مطالعه گروهی زیست سلولی مولکولی(لودیش )مخصوص همه رشته هانانو-بیوتک و.....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amin667

New member
سلام و خسته نباشید به همگی عزیزان . دوستان یه سوال داشتم الان ویرایش 7 لودیش که مربوط به 2013 هست اومده و یه سری تغییرات داره با این تفاسیر ما باید کدومشو بخونیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه من شنیدم سوالا رو از رفرنسای جدید میدن . دوستان اینو در نظر داشته باشید اگه فهمیدید به منم بگید مرسی از همگی .

emd

New member
سلام و خسته نباشید به همگی عزیزان . دوستان یه سوال داشتم الان ویرایش 7 لودیش که مربوط به 2013 هست اومده و یه سری تغییرات داره با این تفاسیر ما باید کدومشو بخونیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه من شنیدم سوالا رو از رفرنسای جدید میدن . دوستان اینو در نظر داشته باشید اگه فهمیدید به منم بگید مرسی از همگی .

در اینکه امسال هم سوالای دکترا وهم سوالای ارشد رو از 2013 میدن شکی یس
اما تا اونجایی که من میدونم ترجمه مترجمای خوب به بازار نیومده
احتمالا اول مهر میاد
فعلا زبان اصلیشو بخون تا ترجمش بیاد
به زبانتم کمک میکنه

تداعی

New member
دوستان کسی تو تهران یا کرج فایل این کتاب 2013 رو داره. من هر کاری میکنم نمی تونم دانلود کنم و فعلا دارم از روی میخونم

آخرین ویرایش:

amin667

New member
احتمالا اول مهر میاد
به زبانتم کمک میکنه

مرسی ولی خیلی فرق کرده نسخه لاتینش هم که دانلود میکنی ،اسکن گرفتن اصلا کیفیت نداره .

amin667

New member
دوستان کسی تو تهران یا کرج فایل این کتاب 2013 رو داره. من هر کاری میکنم نمی تونم دانلود کنم و فعلا دارم از روی میخونم

http://dl.khodemoni.info/book/Biology/Lodish Molecular Cell Biology 7th.rar این با کیفیت تره حجمشم 342 هست .

زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش - ویرایش هفتم این یکی کیفیتش پایین تره با حجم 80 .

Dr.passtor

New member
سلام emd جان. یه سوال؟ من لودیش 2008 رو دارم. میخوام اونو بخونم. شما که 2013 رو خوندین، چقدر با 2008 فرق داره؟ اگه 2008 بخونم زیاد ضرر مینینم؟ کجاهاش فرق داره؟ ممنون میشم توضیح لازم رو بدین.

emd

New member
سلام emd جان. یه سوال؟ من لودیش 2008 رو دارم. میخوام اونو بخونم. شما که 2013 رو خوندین، چقدر با 2008 فرق داره؟ اگه 2008 بخونم زیاد ضرر مینینم؟ کجاهاش فرق داره؟ ممنون میشم توضیح لازم رو بدین.
درود بر تو دوست عزیز
شما که میخوای وقت بذاری 2013 رو بخون دیگه
توی هر فصل حدود دو مطلب جدید داره ولی خوب احتمال اینکه از همون مطالب سوال بدن زیاده
شما اگر میخوای 2008 بخونی هم باید مطالب جدید 2013 رو حتما بخونی
اول کتاب هم مشخص کرده تو هر فصل چه مطالبی جدیده

biology89

New member
سیالیت غشا به ترکیب لیپید، ساختار دم های هیدروفوبیک فسفولیپید و درجه حرارت بسنگی داره.
هر چه مقدار کلسترول زیادتر باشد از سیالیت غشا کاسته میشه.(یادمون نره فقط غشا سلول باکتری فاقد استرول هستش)
البته به استثنای مایکوپلاسما

Mohammad gh

New member
احتمالا اول مهر میاد
به زبانتم کمک میکنه

البته لودیش ۲۰۰۸ رو هم فقط ۳ تا انتشارات ترجمه کردن یعنی ارجمند و خسروی و اندیشه رفیع
در حال حاضر خسروی و ارجمند که کبتشون رو دادن بیرون اندیشه رو مطمین نیستم که البته ترجمه ی ۲۰۰۸ اندیشه هم اصلا چنگی به دل نمیزد.

تنها خانه ی زیست شناسی هست که در نمایشگاه میگفت میخواد منتشر کنه که اگر اینکارو بکنه واقعا ارزش صبر و خرید رو داره
حالا من امارشو میگیرم واینجا میگم:ph34r-smiley:

biomar

New member
این ترجمه ای که خسروی 92 چاپ کرده چطوره؟ کسی میدونه ترجمه لودیش 2013 هست یا 2008؟!

آدم نمیدونه چه کار کنه... پارسال گفتن تکست نخون وقتت تلف میشه مهدوی خوندم اصلا جواب گو نبود اصلا...
امسالم یکی میگه تکست نخون وقت میگیره یکی میگه فقط کتابای اصلی یکی میگه ... پس چی بخوووووووووووونم خب
اعصابم خورد و خمیر شده دیگه... انتخاب منابع از خوندنش خیلی سخت تره والا...
پارسال کلی توی این سایت گشتم و پرسیدم... آخرش یه انتخابی کردمو منابعمو همه تایید کردن
ولی بعد کنکور داغون شدم از انتخابای اشتباه اخرم فهمیدم همه بچه ها رفته بودن ک.ل.اس و کتاب و ج.زوه های دیگه هم خونده بودن ولی صداشو در نیاوردن
یه سری از بچه های همین سایتو میگما... بعله... اونوقت من بودم و منابع زپرتی و روحم خبر نداشت:smiliess (2):
بعدم تو رو خدا وقتی میگید فلان کتاب خیلی خوبه بگید که غیر از اون چهار تا کتاب دیگم میخونید یا قبلا خوندید یا جز.وه دارید کلا.سم میرید!!!
:13: وقتی میگید فلان کتاب خوبه آخرشم بگید که اصلا کافی نیست!!!

آخرین ویرایش:

sevill1991

New member
انتشارات خسروی زنگ زدم گفت جلد دوم ترجمه 2013 رو 15 روز دیگه میتونید تهیه کنید
حالا شما هام زنگ بزنید بپرسید اینم شمارشه:66490719

تورو خدا پیگیری کنید ببینیم کدوم ترجمه بهتره اگه قراره بخریم پولمون و دور نریزیم

TrueLove90

New member
این ترجمه ای که خسروی 92 چاپ کرده چطوره؟ کسی میدونه ترجمه لودیش 2013 هست یا 2008؟!

ترجمه 2013 نشر خسروی هم اومده

دوستان ممنون میشم لینک صحیح این بخش رو برام بزارید. این لینک عمل نمی کنه

بفرمایید :

http://olumpezeshki.ir/thread8660.html#post285759

Taraa

Well-known member
من دارم لودیش 2013 رو میخونم اما اگه اینجوری باشه که هیچکس هیچ نکته ای نذاره خوب منم نمیذارم
همه فقط در حد حرف بود که میگفتن هستیم اما به عمل که رسید ...

منظور شما اینه که دارید لودیش کامل سه جلدی رو میخونید ؟

زیاد نیس ؟ هر چلدش حدود چن صفحه اس؟ ینی میرسیم بخوایم اینو بخونیم ؟

biomar

New member
آقا من جلد یک این لودیش ترجمه بهادر رو گرفتم!

ینی یه چیزی فراتر از افتضااااااااااااااااااااااااااااح :wacsmiley:!!!

( چاره ای نیست! کلهم اج همه ترجمه های لودیش سر و ته یه کرباسن! تنها نکتش اینه که این چاپ خسروی ترجمه 2013 هست، حالا گیرم افتضاح!!!! :5:
)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا