منابع مورد نیاز و توصیه های مورد نیاز برای قبولی در کارشناسی ارشد هماتولوژی

saa

New member
باسلامدمت دوستان عزیز....
میشه منابع هماتو با ترجمه هاشون را برام بگید
مثلا بگید هنری رو با کدوم ترجمه بخونم؟
ایمونو را باکدوم ترجمه ؟؟
یا درهای بیوشیمی و زیست.و......
ممنون میشم

Z0HRE

New member
باسلامدمت دوستان عزیز....
میشه منابع هماتو با ترجمه هاشون را برام بگید
مثلا بگید هنری رو با کدوم ترجمه بخونم؟
ایمونو را باکدوم ترجمه ؟؟
یا درهای بیوشیمی و زیست.و......
ممنون میشم

http://olumpezeshki.ir/forum/thread3791.html

http://olumpezeshki.ir/forum/thread118.html

این دو تا لینکو یه سر بزن:28:

hemato71

New member
سلام تبریک. میشه بگی واسه زیست و بیوشیمی به جز این کتابا دیگه چی خوندی؟آخه تو سایت زده زیست سلولی و مولکولی مجد.

maxin

Well-known member
با سلام.....من ارشد هماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول شدم.. منابع و رفرنس هایی که خوندم شامل:
هماتولوژی : هنری دیویدسون(مهم)...هاف براند(نکته های بالینی بدرد بخوره).....برای ایمونوهماتولوژی و بانک خون کتاب بانک خون گل افشان و بانک خون سالی رادمن..هماتو65 زدم
ایمونولوژی: ابولعباس...البته کتاب 4 استاد هم خلاصه و خئبه و میشه 80 تا 90 درصد پاسخ داد..ایمونو 82 زدم
بیوشیمی: کتاب تست دکتر پاسالار جلدسفید ( انتشارات دیباگران) و کتاب خلاصه بیوشیمی برای کنکور دکتر پاسالار..بیوشیمی 77 زدم
زیست:من کتاب مریم خالصی خوندم هالبته 45 زدم و با خوندن این کتاب بیشتر ازین هم نمیشد زد!!
زبان: Essential words for TOEFL و کتاب زبان عمومی برای وزارت بهداشت دکتر رضازاده..و از همه مهمتر کتاب درسنامه جامع زبان ارشد علوم پزشکی دکتر لزگی(خیلی کمکم کرد و واقعا مشابه کنکور )..زبان 78.5

دوستان گرامی که ارشد هماتولوژی میخواهید شرکت کنید..درس هماتو باید کاملا مسلط باشید من قبل آزمون به بهالای 90 درصد فکر میکردم...اما سوالای هماتو با بقیه درس ها کاملا فرق میکنه..باید خیلی تلاش کنید

نظرتون درباره کتاب هماتولوژِی سلولی ملکولی ن.ا.د.ر. و.ظ.ی.ف.ه.ش.ی.ر.ا.ن. چیه چجور کتابیه من دارمش بخونمش یانه؟

rezi

New member
salam man miram terme 5 zist darya shbane khoramshahr mikhoonam mikham vase arshad talash konam hemato dar biam ama shanidam esfahan nadare dorose?
man kar vasam mohem bood va inke too shakheye pezeshki chon asheghesham ama mitarsam migan kheyli sakhte oonayi ke oloomazmyeshgahian be zoor dar mian khastam azatoon komak begiram ke chikar konam va key shoro konam khastam emsal tabestoon shoro konam ama natoonestam ta alan bekhoonam ostadam goft in ketabaro begiram felan bekhoonam chekide imono abolabbas va sali radman va hafberand mamnoon misham bem mail bezanin behetoon ehtiaj daram

konjkave

New member
سلام به همه دوستای گل هماتو.ایشالا که همتون قبول بشید:riz304:.اگه واسه درس بیو یا زبان سوالی داشتید خوشحال میشم کمکی بکنم البته خودمم امسال کنکور دادم ولی اطلاعاتم در مورد بیوشیمی بد نیست. فقط سوالاتونو از طریق پیغام خصوصی بپرسید که در اولین فرصت جواب بدم.

biosta

Well-known member
توصیه، توصیه من اینه که کاملا" باور کنید که قبول می شوید بعد شروع کنید
کاملا" باور کنید که تلاش منظم و پیوسته ، همچنین هدف مند نتیجه ای خواهد داشت که می خواهید .

shinaaa

New member
سلام دوستان واسه تست چه کتابایی توصیه میکنید؟آزمون چی؟

mohana

Well-known member
سلام همکارای عزیز
یه سوال: مبحث انعقاد رو از کدوم کتاب میخونین؟ از این بخش هنری اصلا خوشم نیومد!

ghader65

New member
کتاب دکتر گل افشان خیلی خوبه اگه تونستین پیدا بکنین کتاب انعقاد دکتز ذاکر هم خوبه

babaeiii

New member
سلام به دوستا نم
یه سوال میخام برای ایمنی کتاب بخرم به نظر شما چهار استاد خوبه یا ایمنی الگوریتمی (الگوریتمی کتاب جدیدیه حدودا یک سال ونیم است که اومده)؟

Maryamaa

New member
بچه ها بهترین منابع برای هماتولوژی که بشه همون سال اول قبول شد، چیه؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید

بالا