مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

negin ka

New member
امیدوارم سال دیگه این موقع هممون ارشد قبول شده باشیم ایشالا
:riz304:

Immunity

Well-known member
متاسفانه ازمون س نا تو شهرما برگزار نمیشه بنظرتون اینترنتی شرکت کنم بد نیست؟!!!
بنظرمن ازمون اگه حضوری باشه خیلی خیلی بهتره...حالا که امکانش وجودنداره انلاینم ثبت نام کنی خوبه..فقط باید شرایط ازمون برای خودت ایجادکنی

سلامimunooجان خیییییییییییییلی ممنون که بهمون امید میدی:thanks:من خیلی دوس داشتم ایمنی بخونم اما بچه ها کلی ناامیدم کردن اینکه کار نداره خصوصا برای غیر علومیاو سخته وازاین حرفا بعضی از منابعم تهیه کردم ولی هنوز سردرگمم بغیراز زبان تاحالا چیزی رو شرونکردم میخواستم قیدخوندنشو بزنم چون فک میکردم ازمهر شرو کردن خیلی دیره تااینکه نوشته شمارو دیدم میشه یکم راهنماییم کنید:(40):

negin ka

New member
بیولوژیست جان بنظر من کمیت مهم نیس کیفیت خوندن اهمیت بیشتری داره پس تروخدا انقد درباره این چیزا صحبت نکنید من زود خودمو میبازما:sadsmiley:

honeyjun

New member
سلام به همگی من هنوز شروع نکردم اما از اول مهر به طور جدی می خونم درکنار شما.موفق باشید

negin ka

New member
نمیدونم اینجا چرا کسی نمیگه الان چی خونده چی میخواد بخونه و ....من ک ایمنی و زبان میخونم اما کم!!!!

avenger.1992

New member
دوستای گل یه چی خیلی منو انرژی میده گفتم شاید بدردتون بخوره ..
اونم اینه که خودمو با خودم مقایسه میکنم وقتی میبینم یه مطلب رو که یاد نگرفته بودم الان ملکه ی ذهنم شده واقعا خوشحال میشم............

بیولوژیست جان بنظر من کمیت مهم نیس کیفیت خوندن اهمیت بیشتری داره پس تروخدا انقد درباره این چیزا صحبت نکنید من زود خودمو میبازما:sadsmiley:

عزیزم ببخش ولی بخدا اونقدر موج منفی زدن بعضیا سردرگم شدم امابا گفتت موافقم ایشاا... هممون موفق شیم عزیزم:thumbsupsmileyanim:

negin ka

New member
ایمونیتی جان اینجا هر کس ی تجربه ای داره و گاها این تجربه ها در تضادن بحث من و بیولوژیست درباره کمیت بود که هرکس چقد خونده بنظرم بحث راجع به این موضوع ک کی چقد خونده هیچ کمکی نمیکنه همین ک روش خوندن و منابع رو میگن بهتره البته من خودم وقتی سردرگم شدم باین نتیجه رسیدم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

Immunity

Well-known member
نگین خانوم هرکسی براساس میزان فهم ویادگیری از مطلبی اقدام بخوندنه درسی میکنه...مثلا من زیست و بیوم خوبه شایدبا روزی 1یا2ساعت خوندن مطلبوبگیرم ولی شخص دیگه ای بایدزمان بیشتری صرف کنه...پس زمان واسه درسخوندن متغیره چون ادما متغیرن!!فقط شما باید یه برنامه مشخص انتخاب کنی بااون پیش بری بهترین برنامه هم خودمون میتونیم براخودمون بریزیم..بنظرمن بابرنامه ازمونا پیش رفتن خیلی ثمربخشه..
ایمونیتی جان اینجا هر کس ی تجربه ای داره و گاها این تجربه ها در تضادن بحث من و بیولوژیست درباره کمیت بود که هرکس چقد خونده بنظرم بحث راجع به این موضوع ک کی چقد خونده هیچ کمکی نمیکنه همین ک روش خوندن و منابع رو میگن بهتره البته من خودم وقتی سردرگم شدم باین نتیجه رسیدم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا