نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه و پره انترنی شهریور 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dr ari

New member
دوست عزیز اینطوری هم که شما میگید نیست، این مال زمان قبل از خانم دستجردی بود
متأسفانه دوران ایشون برای پزشکی عمومی یکی از بدترین دوران هست
اما اینکه میفرمایید اضافه میکنن تا 5% بمونن نمونه ش بنده که برای پره دقیقا 3 بار افتادم و هر 3 بار هم درصد نهایی افتاده ها بسیار بالاتر از 5% بود
در شرایطی که من شهریور 91 با 80 بدون ارفاق افتادم در اسفند 91 دوستان با 70 هم پاس شده بودن
علت اسفند فقط به این برمیگشت که تنها آزمون جامع زمان دکتر طریقت بود و نمیخواستن پایان دولتیه سر و صدایی به پا بشه، به همین دلیل تا دو ماه بعد آزمون هم خیلی ها میرفتن دستی نمره میگرفتن !!!! که این مورد توی اینهمه سال تحصیل من به یاد ندارم
در هر حال بعید میدونم بخوان مثل اسفند ارفاق کنن خصوصا به دو دلیل:
یک اینکه وزیر جدید متأسفانه بسیار سختگیر و همانند خانم دستجردی هست
و دیگری اینکه یک پوئن دادن و اون هم برگردوندن شیوه ی بیس گذاری به قبل از زمان دکتر محققی و اون قضیه ی بیس 50% لعنتی
جالب اینجاست که من یک دوره با 90 میفتادم چون بیس 100 بود، بعد اسفند 70 رو هم پاس کردن !!!!!!!!!!!!!

دوست خوبم شاید این حرفایی ک گفتین منطقی باشه اما اصلا معلوم نیس به حقیقت بپیونده....درضمن اینجا تو این انجمن بهتره ک به بچها روحیه داد

قاصدک

New member
سلام دوستان
من فکر کنم 80 اینا زده باشم
امتحانش خیلی سخت بود
منم نمیدونم چرا همه تطلاعاتم پرید از ذهنم
به نظرتون پاس میشم با این وضع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sadsmiley:

amirabbas

New member
کاش بچه های دانشگاهای مختلف یه خبری از وضعیت بچه هاشون میدادن,اخه اگه همه خوب نداده باشن نمیشه ک یه تعداد زیادی رو بندارن که!!!!!اصلا منطقی نیس:riz277::

آخرین ویرایش:

ali.esf

New member
دوست عزیز اینطوری هم که شما میگید نیست، این مال زمان قبل از خانم دستجردی بود
متأسفانه دوران ایشون برای پزشکی عمومی یکی از بدترین دوران هست
اما اینکه میفرمایید اضافه میکنن تا 5% بمونن نمونه ش بنده که برای پره دقیقا 3 بار افتادم و هر 3 بار هم درصد نهایی افتاده ها بسیار بالاتر از 5% بود
در شرایطی که من شهریور 91 با 80 بدون ارفاق افتادم در اسفند 91 دوستان با 70 هم پاس شده بودن
علت اسفند فقط به این برمیگشت که تنها آزمون جامع زمان دکتر طریقت بود و نمیخواستن پایان دولتیه سر و صدایی به پا بشه، به همین دلیل تا دو ماه بعد آزمون هم خیلی ها میرفتن دستی نمره میگرفتن !!!! که این مورد توی اینهمه سال تحصیل من به یاد ندارم
در هر حال بعید میدونم بخوان مثل اسفند ارفاق کنن خصوصا به دو دلیل:
یک اینکه وزیر جدید متأسفانه بسیار سختگیر و همانند خانم دستجردی هست
و دیگری اینکه یک پوئن دادن و اون هم برگردوندن شیوه ی بیس گذاری به قبل از زمان دکتر محققی و اون قضیه ی بیس 50% لعنتی
جالب اینجاست که من یک دوره با 90 میفتادم چون بیس 100 بود، بعد اسفند 70 رو هم پاس کردن !!!!!!!!!!!!!

آزمون ما قبل از خانم دستجردی نبود...در واقع اون زمان وزارتخونه وزیری نداشت...
اون 5% هم که عرض کردم، اگه دقت میکردید گفتم یکی از قوانین سریشون بود که مخصوص آزمون علوم پایه بود، نه پره!
الانم این قانون جدیدی که گذاشتن، تهدیده تا پوئن! گفتن بیس میشه 70% بازه ی 5% اول نمرات! که یعنی میشه حدود 116تا124!!!!
ولی خب همونطوری که گفتم هرقانونی هم که بذارن، آخرش مجبورن5%رو بندازن!:دی ..... بنابراین این قوانین بیشتر برای ظاهر کاره...نگران نباشید و خوش باشید:)

ali.esf

New member
سلااااااااااااااااام اقای دکتررررررر.....احوال شما؟ خیلییییی خیلییییی خوشحال شدم اومدین.....
دوستای گلم اقا علی کاملا درست میگن بریدخوش باشید

قربان شما ....به لطف شما....شما خوب هستید ان شاالله؟:)
منم از اون موقع تاحالا اصن به اینجا سر نمیزدم، چون امیدی نداشتم دوباره جمع شیم...ولی این علوم پایه ی دوستان شهریوری، منو کشوند اینجا که بلکه بتونم دوستان قدیمیو پیدا کنم:)
از بقیه خبری ندارید؟

amirabbas

New member
من 89تاش و درس زدم!بچه های شما چطور زدن؟ب نظرم ک خیلی سخت بود بعیده اکثرا بالا زده باشن:smilies:

آخرین ویرایش:

dr ari

New member
قربان شما ....به لطف شما....شما خوب هستید ان شاالله؟:)
منم از اون موقع تاحالا اصن به اینجا سر نمیزدم، چون امیدی نداشتم دوباره جمع شیم...ولی این علوم پایه ی دوستان شهریوری، منو کشوند اینجا که بلکه بتونم دوستان قدیمیو پیدا کنم:)
از بقیه خبری ندارید؟
مرسی خوبم ولی درساخیلی سخته..... ازبعضی ازبچها هم کم وبیش خبردارم اونا هم درگیر درس ویونی هستن. خیلی دوس دارم بشه یه باره دیگه مثه قبل اینجا جمع شیم.چقد استرسم کم شد وقتی اینجاحرف میزدیم...:sad::dadad4:

reza.s

New member
ای بابا!!پس چرا من احساس کردم آزمون امسال زیاد سخت نیست!!!؟؟؟فک کنم چون هیچی بلد نبودم به نظرم سخت نیومده:)))))

...

New member
bale,valii shenidam ehtemalan ,2y3 rooz zoodtar az moedi k goftan elam mishe,akhe hanooz eslahieam naumade
shoma etelaee az base nadarid??

fmd

New member
سلام دوستان
امتحان علوم پایه معمولا بالای 85 قبول هستند.
من امسال پیش کارورزی شرکت کردم که متاسفانه سوالات ما هم سخت بود.کسی اطلاع نداره که ایا ارفاقی برای این امتحان در قبل صورت گرفته ؟و چه مقدار؟

daneshjooee

New member
سلام
من هیچ اطلاعی ندارم، اما گویا دیروز دوشنبه و امروز سه شنبه نتایج اومده، هنوز نتونستم جزییاتی بگیرم، اگر خبر دیگه ای رسید دستم خدمت دوستان اطلاع میدم
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا