حکم زیر ابرو برداشتن مردان

sa@@ra

New member
سلام آخه قصاص که به معنی کشتن نیست... یعنی عمل در برابر عمل...مثلا اعدام خوبه براشون سارا خانوم؟؟؟ راستی در پرانتز بگم( امضاتون خیلی قشنگه)

من رفتار خودموو با اوون پسره گفتم کاری به حکم شرعی ندارم بحث حکم شرعی نیس خدا رو شکر تا حالا به پستشون نخوردم

:25r30wi:
بهتره بگم اونا به پشت من نخوردن:25r30wi:

مرسی ایزووو:28:

economic

New member
وایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
پسر باس صورتش مردونه و با ابهت باشه
جذبه داشته باشه
ابرو برداشتن صورتو ناز میکنه
ک پسرم نباس ناز باشه که!!!!!!!!!!!!!!

حسان

Well-known member
به سلامتی پسرای قدیم که با ذغال برای خودشون شبیل میذاشتن تا شبیه پدراشون بشن.. نه پسرای الان که ابرو برمیدارن که شبیه مادراشون بشن...

STRUCTURE 66

New member
خوبه مرداابروها شونو شونه کننن . نه خوبه ؟؟

images

images

آخرین ویرایش:

Nike313

New member
اینطور كه معلومه همتون بدتون میاد از اين تيپ مردا
فقط نميدونم پس چرا اكثرتون از مجریا و بازیگرا و فوتباليستا خوشتون مياد :21: با اون ابروهاشون:smiliess (5):

شفيع

New member
ميدونيد قضيه چيه؟دخترا تا سن 19 الي 20 سالگي ا اين تريپ پسرا خوششون اما به مرور علاقشون كم ميشه و به سن 40 كه ميرسن كم علاقگي به تنفر تبديل ميشه الان از مادارمون بپرسيم جوابشون چيزي جز تنفر از اين مردا نيس

خوبه مرداابروها شونو شونه کننن . نه خوبه ؟؟

images

images

خوب در این حالت طرف اگه بخواد طبیعی تر باشه یه قیچی و شونه کارشو راه میندازه که یکم مرتبش کنه. ولی خدایی اونایی که میرن ظریف ابرو برمیدارن هیچکدوم ابروی هیولایی نداشتن. اونایی که ابروی چند متری یا به اصطلاح موکت دارن یذره که قیچی می کنن خیالشون راحت میشه و کلی مرتب میشن. معمولا نمیرن ابروشونو زنونه کنن. اون کسایی که ابرو برمیدارن مثل خانوما مشکل روحی یا مشکلات دیگه دارن. واقعا زشت میشه چون زنا دوست دارن از مرد مردونگی ببینن یا چهره ای با ابهت... زیبایی مرد و زن با هم فرق می کنه. وقتی توی یه صورت مردونه 2 تا ابروی زنونه میبینی. واقعا چندش آوره. یا اینکه کلا پسره خودشو شکل دخترا کرده. دختر طبیعی خوشش نمیاد. دخترایی که مشکل دارن از جمله تمایل به همجنس شاید خوششون بیاد. مردا وقتی ابرو نازک برمیدارن شکل پیرزنا میشن.

بالا