نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد ژنتیک انسانی خرداد 93

Fatima77

New member
خیلی خیلی عجیبه.من درصدهام از نفر 70 سال 90 بهتر شده ولی رتبم شده 180 !!!!چقدر اختلاف!!!!!

gene 93

New member
عجيب نيست، همه ديگه وقت ميزارن رقابت خيلي شديده مخصوصا تو رشته ژنتيک، ايشالا همه موفق بشن ماهم توش

elham1990

New member
Vaghean emsal 47 nafare zarfiata???????:14:

بی خیال، به درک
فکر کنم اینجا همه تو آمپاسن :dadad4:
راستشو بخوای من خودم از فرصت 1 بار بعد فارغ النحصیلی استفاده کردم و دیگه نمیتونم برا سال بعد شرکت کنم چون باید برم طرح. نازه طرحم، اسمم نیفتاده
من نمیدونم شما میتونید شرکت کنید یا نه؟ اما خواهشا ناامید نشو
اما اصلا فکرشم نمیکردم که اینطوری بشه
امیـــــــــــدوارم چیزی ام که در مورد ظرفیتها شنیدم صحت نداشته باشه، منتظر میمونیم ببینیم چی میشه...

sanaz alizadeh

New member
سلام بچه ها.....اولین باره تو همچین مواقعی سکوتمو شکوندم .....نمیخواستم بیام چیزی بنویسم ...خواستم غرق شم تو غم و غصم تا تهش هر چی میخواد بشه.....هر جا میرم خیلی راحت نوشته اونایی که قبول نشدن عب ناره سال بعد .....خیلی کلنجار رفتم با خودم بگم خو بنده خداها برا دلگرمی میگن ...فکر میکنن اونی که قبول نشده خو نخونده و وقت نداشتو کار داشتو متاهل بودو مشکلات داشتو حالا امسال نشد یه سال دیگه سال دیگه نشد باز یه سال دیگه چیزی نشد که اتفاقی نیفتاده ......گفتم بیام بگم به همه اونایی که یک سال عمرشونو وقتشونو زندگیشونو همه همه چیزشونو گذاشتن تا برسن به هدفشون و با کمال ناباوری صفحه سنجشو که باز کردن فقط سکته نکردن.....میدونم خیلیا حالمو دارن و درکم میکنن...میدونم میان سر میزننو رمق نوشتن ندارن....میدونم میرن تاپیکای دیگه و قبولیارو میبینن و یه حالی دیگه بشون دست میدن.....میدونم الان باس میگفتن 94 ای ها ما اینارو خوندیم قبول شدیم شما هم همین کارو کنید ...اما.....
وقتی کنکورو دادیم خیلیا اومدن بررسی کردنو درصد گرفتنو بحث کردنو ولی منو چندتا مثل من بس که استرس داشتن حتی جرات بررسی امتحانشو نداشتن و هی به خودشون میگفتن امکان نداره ،ما که قبولیم اصلا بیخیال بررسی.....این تفکراتو استرسو اضطراب بود تا خود دیشب.....یهو دنیا رو سرشون خراب شد .....چرا دارم میگم چرا نمیگم بدرک هرچی شد ،فقط به خاطر کسایی که حالمو دارن و رمق نوشتن ندارن.....اره واسه من ته دنیا اینجا بود.....اینو به کسایی میگم که بم میگن دنیا که به اخر نرسیده....اره خودمو باختم....خسته شدم .....جا زدم....به یکی از بچه ها میگفتم تنها جایی که صدام بالاست اینجاست برا همین کنکورمه.....به قدری امری خونده بودم دیگه تو خابم فصلهاشو انگار داشتم مرور میکردم....بعد به همین راحتی بگم خو حکمت خدا بود؟؟؟؟؟؟؟ نه توان هیچ شکستی و داشتم نه طاقت شنیدن هیچ نصیحتی.....
باید چیکا کنم سوال منو امثال منه....
اما یه چیزی تو اوج نا امیدی .....یکی که همه تلاشتو دید لحظه به لحظه باهات بود تنها کسی هم بود که از همه چی خبر داشت الانم داره میبینتت تنها جایی که نگران نیستی بش بگم چی میگه بهمو عکس العملش چیه همون خداته.....تو اینجور مواقعه ازون امتحان سربلند بیرون اومدن از هزارتا سنجش پی هم سختتره.....پس حواسمون باشه کارو ازینکه هست خرابتر نکنیم......من فقط منتظر یه چیزی ام ...اونم اینکه میگه گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری من منتظر رحمتم......
ازتون میخام لااقل نریزین تو خودتون هر چی دوست دارید بیاید اینجا بگید لااقل اینجا تنها جایی که ادم میتونه حرفشو بزنه.....هیشکی هم طلبکار نیست ازت......
پس قهر نکن با خدت ...بیاید بگید لااقل همدردی نمیتونی بکنی بام خدت سبک شی

sanaz alizadeh

New member
بعد اونهمه تلاش ....اینه درصدام .....
بیوشیمی 32
ژنتیک 56
سلولی 55
زبان 63

نمره233
رتبه 204!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نوشته فقط مجاز به دانشگاه های با پرداخت شهریه.......

درصدام نه میگه من بی استعدادم ...نه خنگم ....و نه هیچ فاز منفی ای بم میده .....فقط شوکم میکنه ....که اونهمه تلاش نتیجش این بود دیگه؟؟؟؟؟ن میگم بد خوندم ... ن میگم کم کاری کردم و ن میگم بی عرضم چون نبود هیشکدوم اینا.....از نظر اطرافیانم که در جریان روند مطالعم تو شرایط سختم بودن درصدا خیلی بالاتر از فکرشونه ....ولی هر چقدرم من امسال مشکل داشتم ...اما تلاشمو هم کرده بودم خیلیییییییییی بهم سخت گذشت ولی کم نیورده بودم ....واسه همی نمیخام به این فکر کنم خو تو شرایط مساعدی نداشتی و این شد و از سرت زیادیه .....فقط به این که من نتیجه زحمتو کجای این دنیا باس تسویه کنم.....!!!!!!!

آخرین ویرایش:

sanaz alizadeh

New member
خیلی ممنون. یکمی عجیبه امسال با وجود اینکه سوالا سخت بود نمره بالاس. من با 272 رتبم 80 شده. فکر نکنم سالای قبل اینطوری بوده باشه

میشه درصداتونم بگید؟؟؟؟؟؟؟

چجوریه که من فقط با 39 تا فاصله با نمرتون ...رتبم 124 تا بیشتر از شما شده.....فقط شما نیستیدا ....چن مورد دیگه هم دیدم.....

sanaz alizadeh

New member
بچه ها محض رضای خدا بیاین اینجا درصدتونو نمرتونو رتبتونو بگید .....من خودم ادمی بودم که به هیچ عنوان نمیگفتم هیچیا فقط میگفتم رتبم خوب شد یا بد شد ..اما الان اومدم با ذکر جزئیات گفتم .....چیه حتما که نباس یک رقمی شه همه بدونن.....

elham1990

New member
سلام بچه ها.....اولین باره تو همچین مواقعی سکوتمو شکوندم .....نمیخواستم بیام چیزی بنویسم ...خواستم غرق شم تو غم و غصم تا تهش هر چی میخواد بشه.....هر جا میرم خیلی راحت نوشته اونایی که قبول نشدن عب ناره سال بعد .....خیلی کلنجار رفتم با خودم بگم خو بنده خداها برا دلگرمی میگن ...فکر میکنن اونی که قبول نشده خو نخونده و وقت نداشتو کار داشتو متاهل بودو مشکلات داشتو حالا امسال نشد یه سال دیگه سال دیگه نشد باز یه سال دیگه چیزی نشد که اتفاقی نیفتاده ......گفتم بیام بگم به همه اونایی که یک سال عمرشونو وقتشونو زندگیشونو همه همه چیزشونو گذاشتن تا برسن به هدفشون و با کمال ناباوری صفحه سنجشو که باز کردن فقط سکته نکردن.....میدونم خیلیا حالمو دارن و درکم میکنن...میدونم میان سر میزننو رمق نوشتن ندارن....میدونم میرن تاپیکای دیگه و قبولیارو میبینن و یه حالی دیگه بشون دست میدن.....میدونم الان باس میگفتن 94 ای ها ما اینارو خوندیم قبول شدیم شما هم همین کارو کنید ...اما.....
وقتی کنکورو دادیم خیلیا اومدن بررسی کردنو درصد گرفتنو بحث کردنو ولی منو چندتا مثل من بس که استرس داشتن حتی جرات بررسی امتحانشو نداشتن و هی به خودشون میگفتن امکان نداره ،ما که قبولیم اصلا بیخیال بررسی.....این تفکراتو استرسو اضطراب بود تا خود دیشب.....یهو دنیا رو سرشون خراب شد .....چرا دارم میگم چرا نمیگم بدرک هرچی شد ،فقط به خاطر کسایی که حالمو دارن و رمق نوشتن ندارن.....اره واسه من ته دنیا اینجا بود.....اینو به کسایی میگم که بم میگن دنیا که به اخر نرسیده....اره خودمو باختم....خسته شدم .....جا زدم....به یکی از بچه ها میگفتم تنها جایی که صدام بالاست اینجاست برا همین کنکورمه.....به قدری امری خونده بودم دیگه تو خابم فصلهاشو انگار داشتم مرور میکردم....بعد به همین راحتی بگم خو حکمت خدا بود؟؟؟؟؟؟؟ نه توان هیچ شکستی و داشتم نه طاقت شنیدن هیچ نصیحتی.....
باید چیکا کنم سوال منو امثال منه....
اما یه چیزی تو اوج نا امیدی .....یکی که همه تلاشتو دید لحظه به لحظه باهات بود تنها کسی هم بود که از همه چی خبر داشت الانم داره میبینتت تنها جایی که نگران نیستی بش بگم چی میگه بهمو عکس العملش چیه همون خداته.....تو اینجور مواقعه ازون امتحان سربلند بیرون اومدن از هزارتا سنجش پی هم سختتره.....پس حواسمون باشه کارو ازینکه هست خرابتر نکنیم......من فقط منتظر یه چیزی ام ...اونم اینکه میگه گر ز حکمت ببندد دری ز ر:sad:حمت گشاید در دیگری من منتظر رحمتم......
ازتون میخام لااقل نریزین تو خودتون هر چی دوست دارید بیاید اینجا بگید لااقل اینجا تنها جایی که ادم میتونه حرفشو بزنه.....هیشکی هم طلبکار نیست ازت......
پس قهر نکن با خدت ...بیاید بگید لااقل همدردی نمیتونی بکنی بام خدت سبک شی

ساناز جان، اشکم دراومد.
حرفاییکه زدی تلخه، اما انگار داشتی حرف دل منو میزدی. برا منم گفتن: اشکال نداره، بدرک و ... خیلی سخته حداقل درمورد خودم که سال دیگه ام نمیتونم شرکت کنم،اما چیکار میشه کرد
شرایط که همیشه دلخواه ما نیست بهرحال یجوری باید خودمونو آروم کنیم
میدونم که سختـــــه :sad:

sanaz alizadeh

New member
ساناز جان، اشکم دراومد.
حرفاییکه زدی تلخه، اما انگار داشتی حرف دل منو میزدی. برا منم گفتن: اشکال نداره، بدرک و ... خیلی سخته حداقل درمورد خودم که سال دیگه ام نمیتونم شرکت کنم،اما چیکار میشه کرد
شرایط که همیشه دلخواه ما نیست بهرحال یجوری باید خودمونو آروم کنیم
میدونم که سختـــــه :sad:
همین دیگه ...من موندم کی باید شرایط دلخواه ما باشه؟!!!!!!!!!!

ROJO

New member
حق دارید ساناز جان، حق دارید ناراحت باشید، فقط گذشت زمان ازین غم میتونه کم کنه... برات موفقیت و سلامتی ارزو میکنم

neginb

New member
واااای بچه هاه بخدا منم خونده بودم خیلی اما از سلولی و بیو جا موندم وسطا امسال چرا اینجوری شده من ژنتیک 50بیو 20 سلولی 32 زبان 30 نمره 160 حدودا رتبه 500 توروخدا یکی بهم بگه سال بعد چی بخونم دیگه خسته شدم امسال سال 2 بود??????

neginb

New member
بخدا منم نه خنگم نه تنبل خوندم اما وسطا اشتباه کردم کتاب مولکولیمو عوض کردم کلی جا موندم وگرنه تمام ساعت میخوندم ??????

sanaz alizadeh

New member
والا ما که امری خونده بودیم اونجور ،نتیجه شد این.....اما من زبانو میتونم بگم .....چون تنها چیزی که راضی بودم .....دامنه لغتت باس بالا باشه .....تافلو باااااید مسلط باشی و لزگی رو فول باشی.....همین کافیه .....بقیه رو دوستان قبول شده نمیدونم چرا نمیان .....بچه هایی که قبول شدید حالتون که ما از ما بدتر نی؟؟؟؟؟ بیاین به دوستایی که میخان بخونن بگین چیکا کنن.....ما که موندیم تو برزخ

Fatima77

New member
من
ژنتیک 58
سلولی 61
زبان 63
بیو 25
نمره:239
دوست دارم فردا سنجش بگه ببخشید ما رتبه ها رو اشتباه زده بودیم!نتایج نهایی دوباره اعلام میشه!!!
ولی باید قبول کنیم دیگه...سعی کنین دوباره روحیه بگیرین...این شبا زمان خوبیه ها!شاید خدا بخواد سال دیگه رتبه بهتری به ما بده.

love virology

New member
مثل دوست من اصلا تلفنشم بر نمیداره خیلی داغوونه خیلی خوند تلاش کرد

sanaz alizadeh

New member
من
ژنتیک 58
سلولی 61
زبان 63
بیو 25
نمره:239
دوست دارم فردا سنجش بگه ببخشید ما رتبه ها رو اشتباه زده بودیم!نتایج نهایی دوباره اعلام میشه!!!
ولی باید قبول کنیم دیگه...سعی کنین دوباره روحیه بگیرین...این شبا زمان خوبیه ها!شاید خدا بخواد سال دیگه رتبه بهتری به ما بده.

اره منم همینطور ......شما رتبتون چند شد؟؟؟؟؟این بین الملل چجوریه ازش اطلاعی ندارید؟؟؟؟؟؟ حس میکنم فقط صرفا نوشته مجاز

Fatima77

New member
اره منم همینطور ......شما رتبتون چند شد؟؟؟؟؟این بین الملل چجوریه ازش اطلاعی ندارید؟؟؟؟؟؟ حس میکنم فقط صرفا نوشته مجاز
رتبم 180 شده.نوشته مجاز برای دانشگاه های پولی!!!
راستش من دربارشون اطلاع ندارم، چون ازپس هزینه هاش برنمیایم!

neginb

New member
من حدس میزنم امسال از انجمن خیلی کم قبولی دادیم اونایی که قبولن هم رتبه هاشون معمولیه شاید که نمیان وگرنه سال پیش بچه ها بلافاصله اومدن و نتیجه هاشونو زدن خوب یادمه کلی قبولی دادیم

بالا