نظرات کاربرای سایتو در نظر بکیرید لطفا.....................................!!!!! !!!!!

kaveh1316

New member

خب این جا هم یه جامع کوچیک واسه بچه ها حساب میشه ما تقریبا بیشتر از اینکه تو دنیای واقعی باشیم تو دنیای مجازی هستیم خیلی مهم هست
بنظر منم باید با نظر سنجی بشه خیلی بهتر میشه [/sizeمن بعضی موقع واقعا ناراحت میشم از بعضی از مدیران هر تاپیکی که اصن طنز ه مباشه میبندن هر کسی رو که بخان بن میکنن اخه واقعا ادم میبینه ناراحت میشه خب این اصلا درست نیست

تعداد تفاهما داره میره بالا میترسم مشکل ساز بشه!!!!!!!!!!!!!!!

biosta

Well-known member
با سلامو احترام
ضمن تشکر از زحمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااات روز افزون مدیران محترم و زحمتکش سایت
واز آنجاییکه آزادی اظهار نظر لازمه همه جوامع میباشد خواهشمند است جهت تعیین مدیران سایت جدید نظر سنجی برگزار گردد با حضور موافقین و مخالفین
اگه با نظر من موافقین ..................

وقتی که ترجیح بدهید زمانی که در انجمن می گذارید بیشتر برای کمک به بچه های انجمن باشه
برای پاسخ دادن به سوالاتشان باشه
برای گذاشتن مطلب علمی باشه
تا این که بیشتر برای گذاشتن پست تو تاپیک های سرگرمی بیایید انجمن
اون وقت هست که ازتان در خواست می کنند برای مدیر شدن
وقتی که نیتتان از آمدن در انجمن کمک و راهنمایی و درس باشه و بعد تاپیک های سرگرمی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mj1919

bakhshi

New member
آیا منظور شما این است: برای تعیین هر مدیر جدید، نظر سنجی موافقان و مخالفان، ایجاد گردد، و در صورت تایید، مدیر منسوب شود؟

حالا برای مدیران حقوقی در نظر گرفته می شه یا همینجوری در راه خداست
!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mj1919

New member

والا من برای حقوق عضو انجمن نشدم، برای حقوق هم یکی یکی پست نذاشتم،
خیلی از کارهای لذت بخش دنیا، مجانیه!

mw.ashel

New member

دوست خوبم ، همین که همه ما بتونیم برای این کاربران جامعه علوم پزشکی کمکی انجام بدیم خودش اجر معنوی داره و تک تک ما داریم زکات دانسته هامون رو میدیم و در قبال این کارمون هیچ انتظار مادی نداریم و همین خوشحالی بابت کمک به دوستان خودش کافیه:thanks::4d564ad6::riz304:

bakhshi

New member

اما به نظر من دقت کنید نظر من

وقت گذاشتن برای هر چیزی باید یک پا داشی داشته باشه!

bakhshi

New member

الان شما میگید پا داشمان با خدا

البته اینم من قبول دارم

sara77

New member
[/size]

وقتی که ترجیح بدهید زمانی که در انجمن می گذارید بیشتر برای کمک به بچه های انجمن باشه
برای پاسخ دادن به سوالاتشان باشه
برای گذاشتن مطلب علمی باشه
تا این که بیشتر برای گذاشتن پست تو تاپیک های سرگرمی بیایید انجمن
اون وقت هست که ازتان در خواست می کنند برای مدیر شدن
وقتی که نیتتان از آمدن در انجمن کمک و راهنمایی و درس باشه و بعد تاپیک های سرگرمی

خب والا من نمیخام مدیر شم ولی دوست دارم مدیری که انتخاب میشه با انتخاب سایرین باشه این خیلی بهتره بنظرم

بالا