کتاب زیست سلولی ملکولی

love virology

New member
برا سلولی به نظر من آلبرتس و لودیش خوبه برا مولکولی مجید مهدوی و کتاب ک ل ا س یک تا ژنومیک حسن اکرامی / مریم خالصی رو خیلی تعریفشو شنیدم ولی انگار بیشتریا میگن برا وزارت علوم خوبه

farzaneh1988

New member
man fekr mikonam lodish behtar bashe-khalesi kheili kamel nist- bayad 1 chizi takmil konandeye oon bashe
lodish ra tarifesh ra shenidam -- vali 3 jelde va hajmesh ziyade

- - - Updated - - -

lodish ham vase oloom va ham vase behdasht khoobe

oooookh

New member
از دوستانی ک امسال هماتو قبول شدن کسی زیست نقوی خونده؟ ممنون میشم اگه جواب بدید:

rahil

New member
من زیست نقوی و مهدوی رو دارم میخونم هر دوتاش عالیه یه جورایی انگار مکمل هم هستن خیلی سلیس توضیح دادن مخصوصا نقوی
کاملا از پایه

eosinophil

New member
من زیست آقای نقوی رو خوندم خوب و روان توضیح داده اما به نظرم کافی نیست. البته بستگی به سوالات هر سال هم داره.

Z0HRE

New member
آدم سرگیجه میگیره اصلا نمیدونی چی بخونی

دوستان برا بیوشیمی چه کتابی رو میخونید؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t:smiliess (11):

آخرین ویرایش:

biotech_92

New member
بچه های لطفا برای شادی روح آقای نقوی هم یه فاتحه بخوانید ممنون

eosinophil

New member
برای بیوشیمی کتاب نجات شکوهی خوبه . برای تست هم کتاب بیوشیمی پروین پاسالار انتشارات دیباگران تهران ج جلد سفید

sevill1991

New member
من زیست نقوی و مهدوی رو دارم میخونم هر دوتاش عالیه یه جورایی انگار مکمل هم هستن خیلی سلیس توضیح دادن مخصوصا نقوی
کاملا از پایه

نمیدونم کی تهران هست و با در تماس ولی من خردادماه که جمع بندی سلولی و رفتم یه سری تناقضات و تو زیست نقوی استاد برامون مشخص کرد و گفت اون مرحوم هم چون چندسال ویرایش نشده ایراد و تناقض با ویرایش جدید لودیش داره
گفتم بدونید یه وقت سوتی های من و ندید

آخرین ویرایش:

shoeleh.

New member
من لودیش رو یه بارخوندم البته دو جلدش رو.و 61 درصد زدم بنظرم عالیه.
واسه بیوشیمی هم کتاب دکتراحسانی رو خوندم اونم 61 درصد زدم.اگه با دقت میخوندم حتما درصد بهتری میاوردم

rahil

New member

نمیدونم کی تهران هست و با در تماس ولی من خردادماه که جمع بندی سلولی و رفتم یه سری تناقضات و تو زیست نقوی استاد برامون مشخص کرد و گفت اون مرحوم هم چون چندسال ویرایش نشده ایراد و تناقض با ویرایش جدید لودیش داره
گفتم بدونید یه وقت سوتی های من و ندید

ای بابا حالا چه کنیم پس:wacsmiley:

بالا