مطالعه گروهی و تبادل نظر در رشته فیزیک پزشکی

Fariba 90

New member
عاطفه جون منم ساعت 1 میام.تا ببینم آمادگیتون تو چه حده.بعد با هم برنامه رو بریزیم.من برنامه ریختنم خوب نیست

آخرین ویرایش:

Fariba 90

New member
ببخشید عاطفه جون.من دیر اومدم.بچه ها میخواین خوندن فیزیک مکانیک و فیزیک3 همون مکانیک شاره هاو ... هالیدی و ریاضی رو شروع کنین.بعد چندروز یکبار گزارش خوندنتون بدین.اگه برنامه ی بهتری دارین بیاین بگین که میخواین یه فصل رو تو چه مدت تموم کنیم و امثال اینا که هماهنگ بشیم.

somaye0f

New member
سلام بچه ها منم دوست دارم بیام ولی هنوز هیچی نخووندم شماها شروع کردید یا نه؟من با ریاضی موافقم ولی ترجیح میدم اول هالیدی قسمت الکترومغناطیس و شاره ها رو بخوونم چون مکانیک رو پارسال خونده بودم بهتر بلدم.برای زبان چیکار می کنید؟

atefe omrani

New member
doostan man aslan nakhoondam,chand sali mishe az physic dooram!!!
ama mikham shoru konam,hamzaman mekanik va riazi shoru mikonam va kam kam zaban ro ham ezafe mikonam.gozaresh midam.omidvaram hamegi movafagh bashin
har ki nazaresho bege be ham komak konim.
shad bashid:(40):

par!3a

New member
سلام بکس من فعلا ریاضی شروع کردم و چون زبانم خیلی ضعیفه 504 رو هم شروع کردم :smilies-azardl (181البته خیلی کم میخونم ایشاالله از هفته ی دیگه فیزیک رو شروع می کنم :p7977cujr38iyymsu8:ولی نمیدونم از کدوم شروع کنم میشه بگید کدوم فیزیک واسه شروع بهتره؟؟؟؟؟؟؟:33:

atefe omrani

New member
سلام بکس من فعلا ریاضی شروع کردم و چون زبانم خیلی ضعیفه 504 رو هم شروع کردم :smilies-azardl (181البته خیلی کم میخونم ایشاالله از هفته ی دیگه فیزیک رو شروع می کنم :p7977cujr38iyymsu8:ولی نمیدونم از کدوم شروع کنم میشه بگید کدوم فیزیک واسه شروع بهتره؟؟؟؟؟؟؟:33:[/Q[/FONT]

هالیدی برای شروع خوبه.من از جلد 1 شروع میکنم ایشالا:p

atefe omrani

New member
من 1 فصل از توماس و 3 فصل هالیدی 1 رو خوندم.چند روزی نمیخونم،بعد باز گزارش میذارم:smiliess (10):

little prince

New member
دوستان هالیدی فقط یه ترجمه و ناشر تو بازار داره؟اگه چندتا هست بهترینش کدومه؟

goodarz

New member
سلام دوستای خوبم
منم فیزیک 1 از هالیدی....8 فصل اولو با تمریناش خوندم.
ریاضی هم تابع....حدو پیوستگی...دنباله و سری....اعداد مختلط....توابع مثلثاتی.....توابع هایپربولیک.... خوندم.
زبان...مهارت 1 لزگی.... 10 درس از کتاب 504.
شاد زی

Fariba 90

New member
سلام.فیزیک 1 مبحث دینامیک و فصلهای مربوط به اونو خوندم و دارم میخونم فصل های5و6و7و 8 خوندم و تمرینهای13 و 14 هالیدی هم درحال خوندنشم.از فیزیک 3 فصلهای استاتیک و دینامیک شاره ها و حرکت موجی تموم شده.ریاضیات هم تابع و حد و پیوستگی رو کامل خوندم و مشتق و کاربرد مشتق متن درسش تموم شده فقط تستهاش مونده.دوستانی که ریاضی رو میگین خوندین تست هم کارمیکنین یا فقط متن درس رو خوندین؟

آخرین ویرایش:

goodarz

New member
سلام مجدد
من ریاضی اول درسنامه رو میخونم بعدشم تست همون فصل رو میزنم...
از سری و دنباله متنفرم.....

بالا