شبانه روز باید تو راه باشم:sadsmiley:

نوتر

New member
بچه ها کسی می دونه واسه ثبت نام باید وام دوره ی کارشناسی رو تسویه کرد یا نه؟ینی همش رو باید پرداخت کنیم؟ اخه من شنیدم بعضی از دانشگاهها برگه تسویه حساب از صندوق رفاه رو میخان،ممنون میشم راهنمایی کنین:wacsm3:

سلام قبلا که برگ تسویه نمیخاستند. الان رو نمیدونم
من الان هم حدود یه میلیون به صندوق رفاه بدهکارم از دوره ی کارشناسیم.
یه میلیون اون موقع ها معادل 5 میلیون الانه خخ:motat::a2d3:

ماهی 50 تومن قسط بندی کرده بودن :riz481:و چون من ارشد قبول شدم بالافاصله اون مبلغ رو موکول کردند. شما هم میتونید به اداره رفاه تو تهران زنگ بزنید و برا شما هم موکول کنند. چون ارشد روزانه قبول شدین

farah90

New member
بچه ها من از فردا ظهر دیگه نمیتونم نت بیام مواظب خودتون باشین...البته تا یه مدتی:ad54ad:

goo

New member
فرقی نداره کجا قبول شدین تسویه حساب میخواد
منم دیروز رفتم همشو تسویه کردم پولام تموم شد

سلام قبلا که برگ تسویه نمیخاستند. الان رو نمیدونم
من الان هم حدود یه میلیون به صندوق رفاه بدهکارم از دوره ی کارشناسیم.
یه میلیون اون موقع ها معادل 5 میلیون الانه خخ:motat:

ماهی 50 تومن قسط بندی کرده بودن :riz481:و چون من ارشد قبول شدم بالافاصله اون مبلغ رو موکول کردند. شما هم میتونید به اداره رفاه تو تهران زنگ بزنید و برا شما هم موکول کنند. چون ارشد روزانه قبول شدین

ممنونم،امیدوارم که نخوان تسویه کنم؛ من پولهام رو می خوام..........:p7977cujr38iyymsu8:

nikaesf

New member
از کجا فهمیدید کلاساتون چند روزه؟
بعد از اینکه به سلامتی تشریف بردین و کلا..ساتون شروع شد. شما میتونید با هماهنگی با همکلا..سی هاتون و هماهنگی با آموزش و البته با اساتید زمان کلا..س ها رو تغییر بدین

saman7347

New member
همه رفتن تو افق محو شدن
فک کنم توافق قرار بذاریم خیلی بهتره :a2d3:

mahsaa

New member
همه رفتن تو افق محو شدن
فک کنم توافق قرار بذاریم خیلی بهتره :a2d3:

ووای سمانه جون من هنوزم هستم:motat:
عاقا ی نفر لطف کنه منو ازین انجمن بندازه بیرون کلی کار دارم مث این موتادا میام میشینم اینجااا واااااااااای کمــــــــــــــــــــــــک:sdasdasd::p7977cujr38iyymsu8:

بالا