:::صندلی داغ 93/4/14 با حضور مدیر marzi ba

داغترین سوال از نظر شما ؟؟؟؟؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marzi ba

Well-known member
.به نظرت چرا میگن مردا سروته یه کرباسن؟........ جون مردن و همه مثل هم هستن داتن

.فرض کن تو دنیا قانونی اومده که فقط مرضی با نمی تونه حرف بزنه چکار میکنی ؟......دق میکنم

.به سرنوشت اعتقاد داری؟ دست خودمونه یا از قبل نوشته شده........اعتقاد دارم ولی میشه خودمون تا جایی تغییرش بدیم

.چرا همش فکر می کنم که داری میسوزی ؟...........نه مهسا جون نمیسوزم اشتباه فک میکنی

.به نظرت توهین به شخصیت افراد و ضایع کردنشون جلوی جمع نشونه قدرته؟یا شخصیت؟اگه نیست پس نشونه ی چیه.................نشونه هیج کدوم/نشون دهنده اینه که شخصی که قصد ضایع کردن داره جه شخص کوچیکه

.یه دعای خوب بکن ما هم آمین بگیم

انشاله گه به ارزوی که داری برسی و سعادتمند و خوشبخت یشی
خیلی خوشحالم که تو صندلی حاضر بودی:28:

آخرین ویرایش:

marzi ba

Well-known member
اگه یه گیوتن جلوت باشه و بگن یکی از ترکیبای زیر رو انتخاب کن و بخور وگرنه با همین گیوتین سرتو از تنت

جدا می کنیم. کدوم یکیشونو می خوری؟ (توجه داشته باش که میتونی برای خوش طعم تر کردنشون از شکر،

نمک یا بقیه طعم دهنده ها استفاده کنی

الف) آب گوجه سبز کوهی و سرکه که روی پشم گوسفند ریخته باشن و بعد چهارسال حسابی به خورد هم رفته باشن!

ب) خاکستر بدن خوک که با آب به شکل خمیر نون در اومده!
:25r30wi::wacsmiley:

حاضرم برم زیر گیوتین خودم طنابشو پاره کنم تا این جیزا رو بخورم /تصورش هم تهوع اوره/مرگ یه بار یه دف مردن بهتر از ذره دره جون دادنه
:motat::motat:

marzi ba

Well-known member
من فردا امتحان دارم مرضی شرمنده نمیتونم بمونم
ولی فردا میام میخونم تاپیکت را
ولی قول بده به سوالات پاسخ بدی

مرسی دایی میلاد که اومدی انشاله امتحان فردا خوب میشه موفق باشی

تا اینجا شده سوالی را یه جوری دور بزنی ؟ اگه بوده کدوم بوده؟...............نه نشده
دوس داشتی بیشتر چه نوع سوالی ازت بپرسن؟.............دست بجه ها درد نکنه همه نوع سوال و از هر طیفی پرسیدن
با کدوم سوال تا اینجا بیشتر حال کردی؟................ترین ها خوب بود.......سوال در مورد خودم و شخصیتم خوب بود.....در کل همشون خوب بودن مسی از همه:smilies-azardl (113
از کدوم سوال بدت اومد؟..........نبود سوالی ه بدم بیات

دوست داشتی کی بیاد صندلی داغت که نیومده و یا اگرم اومده کی هست؟همه اومدن
از همه ممنون و از شما هم ممنون که به یاد بودین
دوست داری نفری بعدی کی بشینه روی صندلی داغ.......؟دوست دارم شفق بشینه

از اینکه وقت میزاری ممنون:rose:

خاهش میکنم:rose:

marzi ba

Well-known member
میگم مرضی کجا مونده خدایا چرا دیر جواب میده غش کرده یا نه اتفاقی افتاده حالا میفهمم چرا خانم سه ساعت داره از گوگل سرچ میکنه
1347783274.png

نخیرم همشو بلت بودم جرا دروخ بگم اون کشور بولت رو یادم نمی اومد میدونستم که از کشورهای افریقایی اونو سرج کردم بقیشو خودم نوشتم

- - - Updated - - -

712797_0dp5071C.jpg

:rolleyessmileyanim:بفرمااااااااااااااااااایید

بارانی شرمنده کردی حبران کنم باجی

marzi ba

Well-known member

از کی توی انجمن خوشت میاد و دوس داری باهاش صمیمی بشی؟...............با همه دوستام خوب و صمیمی هستم تا اینجا و کسی خاص مد نظرم نییست که بخام باهاش دوست شم
دوس داری وقتی میای کی توی انجمن نباشه از کی بدت میاد؟ اینو میتونی خصوصی کنی هههههه..............نشده از کسی بدم بیاد که نبودش رو در انجمن بخام

دوس داری چکار میکردی که تا حالا نتونستی انجمن بدیش و برات آرزو بوده؟................؟منظورتو نمیفهمم
دوس داری کی متاهل بشی؟................هر وقت که از نظر روحی امادگی پیدا کنم

دوس داری همسرت چکاره باشه؟..............دوس داشتم شغل دولتی داشته باشه الان اگه شغلش ازاد هم باشه مشکلی نیست البته هر شغل ازادی رو دوست ندارم

marzi ba

Well-known member

دوس داشتی توی یه کشور اروپایی دنیا میومدی؟......... نه
دوس داشتی زبان مادریت انگلیسی بود یا هر زبان دیگه؟...........ربان فارسی بود ولی همراه با فارسی به انگیاسی هم مسلط بودم

دوس داشتی توی ایران حجاب آزاد بود؟.............بلی
به نظرت آخرت و این حرفا درسته یا یه جوری دارن ما را گول میزنن؟!!!!! سواله خب اینجوری هم نگاه نکنین ههههه.........نه یه جوری نیگا نموکنم به نظرم درسته

:sarma::sarma:

marzi ba

Well-known member
1. اولین اصول اخلاقی که به فرزند عزیزت یاد خواهی داد چیا هستن؟............صادق باشه توزندگیش

2. مهمترین ارزش اخلاقی از نظرت؟..................صداقت

3. اگر یه روزی بفهمی آقاتون خیانت میکنه چیکار میکنی ؟..................ناراحت میشم و ازش میخام بگه من جی کم گذاشتم که رفته خیانت کرده

4. اگه بفهمی ای وای خاک وچوک یک دوست داره به زندگیت خیانت میکنه چیکار میکنی؟
.......................دیگه باهاش رابطه نخاهم داشت و متاسفم برای خودم که همجین فردی رو به عنوان دوست انتخاب کردم

marzi ba

Well-known member
سلام بر همگی کاربران :rose:
بالاخره دیگه نویت شما شددددددددددددددد من فقط یک سوال دارم :
چند ماه قبل هم در باکس پرسیدم !! اما ج نگرفتم.:j58r36j3gcr4suxymup
این ba که در امتداد نام کاربری تان هست چیست ؟؟
:21:
یکی از سوالاتم در این انجمن همین هست !!

اقای بیوستا اون موقع هم گفتم /به یه کاربر دیگه هم گفتم اون با از رموزاته/من همه جیو در مورد خودم تو صندلی گفتم ایننو دیگه نخاید ازم که بگم

:dadad4:

ممنون که اومدید

marzi ba

Well-known member
کارتون مورد علاقه بچگیات ؟............پرین

بین کسی باشه ک دوست داره و تو هم دوسش داری با کسی ک خیلی پسرخوبیه و عاشقته کدوم رو انتخاب میکنی؟ اگ نخوای دل طرف بشکنه ...چی بهش میگی ..................اونی که دوسش دارم و دوسم داره رو انتخاب میکنم خیلی سخته و شرایط سختی که بخام به اون اقا حرفی بگم که دلش نشکنه شاید بهش یگم من نمیتونم شما رو خوشبخت کنم
دوس داشتی تو کدوم کشور ب دنیا میومدی غیر از ایران ؟استرالیا یا کانادا
یه انتقاد از من بکن ؟

انتفادی ندارم

- - - Updated - - -

خخخ عههه مرضی جدی سرچ میکنی باجی .:21:...................

بفرمایید قارپیز(هندونه)خیلی خودمونی اوردیم دیگه تشریفاتی نیس......عاقا باکلاساااااااااااا دوس ندارن نخورن ایییشششششششششششششش

044deeec43de.jpg

ممنون یارا جون خیلی زحمت افتادی باجی الهی که خوشبخت شی

marzi ba

Well-known member
دوس داری کیو از نزدیک ببینی توی این سایت؟
............. یک نفر نیست خییا هستن
طبق تصورت خوشتیپ ترین کاربر سایت کیه؟.............تا حالا به شخص خاصی فکر نکردم ولی همه دوستام مطمننم خوش تیپ هستن
دوس داشتی به جای مهسا دیدار حضوری ترتیب میدادی هههههههه؟..................نه خدا وکیلی هماهنگی خیلی سخته میتونم ولی مسولیتش زیاده

دیگه فعلآ بسه کلی فسفر سوزوندم خخخخخخخ.........................دس شوما ندرده رخمت کشیدین

:applause:

marzi ba

Well-known member
اگه الان بهت بگن برو از انجمن ميري يا براي موندت ميجنگي ؟..............اگه دلیلشون قانع کننده نباشه برای موندنم میجنگم ولی اگه بدونم که موندم به ضرر انجمن و کاربراست میرم

چقدر خودتو باور داری ؟متوسط

معنای رفاقت از نظر تو؟تو خوشی و ناخوشی/تو غم و شادی.بدون توقع کنارشون باشی کنارت یاشن
.آخرین باری که گریه کردی؟
35652_gerye.gif

/.....................عصر شبی که قرار بود صندلی داغ شروع شه/

marzi ba

Well-known member

یه سوال هم که مختص من بود این بود که نظرت در مورد بچه ها بگی که من این مسئولیت خطیر را به مهسابانو میدم که اسم منم البته بنویسه ههههههههه
مهسابانو اسم من اولیش باشه ترجیحآ :25r30wi:

ههههههههههه جشم

شما ینی همون دایی میلاد خودمون

به نظرم مهربون و حساس هستی

marzi ba

Well-known member
خوندم بالاخره خیلی تند وتند و تند ......
من که خوف کردم از این همه سوال خخخخخ امیدوارم تو همچنان با آرامش به سوالات پاسخ بدیو دمای بدنت روی 37 درجه سلسیوس باقی بمونه خخخ......

خب بقیه سولام :)
8.هفته ای چند تومان خرج شارژ خریدن میکنی ؟...............هفته ای 5
9. به نظرت کتاب سبز چطور دختریه ؟.................دختر خوش اخلاقیه
10.تا حالا شده درسیو بیوفتی ؟.........................اره کاردانی که بودم
11.کمترین نمره ای که گرفتی تو همین مقطعی که هستی ؟...............
14
12.اگه با همسرت سر یه مسئله اختلاف نظر داشته باشی چیکار میکنی ؟
......................سعی میکنم باهم صحبت کنیم راجه به اون موضوع اگه تونستیم هم رو قانع کتیم که هیج اگه نتونستیم در شرایط فگر میکنم اگه بشه از خواستم که باعث اختلاف نظر شده پا پس یکشم بی خیال اون خواسته میشه

گاهی به نظرم این جیزا لازمه
در شرایطی این کار و میکنم که بدونم همسرم فهمیده که به خاطر زندگیمون از چه چیزایی گذشتم و انتظار دارم که همسر محترم هم از این ازخودگذشتگی ها داشته باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ketabsabz

marzi ba

Well-known member
نظرت راجع به یادگیری تمام علوم دنیا چیه ؟ به نظرم خیلی شیرینه...........نظرت محترمه ولی همه علوم رو دوست ندارم

میگم دقت کردی تا حالا که نگاه کردن به صفحه پر شدن دانلود از نگاه کردن به دشت های پیچیده در باد لذت بخش تره؟؟؟[/..SIZE]!
.............اوره خیلی لذت بخشه مخصوصا به قول سپید وقتبی سرعت حتی از سرعت پنگون حامله که زیر بارون با عشقش قدم میزنه هم کمتر باشع

چند نفر تو قلبتن؟ چند نفر ديگه ظرفيت داره...................خیلیا هستن ظرفیتش زیاده
مرسی بهتره یا دستت درد نکنه ؟....................دستت درد نکنه ولی من همیشه میگم مرسی
عشق و غرور باهم جورنرت چرا سوالایه من تمومی نداره و چرا این همه پراکندس خخخخخخخخخخخخخخخخ
Khandeh20.gif

...........................نه نیستن ولی عشق بی غرور به در نمیخوره باید کمی غرور باشه نظر منه

هههههههههه نیدونم جون قصدت ازائل سوزوندن من بوده دیگه پراکنده میپرسی باید جواب بدم

marzi ba

Well-known member
به نظرت پشه ها تو زمستون کجا استاد میشن؟............. همیشه سوال بی جواب خودم بوده قربونت فهمیدی بهم بگو

به نظرت چرا پشه ها انقد نامرتن کف پای منو نیش زدن نمیذارن سوال طرح کنم؟
......................چون منو خیلی ذوس میدارن

اوخی کف پات/حخخخخخخخخخخخ نمیشه خاروندش ووووووووی خیلی بد میشه ناری جون ببخش منو این مامئریت پشه ها از جانی من بود خخخخخخخخ

marzi ba

Well-known member
کسی هست ک تو این انجمن ازش بدت بیاد ؟اسمشو بگو ؟ . چرا بدت میاد ازش ؟ (اگ اذیتت کرده جنازه اشو تحویلت بدم :motat:)............

یکی از بدترین سوتی های عمرت ؟....................

علی رفته قم چیکار ؟ تو از کجا میدونی ؟مگه این کچل سربازی نیست خخخخخخخ................
الان سالار کجاست ؟؟؟

نه نیستش

سوتی خفن نداشتم شکر خدا
بسکه این بشر خجسته س/مهسا تو تاپیک دیدار سوم نوشته بود/این خجسته که من میشناسم پوستیز میگیره میزاره سرش میره صفا سیتی ایشششششششش سربازم سربازای قدیم

سالار الان خابه هفتاد تا پادشاه رو تو خاب میبینه تو خاب میبینه به جای عزائبل موخات جون منو بگیره

:shocked:

:riz277:

:p7977cujr38iyymsu8:

marzi ba

Well-known member
معمولا در سخنراني هاتون بر روي چه نكته اي تمركز و تاكيد داريد ؟‌

شماره تلفن شخصیتو رو به کاربران این سایت میدی؟..............بلی به اون اشخاصی که اعتماد دارم شمارمو میدم

kcvhk35cp8mlgmkpc3b.gif
kcvhk35cp8mlgmkpc3b.gif

خخخخخخخخخ سهی مینکم زیاد سخترانی نکنم ........وووووووی باران عجب سوالی کردیااااااا

:a2d3:

marzi ba

Well-known member
سری سوالات نوتر شناسی

چرا نوتر انقده بی ذوقه ؟ خخخ........................بی ذوق نیست میخات بگه بی ذوقه

چرا عکس بچه نشونش بدی فکر عوض کردن زیر بچه میفته بجای اینکه ناناسیه اون بچه رو ببینه ؟!...............ههههههههه اون با این کارش میخات از ذخترا آتو بگیره بگه دخترا لوسن ولی در حالی که ایجور نیستش

چرا نوتر کچله ؟..............بسکه تو این انجمن شلوخی کرده و ما موهاشو کشیدیم مونده 3تا شوید تئ سرش

چرا نوتر خسیسه ؟......................هنوز این نکتنشو نمی دونم جرا این بشر انقد خسیسه

چرا سم میریزه رو غذاهاش ک ما نتونیم بخوریم ؟............فک میکنه میتونه با سم ما رو نابود کنه خوش تهنا تهنا بخوره بسکه شیکمو بیده

چرا اون دو تا شوید رو کلش انقد دووم داشته هنو نریخته ؟...................ریششون قویه اونا موندن برای اون روز که تو قراره بکنیشون

چرا دوس داره من و تو ور نصف کنه همش و هیچوقت هم موفق نمیشه ؟ خخخخخخ (مادر نزاییده:motat:).
...............همیش میخات بگه که بعله من میتونم شوما رو نصف کنم در صورتی از پس منو تو برنمیاتش موخات قمپوز در کنه

چرا انقده با علی عخش در میکنن بهم آدم ب عووووووق میرسه ؟
..........................جش ندارن عشق بین منو تو رو ببینن بسکه جفتشون حسودن ایشششششششششششششششششششششششش

marzi ba

Well-known member
بهترین مدیر سایت کیه به نظرت؟(یادت نره بگی من وگرنه جریمه ات میکنم)
smashfreak.gif

اسم عشق اولت چی بود ؟؟
smile%20%285%29.gif

اسم چه کسایی تو دنیای مجازی تا همیشه تو خاطرت میمونه؟]

یکی از بچه های انجمنو همین الان بوس کن یه پسر یه دختر ؟ [/SIZE][/B][/COLOR][B][IMG]http://forums.pichak.net/images/smilies/64.gif

یکی نیستن مدیرای خوب سایت پس نمیتونم فرق قائل بشم

عشق نداشتم که اسم داشته باشه

اسم تک تک دوستام که اد لیستم هستن و جه اونا که نیستن تو این جور جیزا حافظم خوب کار میکنه

همه دخملا بیاین جلو ماج
اعه وا خاک به سرم استغفراله مهسااااااااااااااااااااااااا :65d6a5d6s:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا