اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

love virology

New member
دم همه بچه هاااااااااااااااااااااا گررررررررررررررررررررررررم ایولااااااااااااااااااااا

yeganehh

New member
با تشکر از دوستانی که زحمت کشیدند
این لینک و هم ببینید لطفا"
ایسنا - افزایش ظرفیت 8 رشته ارشد پزشکی/ تعیین تکلیف سایر رشته‌ها تا اوایل شهریور
دکتر پور کاظمی همه حرفای بچه ها رو علیه خودش رد کرده.
این یعنی چی?یعنی دوباره برای افزایش ظرفیت اطلاعیه میدن?امروز به بچه ها گفتند که منتظر اطلاعیه نباشند...

fada19990

New member
این یعنی چی?یعنی دوباره برای افزایش ظرفیت اطلاعیه میدن?امروز به بچه ها گفتند که منتظر اطلاعیه نباشند...

يكانه جااان شما امروز واسه اعتراض رفته بوديد? راستش منم كيج شدم تو سايت ايسنا نوشته هفته اول شهريور نتايج رو ميزنن،از اونطرف كفته تكليف افزايش ظرفيت تا هفته اول شهريور مشخص ميشه!!!احساس نميكنيد سركارمون كذاشتن!شايد خوستن اينطوري دس به سرمون كنن!

shiny

New member
آموزش بهداشت 65 نفر کاهش !!! خوب بالای 30 درصد کاهش رو باید زیاد کنن

dream2118

New member
منم به نوبه خودم از همه بچه ها تشکر میکنم رشته ما هم جزو رشته های افزایش ظرفیتی شده امیدوارم حداقل انقدی باشه که رتبه های خوب کنکور امسال بتونن وارد دانشگاه بشن .اگه این خبر بخاطر دست به سر کردن باشه بیشتر ایجاد حساسیت و

بی اعتمادی میکنه نسبت به وزارتخونه و سازمان سنجش .فکر کنم منظورش این بود به جز این هشت رشته که باید با دانشگاه ها رایزنی بشه برای افزایش ظرفیتشون بقیه رشته ها تا هفته اول شهریور نتایج نهاییشون اعلام میشه البته فقط فکر کنم :)))))

yeganehh

New member
يكانه جااان شما امروز واسه اعتراض رفته بوديد? راستش منم كيج شدم تو سايت ايسنا نوشته هفته اول شهريور نتايج رو ميزنن،از اونطرف كفته تكليف افزايش ظرفيت تا هفته اول شهريور مشخص ميشه!!!احساس نميكنيد سركارمون كذاشتن!شايد خوستن اينطوري دس به سرمون كنن!

بله عزیزم.رفته بودم...نه دوستان.این طور درست نیست بگید..خدا وکیلی اونجا حرف از رشته ی خاصی نبود..دوستان نماینده از طرف همه حرف زده بودند..

shiny

New member
خوب آموزش بهداشت 34.3 کاهش علوم تغذیه ام 36 درصد کاهش 2 درصد چیه واقعا

yeganehh

New member
بچه ها از ساعت 10 تا 3,4 اونجا بودن.همون حرف های قبلی..نتیجه ی خاصی نگرفتیم ...حالا باز ببینیم بچه ها چه قراری میزارند میریم مجلس یا نه..

love virology

New member
پورکاظمی با اشاره به اینکه طی نامه رسمی از معاونت آموزشی درخواست افزایش ظرفیت برای 8 رشته را اعلام کرده‌ایم، اظهارکرد: مطابق بررسی‌ها 8 رشته ظرفیت آنها نسبت به سال گذشته بسیار کاهش داشته که درخواست شد با هماهنگی دانشگاه‌ها این ظرفیت‌ها افزایش پیدا کند. این رشته‌ها شامل تکنولوژی تصویربرداری، روانشناسی بالینی، ژنتیک انسانی، علوم تغذیه، مهندسی بهداشت محیط، میکروب‌شناسی، ویروس‌شناسی و فناوری اطلاعات است که دکتر ضیایی معاون آموزشی وزارت بهداشت نیز با این مساله موافقت کردند.

yeganehh

New member
خوب چرا فقط وفقط رشته های دوستانی که اعلام آمادگی کردن و رفتن افزایش داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیدونم..حالا این فقط یک مصاحبه بوده معلوم نیست عملی بشه یا نه...برای ام آر ای هم که مثال زده فقط 4 تا میخواد زیاد کنه..پس این افزایش قابل توجه و مانند پارسال نیست...

به نظر منم این جوابو دادن تا فعلا" گروه اعتراض کننده رو راضی کنن که برای اعتراض مجلس نرن... بعدشم با اضافه کردن 2 یا 3 نفر به هر رشته بگن ظرفیتا رو افزایش دادیم...
فعلا" که همه نسبت به سنجش و وزارت خونه بی اعتمادیم...
بچه ها راهش اینه که از طریق مجلس اعتراضاتمون رو پی گیر بشیم.

dream2118

New member
بچه ها نسبت به هم بی اعتماد نشید چون اتحاد که میتونه کارساز باشه این هشتا رشته هم اگه قراره اعتراض باشه بازم مثل بقیه رشته ها باید تو صحنه بمونن تا بتونیم جواب بگیریم ما که یکشنبه رفتیم وزارتخونه اسم رشته مهندسی ساختمانی هم بود
تو ی لیستی که مثلا رشته های کاهش 50 درصدی رو مینوشتن قاعدتا روز قبل نماینده داشتن ولی الان جزو این هشت رشته نیستن .

بچه ها نسبت به هم بی اعتماد نشید چون اتحاد که میتونه کارساز باشه این هشتا رشته هم اگه قراره اعتراض باشه بازم مثل بقیه رشته ها باید تو صحنه بمونن تا بتونیم جواب بگیریم ما که یکشنبه رفتیم وزارتخونه اسم رشته مهندسی ساختمانی هم بود
تو ی لیستی که مثلا رشته های کاهش 50 درصدی رو مینوشتن قاعدتا روز قبل نماینده داشتن ولی الان جزو این هشت رشته نیستن .

آفرین .نباید این حرفا باشه به هر حال دوستان خیلی زحمت کشیدند و این مصاحبه هم ربطی به رشته های معترضین نداره...
ان شالله که حق کسی ضایع نمیشه...

yeganehh

New member
به نظر منم این جوابو دادن تا فعلا" گروه اعتراض کننده رو راضی کنن که برای اعتراض مجلس نرن... بعدشم با اضافه کردن 2 یا 3 نفر به هر رشته بگن ظرفیتا رو افزایش دادیم...
فعلا" که همه نسبت به سنجش و وزارت خونه بی اعتمادیم...
بچه ها راهش اینه که از طریق مجلس اعتراضاتمون رو پی گیر بشیم.

بله.از اول به مرگ گرفتن که به تب راضی شیم.انقدر کم کردن که وقتی 3_4 نفر زیاد کنند خوشحال شیم.که مثلا ظرفیت رو افزایش دادن..

xavad

New member
دم همه اونایی که اومدن گرم. شیر زنها و شیرمردا . حتی اگه نتیجه نده ما کار خودمونو ادامه میدیم. ممنون از همه . خدا پشت و پناه همه ماست

آخرین ویرایش:

nafasn

New member
دوستانی که رفتن مجلس دستتون درد نکنه،من اول هم ازتون تشکر کردم
ولی وقتی دیدم تغذیه و روانشناسی از خود همین بچه هایی که بودن رفتن زیاد شده ،این چیو نشون میده؟
شما جای من بودید همچین فکری نمیکردین؟؟؟؟؟؟؟
الان همه بچه ها جز اون 8 رشته هی به من پیام خصوصی میدن چرا اینطوری شده؟؟؟؟؟
من بازم اگه جسارتی شده از همه معذرت میخوام

dream2118

New member
بله مهلا عزیز درست میگن این اسامی این هشتا رشته اصلا ربطی به نماینده داشتن و نداشتن نداشته حداقل به بچه های امروز بی ارتباط بوده چون این نامه قبل از

تجمع امروز بچه ها برای دکتر ضیایی (معاونت آموزشی )ارسال شده چون من که صبح ساعت 9 زنگ زدم سنجش گفتن نامه زدن به دکتر ضیایی هنوز جوابی ندادن پس قبل از اعتراضات امروز بوده

فکر کنم سازمان سنجش به هدفش رسید و تونست با اعلام این هشت رشته بین بچه ها دو دستگی ایجاد کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا