صندلی داغ با حضور داخ اقای ad1986

نحوه پاسخ دهی علی به سوالات????

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

هانیه

Well-known member
عزیزمییییییییییییییی دوست خوب نوه ی خوب دوست خوبم بیق ددی برو بخواب میکشه فردا شب این موقع هاااااا

سانی فال عشخی بیا نیت کنیم:riz304: ...مهسا فک کنم خیلی بیشتر از فردا شب بکشه...:riz481:...

mahsa.

New member
.
images
.
.
.
.
تقدیم حضور میهمانهای گلی که خودشون گل هستن.
ستاد صندلی داع مهندس علی قدرت

eeeeeeehsan

New member
اول مرغ بود یا تخم مرغ رو ول کن؛ اون اولِ اول ساعت جلو بود کشیدن عقب؟ یا عقب بود کشیدن جلو؟
تو هم وقتی حوله ـت رو میندازی رو شونت حس سزارهای رومی بهت دست میده یا فقد من دیوونه ام؟
من هنوزم که هنوزه نفهمیدم از کجا معلوم میشه ادکلن زنونه س یا مردونه؟ تو میدونی؟
تا حالا توجه کردی هیچ قنادی قند نمیفروشه، هیچ عطاری عطر نمیفروشه، قهوه خونه هام همه چی دارن جز قهوه؟ واقعن چرا؟؟
وقتی ساندیس میخوری وقتی به صدای پخ پخ تهش میرسه میندازیش سطل آشغال یا تا آخرین پخش میخوری یا نگاه می کنی ببیـنی کسی نگات میکنه یا نه تا آخرین پخش رو بخوری؟
از این سوالای ترسناک میشنوی: آخرین نفر کی دستشویی رفته؟ :))
توهم اینطوری؟ می خوای فیلم ببینی هرچی داری آشغال به نظر میاد! می خوای هارد رو خالی کنی همش خوب می شه!
تا حالا شده موهاتو با هزار بدبختي درست كني، بعد ببيني يادت رفته تيشرتت رو عوض كني؟ يعني اون لحظه آدم دوست داره بميره!!
چرا دخترا وقتی میخوان مقنعشونو درست کنن دهنشونو باز می کنن؟
چرا پسرا وقتی میخوان زیپ شلوارشونو ببندن دهنشونو باز می کنن؟
توهم بچه بودی بخاطر کمبود امکانات از سرنگ به عنوان تفنگ آب پاش استفاده میکردی؟
تو ذهن توهم ابوریحان بیرونی و بوعلی سینا و سعدی و زکریای رازی و خیام و باباطاهر و اینا همه قیافه هاشون یکیه؟
تو آشپزخونه موقع غذا خوردن مثلن یه تیکه استخون هست تو ظرفت، میذاری تو بشقاب یا کنار سفره یا پرتش می کنی تو سطل اشغال؟ اگه پرت می کنی راست میافته تو سطل اشغال یا نه؟ اگه نیافتاد میری برش داری یا ولش می کنی میگی یکی رد شد برش میداره؟

ad1986

New member
1. نظرت در مورد دیدارهای حضوریمون چیه ؟ آیا خوش میگذره بهت یا هویجوری برا رفع تکلیف میای؟
رفع تکلیف؟؟؟ مگه کسی مجبورم میکنه؟ مگه تکلیفه؟؟ نه اتفاقا خیلی خوش میگزره خیلیم خوشحال میشم... خیلی جالبه تو نت یه جوری تصور کردی و تو واقیع یه جوره دیگه هس.... قیافه منظورم نیستااا تا حدودی اخلاقا هم اینجوریه... مثلا تو نت بعضیا راحت ترن اما روبرو نه و اینا

2 .اولین باری که منو دیدی در موردم چی فک کردی ( آیا با خودت گفتی اییییییییییییییییش )؟.
.. بهت گفتم آرزو فک کنم... خخخخ به قول سالار انتظار داشتم تسبیح و اینا از خودت آویزون کنی... اما بعد دیدم خیلی فرق داری و باجنبه و شوخ هستی....

3. به نظرت من ساده ام یا ساده ی خوف ؟؟
خخخخ................ ساده ی خوبی... ولی طود باوریت خیلی بدهههههه

4. بهترین دوست انجمنیت کیه؟؟
... همه دوستای خوبم هستن..شخص خاصی رو نمیتونم نام ببرم... :)

5. هان چرا رفتی تو عخش سالار و نوتی؟؟..
..و رضا رو نگفتی خخخ..... ای کاااش خودمم دلیلشو میدونستم.... که عشخ آسان نمود اول ولی افتاد موشکولهااا... البته رضا و سالار دوستای بامرامم هستن اما نوتر عشخمهتو نمیدونی چه خیانت ها که در حقت نکردن... بگگگگگگگگگگگگگم؟؟ بگگگگگگگگگگگم؟
سپیده به تو خیانت کرده و عشخ مرضی شده.... مرضی هم به سپیده خیانت کرده و عاشق انیس شده... یه بچه به اسم سالارم دارن .... خخخخخ
بالاخره باید روشن میکردم قضیه روووو
این وسط عشق تو فقط پاک بود و بس... البته با چشم پوشی از عشخ سابقت هانی نوه من خخخخ

واااا تو ریستارت زدی شماره گزاریتو؟؟؟ نکنه تغلب میخوای بکنی هووووم؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

N@RVIN

Well-known member
2 .اولین باری که منو دیدی در موردم چی فک کردی ( آیا با خودت گفتی اییییییییییییییییش )؟... بهت گفتم آرزو فک کنم... خخخخ به قول سالار انتظار داشتم تسبیح و اینا از خودت آویزون کنی... اما بعد دیدم خیلی فرق داری و باجنبه و شوخ هستی....

[b]ینی الان به نظرت بچه مومنی نیستم ؟؟ :13:

ایییییییییش گفتم رفتی رابطه عاشقانه و شمس و مولانایی سالار و نوتی خخخ

می بینی علی خخخ بالاخره گفتی دست درست ههه عله من همچین بچه ساده ایم همه بهم خیانت میکنن..عاغا من خیلی پاک با هانی کات کردم رفتم سراغ سفید نمیتونی بهم انگ بزنی خخ[/b]

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepid71

ad1986

New member
شکست عشقی بخوری چیکار میکنی؟؟
تا جالا خوردی ؟
از کسی خوشت میاد؟؟
خوشت اومده؟
اگه خوشت بیاد بهش میگی؟؟/

- شکست عشقی بخورم میرم مشهد...یکم دعا میکنم خوب میشم میام :)
- شکست عشقی نه... آهای اونی که دوست دارم شکست عشقیم بکنی کشتمت... خخخ الان دیگه خیالم راحت شد که اصلا شکست عشقی نمیکنم... عصر عصر ارتباطات و گفتمان و اینا هس چرا دعوا... گفتمان نمودم خخخ
- آره... بهشم گفتم....البته کسی نیستم تو خیابون از کسی خوشم بیاد..باید آشنایی قبلی حتما داشته باشم...
من موندم پسرا بیرون چطو شمارشونو به دخترا میدن و چرا... و دخترا چرا میگرن و بعضا دوستم میشن باهاشون...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepid71

mahsa.

New member
- شکست عشقی نه... آهای اونی که دوست دارم شکست عشقیم بکنی کشتمت... خخخ الان دیگه خیالم راحت شد که اصلا شکست عشقی نمیکنم... عصر عصر ارتباطات و گفتمان و اینا هس چرا دعوا... گفتمان نمودم خخخ
- آره... بهشم گفتم....البته کسی نیستم تو خیابون از کسی خوشم بیاد..باید آشنایی قبلی حتما داشته باشم...
من موندم پسرا بیرون چطو شمارشونو به دخترا میدن و چرا... و دخترا چرا میگرن و بعضا دوستم میشن باهاشون...

میتونیم از این خط نتییجه بگیریم که طرف داره میخونه این تاپیک و یانه؟
چن وقته دچار این عقش شدیی؟

N@RVIN

Well-known member

ینی مخاطبتت همین جا بین ما نشسته خخخخ ینی اهل انجمنه؟؟

منم نیت کردماااااا هم عخشی هم اجتماعی ههه هم اخلاقی کلا از همه لحاظ :)))

آخرین ویرایش:

mahsa.

New member
میتونیم از این خط نتییجه بگیریم که طرف داره میخونه این تاپیک و یانه؟
چن وقته دچار این عقش شدیی؟

ینی مخاطبتت همین جا بین ما نشسته خخخخ ینی اهل انجمنه؟؟

ها من از فضولی مردم بووگو وگرنه امشب خوابم مشوش میشه از کنج کاوی خخخخ:25r30wi::25r30wi:

هر جور حساب میکنم میشه سه تا!!!!

منم نیت کردماااااا هم عخشی هم اجتماعی ههه هم اخلاقی کلا از همه لحاظ :)))

خخخخخخخخخخخ ناری بیا گروه تجسس بزنیم خخخخخخخخخخخ

ad1986

New member
صندلی داغ عشقی علی خخخخخ
صندلی مذهبی علی ههههه
آوریــــــــــــــــــــــــــــــــن
فعلا ساعت 10نشده بچه هااااااااااااااا
علـــــــــــــــــــــــــــــی رفته گل بچینه.

تا حالا که کلی سوال ج دادم بدون هیچ موز و شیر موز و اب انار و البالوی... پذیرایی کوووو؟؟

ad1986

New member
منم چون عخشم رو کامل میشناسم پس ترجیح میدم کمک دست مهسا باشم و تو بخش پذیرایی شرکت کنم و ترجیحا لینک آهنگ بذارم:ad54ad:

قبل از هر چیز بدور از ریا و اغراق

علی داش یک پسر بسیار بسیار با شعور هستند.خیلی خوشحالم که با دوستی مثل علی آشنا شدم(ارادتمند برو بچز حماسه هم هستیماا:smiliess (3):

بعد خیلی هم خوشرو و خوش خنده هستند. یه جورایی بمب انرژی و روحیه

خولاصه مخلص کلام خیلی آقاست. بدون اغراق

پذیرای؟؟؟ سرورم شما بفرمایین بنشینین ... این چه کاریه...شرمندم نکن...
خیلی لطف داری نوتر جان..اما من این همه نیستم... ذره ای از مردونگی تو در من اثر کرد و زر شدم
حسوووودااااا ایییییییییییییییییییییییییییییش

marzi ba

Well-known member
دوستای خوبم ارتباطمون با علی جون قط هست.. به محض رسیدن تصاویر در خدمتون خواهیم بود

چند تا پیام بازرگانی ببینید تا در خدمتون باشیم

اسنک لوسی

لوسی لوسی لوسی لوسی
لوسی لوسی لوسی لوسی

والا قری که این لوسی میاره تو کمر ملت از ممد خردادیان بیشتره

وووووووووووووی من تو تبلیغ لوسی عاشخ اون تیکشم که بشکن میزنه

ad1986

New member
سلام به همگی خیلی خوش اومدین به علی سوزون
هوم
95px-Smiley_green_alien_unhappy.svg.png
میگما الان اونایی که سوال گذاشتن قبل ده شب پاک کنم حالشون بیات سر جاش نوتر نظرت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ad54ad:

خوب علی من با این اومدم حالا خود دانی سوالا رو درست جواب میدیا گفته باشم

photo_fun_banana_tafrihi_com-thumb.jpg

اییییییییییییییییش خو تعارف میکنی؟؟؟؟ یکم زودتر میومدی پاک میکردی خخخخخخ
من شیکایت میکنم از این مدیریت و مجری ایییییییییییییییش خسارت مگیرم خخخ
نامرت حیف موز نیس به جای سه تا گاز خوشگل این شکلیش کردین.... حالا آخر برنامه بده بخورمش ... خووو اسراف نشه دیگههه

ad1986

New member

مهسااااااااااا علی خیلی مهربوووون همشونو ج میده پاک نکن امشب نمیخواهیم حال کسی بگیره
ببخش نوتر من ج دادم.

نوتر از من مهربونتره....من بودم نمیبخشیدمت... چرا جای عشخ من ج دادی هوووم؟؟
حالا مهسا چرا میگی ببخشه؟؟خخخ یعنی باید نوتر تو زحمت بیفته؟؟؟ اییییییییییییییش از نوترم پذیرایی مخصوص بنما

ad1986

New member
پاک کردن پستا جریان داره مهسا خخخخخخخخخخخخخ تو انجمن از نگاه نقاشی خخخخخخخخخخ پاک کردن هم مزاح بود اگه همون موقع می اومدم پاک میکردم ولی الان نه پاک نمیکنم

ولی خوب اینجا یسری قانون داره ممنون میشم اگه دوستان رعایت کنن خخخخخخخخخخخخ
120px-Smiley_green_alien_sherlock.svg.png

از اونجایی که من خودم بی قانونم.... خب دوستامم بیقانونن دیگه اییییییییییییییییش
خب نیم ساعت کلی سوال پرسیدن...خسارتشو از کجا بگیرم؟؟؟
میگن موز میدن به جا خسارت :smilies-azardl (113

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا