*انجمن از پشت عینک طنز*

آتشین

Well-known member
اینم آواتار خدایی ...بعله...:ad54ad:

b4fe-kho.jpg
خخخ چرا انقد پیر میکشی خخخخخخخ
اواتارای مرضی و خدایی بی بی فیس بودن
:14::riz481:

mexin

Well-known member
خخخ چرا انقد پیر میکشی خخخخخخخ
اواتارای مرضی و خدایی بی بی فیس بودن
:14::riz481:

با موس داریم هنر میریزیم واسه تون با قلمو و ازون وسایل "باب راس" اگه باشه محشر میشه دیگه ...موس سخته ..بعله ..:motat:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: elham2012

mexin

Well-known member

mexin
اخه چه فکری کردی اواتار منو اون شکلی کشیدی؟:5:
هوووووووووووم:(50):

:smilies:
یه چند جلسه بلو پیش نوتر پیکاسو

فکر نمیکنی آواتارت رو زیادی فتوشاپ نمده اند؟؟! حقیقت سخت میباشد ..این نقاشی در آینده جزو پرفروش ترین ها خواهد بود .بعله ..:motat:

khodaei

New member
اینم آواتار خدایی ...بعله...

b4fe-kho.jpg
[/QUOTE]

::25r30wi:واییییییییی مردم از خنده...راستش یکم کم لطفی کردین...اینقدرا هم زشت نیس خووووو...ولی این دقتی که در مورد بینیش به خرج دادی خیلییییییییییی جالبه:bunnyearsmiley:...آفرین:applause:

maxin

Well-known member
اینایی که تا 4صبح می مونن تو چت باکس اینا یه زندگی واقعی هم دارن ولی متاسفانه پسوردشو گم کردن...:ahi5slcgm04mi8jqqkl
بهشون پیشنهاد می کنم برن ثبت احوال درخواست باز یابی رمز عبور بدن اداره پست بیاره در خونشون...
mailman-smiley-emoticon.gif

mahii

New member
هههههه اره درسته اقا مکسین.من امروز ساعت 5 برا نماز بیدار شدم گفتم ببینم سرعت نت الان چجوره دیدم یسری هنوزم ان هستن هههههه.قطش کردم رفتم بخوابم:4d564ad6:

آتشین

Well-known member
خخخخخخخ اون یه سری که عمرا منو eeeeeeehsan نبودیم 5 صبح تو باکس خخخخخ :25r30wi::riz481:
ولی یه سری هم اعتیادشون شدیده بعد نمازپا میشن میان انجمنو چک میکنن خخخ جز واجبات بعد نمازه اصا:riz481:
تازه اماز انلاینارو هم گرفتن و چک چت باکسم شنیدم مستحبه بعد نماز:4d564ad6:

mahii

New member
خخخخخخخ اون یه سری که عمرا منو eeeeeeehsan نبودیم 5 صبح تو باکس خخخخخ :
ولی یه سری هم اعتیادشون شدیده بعد نمازپا میشن میان انجمنو چک میکنن خخخ جز واجبات بعد نمازه اصا:riz481:
تازه اماز انلاینارو هم گرفتن و چک چت باکسم شنیدم مستحبه بعد نماز:4d564ad6:
ننننننععع من اسمی بردم؟!!!! قصد فقط چک کردن سرعت نت بود همین خخخخخخخخخخخخخخ:4d564ad6::ad54ad:

آخرین ویرایش:

mexin

Well-known member

آره..این آتشین یه شب گریه و زاری پیغام خصوصی داده بود به من، من رو با maxin اشتباه گرفته بود میگفت چرا هرچی پست و موضوع میذارم بهم گیر میدی؟! منم از همه جا بی خبر ..گفتم من؟؟!؟:5: .گفتکم اشتباه گرفتی خانوم ...هی میگفت نه تو حسودی میکنی و ازین حرفا ...میخواست اون شب خودکشی کنه دیگه ..خلاصه نصیحتش کردیم گفتیم آتشین خانوم تو هنوز جوونی هزار آرزو داری ..نکن احتمالا منو با maxin اشتباه گرفتی ... بعله دیگه اشتباه گرفته بود ظفلکی .... گفتم با maxin صحبت میکنم بهت گیر نده هر چی دلت خواست تو انجمن پست بذار ..بعله دیگه خلاصه الان شاد و شنگول هی فرت و فرت اینجا واسه خودش پست میذاره و میگه میخام بالای 120 سال عمر کنم این آتشین...:whistle: خلاصه من نذاشتم خودکشی کنه ها ..وگرنه الان maxin هم به جرم قتل غیرمستقیم در تعقیب بودا ..بعله:motat:

آخرین ویرایش:

آتشین

Well-known member
آره..این آتشین یه شب گریه و زاری پیغام خصوصی داده بود به من، من رو با maxin اشتباه گرفته بود میگفت چرا هرچی پست و موضوع میذارم بهم گیر میدی؟! منم از همه جا بی خبر ..گفتم من؟؟!؟:5: .گفتکم اشتباه گرفتی خانوم ...هی میگفت نه تو حسودی میکنی و ازین حرفا ...میخواست اون شب خودکشی کنه دیگه ..خلاصه نصیحتش کردیم گفتیم آتشین خانوم تو هنوز جوونی هزار آرزو داری ..نکن احتمالا منو با maxin اشتباه گرفتی ... بعله دیگه اشتباه گرفته بود ظفلکی .... گفتم با maxin صحبت میکنم بهت گیر نده هر چی دلت خواست تو انجمن پست بذار ..بعله دیگه خلاصه الان شاد و شنگول هی فرت و فرت اینجا واسه خودش پست میذاره و میگه میخام بالای 120 سال عمر کنم این آتشین...:whistle: خلاصه من نذاشتم خودکشی کنه ها ..وگرنه الان maxin هم به جرم قتل غیرمستقیم در تعقیب بودا ..بعله:motat:
وووی اره یادش بخیر میخواستم خیلی شیک و مجلسی mexinرو به جای maxin خفه کنم خخخخخخخ
شانس اورد

mexin

Well-known member
وووی اره یادش بخیر میخواستم خیلی شیک و مجلسی mexinرو به جای maxin خفه کنم خخخخخخخ
شانس اورد

چی چیوو خفه کنی خیلی شیک و مجلسی ..من میگم میخواستی خودکشی کنی نجاتت دادم ..بدهکارم شدیم ...:21:

mexin

Well-known member
بله بله خخخخخخ
چون کوچولوییم دست انداختم گردن نامحرم خخخخخ

سه بار و اندی کنکور دادی چی چیو کوچولو هستیم و ازین حرفا ... زود دستت رو بردار.. چند روز دیگه به جرم .... (نقطه چین)انجمن بسته میشه ها ... ینی الان اگه مدیریت شفق اینو ببینه فورا عکس رو ور میداره .. :whistle:.من یه بار عکس دو تا گل رز رو که به هم پیچیده بودن گذاشته بودم مدیریت شفق حذفش کرد ...اینقد سخت گیره ها ...:21:

آتشین

Well-known member
سه بار و اندی کنکور دادی چی چیو کوچولو هستیم و ازین حرفا ... زود دستت رو بردار.. چند روز دیگه به جرم .... (نقطه چین)انجمن بسته میشه ها ... ینی الان اگه مدیریت شفق اینو ببینه فورا عکس رو ور میداره .. :whistle:.من یه بار عکس دو تا گل رز رو که به هم پیچیده بودن گذاشته بودم مدیریت شفق حذفش کرد ...اینقد سخت گیره ها ...:21:

بیا خیالت راحت شد دو تا بچه معصومو از هم جدا کردی نابووود

بالا