ظرفیت های جدید آزمون کارشناسی ارشد 93 اعلام شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

مهلا1991

New member
از تمام کسانی که امروز برای اعتراض رفتند ممنونم
و من امروز مرخصی نداشتم که بتونم بیام
ولی هر کسی اماده است که فردا یا پس فردا بریم دوباره برای اعتراض حضوری لطفا پیام خصوصی بده که بدونم چند نفریم
از تمام بچه های شهرستانی هم خواهش میکنم اگه براشون مقدوره بیان
چون همون جور که معلومه سال دیگه اوضاع داغون تر از امساله
پس به امید سال دیگه نمونید
و یه مطلب دیگه من با استادمون تماس گرفتم گفتن تصمیم رییس جمهوره
پس با این شماره باز هم تماس بگیرید 6133

Mohammad gh

New member
رشته بیوشیمی بالینی با ۶۵٪ کاهش ظرفیت بیشترین کاهشو داشته

مگر اینکه منظورتون با شبانه و بین الملل باشه چون روزانه بیوشیمی شده ۱۲۵ نفر با ۶۱ نفر کاهش یعنی ۳۳ درصد کمتر که خودش فاجعس
برای میکروبم شده حدود ۴۰ درصد و ۸۱ نفر کاهش!!!
انگار ماشین حساب اوردن گفتن خب شروع میکنیم از هر رشته ۳۰ تا ۴۰ درصد کم میکنیم!
اخه نامردا ظرفیت هر رشته رو هم به طور کلی نزدن چند نفره!جدا جدا نوشتن که حساب و کتابش سخت باشه
هنوزم ژن۴۵درصد کاهش فکر کنم بیشترین بوده در روزانه ها

mamaie

New member
منم فردا تماس میگیرم الآن تازه دیدم این شماره رو گرفتم ولی گفت ساعات اداری تماس بگیرید .... کاش ظرفیت تهران هم بالا بره ما چی کار کنیم که تو تهرانیمو خونه زندگی داریم ....

mana

New member
سلام به همه دوستان من از موقع ای که ظرفیت های امسال را دیدم واقعا شوکه شدم و برای همه دوستانی که امسال تلاش کردن و به هدفشان نرسیدن ناراحت و امیدوارم هیچ وقت مایوس نشونند و برای رسیدن به هدفشان بجگند

mana

New member
شما متاسفانه خیلی به پولت مینازی این طوری نیست اگه صحبت پول باشه شاید من نوعی یا باقی دوستان از شما کم نداشته باشیم .... یه طور برخورد نکن انگار همه گدا هستن اینجا شما ثروتمند منم میتونم هزینه ی بین المللو بدم خیلیها دیگه هم میتونن ولی اصل موضوع اینه که یا کنکور برگزار نشه و همه با پول برن دانشگاه یا با کنکور قوانین و پذیرشو مورد تجدید نظر قرار بدن ... مساله پول نیست مساله ظرفیت و نوع قوانین پذیرش دانشجو است البته آدم هر چی هم پولدار باشه بعضی چیزا ارزش خرج کردن نداره این قانونو تقریبا همه ی ثروتمندا میدونن!!!!!
دوست عزیز من همکلاسی دارم که از نظر علمی از خیلی از بچه های روزانه قوی تر هست و الان از همه در کارهای علمل و معدل بالاتر است در صورتی که بین المل هست این طور نیست که هر کس بین المل قبول میشه فقط به خاطر پول هست بلکه بعضی از دوستان به خاطر شرایط امتحان و استرس فقط چند تست گاها حتی 1 تست باعث می شه یکی که درسش خوب هست نتواند روزانه قبول بشه من حتی یکی از دوستانم روزانه قبول شد اما چون تهراتی است و خانوادش اجازه نمی دادند شهر دور برود بین المل شهید بهشتی رفت پس بعضی اوقات ادما مجبور می شوند که به این دانشگاهای پولی بروند و این دلیل بر این نمی شه که انها تلاش نکردند

MW.Bita

New member
اولا که رتبه من نزدیک ۱۰۰ نیست خودتو شاید میگی.... در ضمن من بی ادبی نکردم شما بی ادبی که برخوردت با همه نادرسته.... شما تو صفحه ی قبل هم به دوستان توهین کردی شاید خودت هم متوجه ی حرفات نیستی ً... بعدشم کسی با حرف حق من سردرد نمیگیره بلکه من با همه ی بچه های اینجا همدردیم شما هستی که مدام نمک میپاشیو میگی بین الملل حالا هم برو همونجا .... اینجا جای شما نیست .... از تمام دوستان به علت صراحت بیانم عذر خواهی میکنم
متاسفم براتون شما ظاهرا با زبان فارسی مشکل دارید بیشتر از این نمیتونم خودم رو پایین بیارم و باهات بحث کنم شما مشتاقی که پیگیر صحبتهای منی. تا جایی که میدونم به کسی توهین نکردم چون عقده ندارم. این شمایی که از روزی که کارنامه ها اومد و ظرفیتها اعلام شد دیگران رو نا لایق و بیسواد خطاب کردی وفقط خودت رو لایق تحصیل دونستی!!!!!اینکه جای من کجاست رو تو در حدی نیستی که تعیین کنی اینم نشانه خودخواهی و گستاخیته. حالا هرچی دوست داشتی بگو چون اصلا در حدی نیستی که کامنتهاتو بخونم! بیشتر از این اظهار فضل نکن و ادبت رو جاهای دیگه خرج کن. دوست داشتی بری خارج نه ؟؟؟؟پس جای تو کلا تو این مملکت نیست که از بالا تا پایین مملکت رو داری بدو بیراه میگی. . . دوستان من تو صفحات قبل به هیچ عنوان قصد توهین نداشتم و توهین نکردم اگر کسی هست که از صحبتهای من دلگیر شده ویا برداشت بد کرده خالصانه عذر میخوام. امیدوارم به تمام خواسته هامون دست پیدا کنیم.

clark

New member
اخه جرا باید انجوری میشد وقتی از قبل نگفتن.......حرف ماهارو کی میخواد بشنوه با 147 می شد تو شهر خودمون (ارومیه )خوند ولی لنعت به اون هایی که این بلارو سرمون اوردن

mamaie

New member
سلام مجدد دوستان متاسفانه بعضی دانشجو نماها که به تازگی وارد شدن قصد توهین دارن لطفا شما خودتون در کمال منطق همه چیو ببینین و قضاوت کنین ً... ممنون

clark

New member
رشته ما هم(میکروب )سال پیش با رتبه من(147)همدان و تبریز قبول شدن ولی الان ببینمید چیکار کردن با ماها.........

nafasn

New member
رشته منم (بهداشت حرفه ای) پارسال 84 تا میگرفت روزانه
الان شده 55.من با رتبه 69 باید چیکار کنم الااااااااااااان؟؟؟؟؟؟؟

MW.Bita

New member
دوست عزیز من همکلاسی دارم که از نظر علمی از خیلی از بچه های روزانه قوی تر هست و الان از همه در کارهای علمل و معدل بالاتر است در صورتی که بین المل هست این طور نیست که هر کس بین المل قبول میشه فقط به خاطر پول هست بلکه بعضی از دوستان به خاطر شرایط امتحان و استرس فقط چند تست گاها حتی 1 تست باعث می شه یکی که درسش خوب هست نتواند روزانه قبول بشه من حتی یکی از دوستانم روزانه قبول شد اما چون تهراتی است و خانوادش اجازه نمی دادند شهر دور برود بین المل شهید بهشتی رفت پس بعضی اوقات ادما مجبور می شوند که به این دانشگاهای پولی بروند و این دلیل بر این نمی شه که انها تلاش نکردند
قربون ادم چیز فهم. منم چند روزه دارم همین حرف رو میزنم میگن توهین میکنی پولتو به رخ دیگران میکشی! بابا ادم گاهی بخاطر شرایط زندگیش مجبوره پا روی دلش بگذاره .من ترجیح میدم در کنار خانواده باشم و به تحصیلم هم ادامه بدم حالا دولتی شد چه بهتر اگرم نشد مازاد و با شهریه ما بخواهیم یا نخواهیم سیستم پذیرش ارشد به این منوال شده و طبیعیه برخی قبولش داشته باشند و برخی مخالف بالاخره اختلاف سلیقه همه جا هست. ونظر همه محترمه تا زمانی که توهینی در کار نباشه.

clark

New member
میدونید اگه بین المللو از دانشجوهایی بر می داشتند که رتبشون نزدیک بود خیلی خوب بود الان من خودم اگه با 147 برم میکروب بین الملل میگن .......

Mohammad gh

New member
سلام
چند نکته بود که باید یاداوری کنم
1...دوستان زیادی به فیس بوک مشاورم مراجعه کردن که جواب دادن به همه اونا سخته در حال حاضر 10 نفر به طور دائم قرار با ایشون تا روز کنکور کار کنن و بقیه دوستان در صورت داشتن مشکل خاصی به ایشون مراجعه کنن
2....نتیجه روش ایشون تا الان 2 تا رتبه 3 دو رتبه 7 رتبه 8 دکترا وغیره بوده که به افرادی مثل هم اطاقی یا دوستان نزدیک ارائه شده و تا این لحظه رتبه بالای 10 نداشته
3.من از طرف ایشون تا روز کنکور مطالب رو به مرور در چند گروه به صورت اتفاقی قرار میدم که دوستان کپی کنن و در صفحه های مورد نظر به اشتراک بزارن
4.شاید مطالب خیلی ساده باشن و خیلیا به سادگی از اون بگذرن ولی چون قراره 1 سال برای چیزی که میخواین تلاش کنین همین مطالب ساده گاهی معجزه ها میکنه

خب خیلی از دوستان درباب خلاصه برداری سوال کردن.یک ایرادی که به خیلی ها وارده مثل سال گذشته خود من.بعضی از دوستان با کپی برداری از قسمت های خاصی از کتاب فکر میکنن دارن خلاصه برداری میکنن خصوصا دیده شده نزدیک کنکور وهنگام مرور مطالب خلاصه برداری میکنن و بدترین کار این که برای مروهای نزدیک کنکور فقط خلاصه برداری ها شون رو مرور میکنن که کار بسیار خطرناکیه چون سر امتحان قبل از هرچیزی مطالب خلاصه شده اول به ذهن افراد میرسه و زحمت یک ساله در خلاصه برداری های غلط خلاصه میشه.اول اینکه باید یاد بگیریم که چطور خلاصه برداری کنیم و بدونین که خلاصه برداری با نکته برداری کاملا فرق داره.خلاصه برداری باید طوری باشه که داوطلب مطالب مختلف رو در قالب جدول یا چینش درختی در کنار یکدیگه قرار بده بطوریکه مطالب رو بهم لینک کنه نکته برداری رو با خلاصه برداری قاطی نکنین.طوری خلاصه برداری کنین از یک مبحث که اگه به شخص دیگه دادین بتونه به سادگی ارتباط مطالب رو درک کنه فکر کنین قراره با اونا به دوستانتون درس بدیدمطالب رو از طریق اشتراکات و تفاوت ها بهم ربط بدید به طوری که بتونین در کمتر از چند دقیقه یک مبحث درک کنین با خلاصه هاتون.خلاصه بردرای رو در دور اول مطالعه سالانه انجام بدین که دور اول مربوط به فهم مطالب و حفظ کردن نسبی مطالب میباشد دور دوم و سوم مربوط به نکته برداری از کتاب هاست وخلاصه برداری در دور دوم و سوم وجود ندارد در کامنت های بعدی به چگونگی نکته برداری خواندن کتاب ها مرور مطالب و نوع برنامه ریزی وانتخاب بهترین منبع برای هر درس اشاره میکنیم . این روش مطلق نیست و دوستانی که مشتاقن عمل کنن .درباب این بحث اگه سوالی بود یا به فیس بوک دوستم برید یا به بنده پیام خصوصی بدین .

دوست عزیز اینجا یه تاپیک اعتراضی هست که بزودی هم بعد دو هفته از یاد میره
اگر میخواید نکات مشاوره بزارید یه تاپیک جدا بزنید که ماندگار و قابل دسترس همه باشه

mamaie

New member

شما در این مورد درست میگین چه بسا هر کسی ممکنه مشکلی داشته باشه و نتونه فرضا دولتی غیر شهر خودشو بره واجبارا در شهر خودش بین الملل میره ولیکن این درست نیست در جایی که همه به ظرفیت ها معترضند بیاد و به شعور دیگران توهین کنه (پاسخ من هم به صورت گروهی نبود بلکه به صورت شخصی به یک نفر داده شده) در ضمن هزینه ی این دانشگاهها چندان هم بالا نیست که بخوان ادای ثروتمندارو دربیارن.... من شخصا هر جایی قبول بشم میرم و ترجیح میدم پولمو به جای بین الملل رفتن صرف کارای دیگه کنم .... ولی مخالف بار علمی کسایی که میرن مازاد نیستم چون اینطور که به نظر میاد همه تو یه جا درس میخونن....

karshenasgh

New member
سلام.. کسی میدونه امسال اگه دانشگاه آزاد، شبانه و ظرفیت مازاد رو انتخاب کنیم و بعد مشکلی پیش بیاد و نریم از کنکور سال بعد محروم میشیم یا نه؟؟؟... من هرچی با سنجش پزشکی تماس میگیرم گوشی رو برنمیدارن!..

ali tafakori

New member
سلام.. کسی میدونه امسال اگه دانشگاه آزاد، شبانه و ظرفیت مازاد رو انتخاب کنیم و بعد مشکلی پیش بیاد و نریم از کنکور سال بعد محروم میشیم یا نه؟؟؟... من هرچی با سنجش پزشکی تماس میگیرم گوشی رو برنمیدارن!..

سلام دوست من من میدونم که اگه بین الملل رو نرید میتونید سال دیگه امتحان بدبد اما در مورد شبانه و آزاد اطلاعی ندارم

midwif.mah

New member
بچه ها انگار کلا یه سوتفاهم پیش اومده.....
حرف همه ما در مورد ذات وجودی این دانشگاه هاست اصلا با اصلش مشکل داریم...حرف ما اینه که اگه مثلا رشته ای 100 تا روزانه ور میداره و50 تا مازاد یا همون بین ال سابق یعنی دانشگاه یا مملکت گنجایش 50 تا دانشجو رو داره که میخواد اضافه کنه به مملکت دیگه...اگه مملکت به این 50 تا نیاز داره که خوب پس همین 50 تا هم باید روزانه باشن..چون همین 50 تا رتبه های 100-150 دیگه....600 نیستن که بگیم لیاقت نداشتن و حق خوری نشستن دانشگاه...اینا همون 50 تاهایی هستن که اگر سیاست مملکت پول مردم محور نبود باید جز 150 دانشجوی مورد نیاز مملکت که تو حساب کتاب هاشون فهمیدن کشور نیاز داره باشن..
اگر هم مملکت به این 50 نفر نیاز نداره گناهشون بزرگتر میشه چون هم از شما هایی که در صورت نیاز مملکت حق مسلمتون بشینید دانشگاه دولتی روزانه پول زیاد میگیره آخرش هم نیروی مازاد بر کشش بازار کار میشید...
اگه یه خورده منطقی فکر کنید از ر جهت چه برای ما و چه شما ظلمه..فقط تو یه قالب کادوپیچی شده بهتون ارائه میکنن تا ما هم فکر کنیم چه لطف بزرگی میکنن.........
امیدوارم منظورمو رسونده باشم...حرف ما با بچه هاش نیست با خود این سیاست دانشگاه های پولیه......

رها93

New member
سلام دوست من من میدونم که اگه بین الملل رو نرید میتونید سال دیگه امتحان بدبد اما در مورد شبانه و آزاد اطلاعی ندارم
به نظر محرومیت داره! اون دیگه بین الملل نیس که ! به ترتیب رتبه پذیرش هست
اینجوری باشه هر کی به هرکی میان انتخاب میکنن!! از قانونای اینا نمیشه سر درآورد خوب فکر کنید اگه میخواین یه سال دیگه هم بخونید دیگه نزنید چون شانستون از بین میره
سال 91 اومدن مهر ماه چند نفر پولی اعلام کردن که باروزانه ها همکلاس میشدن اونوقت کسایی که آزاد و بین الملل رفته بودن حق اتخاب رشته نداشتن!! کلا اوضاعی شده بود اون موقع

رها93

New member
تو رشته ما که وزارت علوم هم هست از امسال که اوضاع اینجوری شده وزارت علوم میره تو الویت !!
کسی که وزارت علوم ژنتیک قبول بشه نمیاد خرج یه وزارت بی در و پیکر کنه!!
که با کمال وقاحت برگرده بگه اصلا به بعضی رشته ها نیاز نیست!!!

حداقل تو وزارت علوم چند نفر آدم منطقی جمعن!
من با اینکه ارشد بهداشت قبولم پشیمونم علوم شرکت نکردم
همینا موقع آزمون پی اچ دی بهم میگن نیازت نداریم !اصلا دیگه پذیرش دکترا نداریم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا